Maria Zijlmans weduwe van Adrianus de Jongh: verschil tussen versies
kGeen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 3: | Regel 3: | ||
|- | |- | ||
| style="width: 37.5308%;" | Adres per 1 januari 1949 | | style="width: 37.5308%;" | Adres per 1 januari 1949 | ||
| style="width: 51.6926%;" |[[Bergenstraat 9]] voorheen D80 | | style="width: 51.6926%;" |[[Bergenstraat 9]] voorheen D80 | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 37.5308%;" | Naam || style="height: 28px; width: 51.6926%;" | | | style="height: 28px; width: 37.5308%;" | Naam || style="height: 28px; width: 51.6926%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13629&main_person=I43002 Adrianus Gijsbertus de Jongh] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 37.5308%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 51.6926%;" |4 januari 1884 te Raamsdonk D182<br> | | style="height: 28px; width: 37.5308%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 51.6926%;" |4 januari 1884 te Raamsdonk D182<br> | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 37.5308%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 51.6926%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/3542/search/4775 †] 7 februari 1945 te Raamsdonk | | style="height: 28px; width: 37.5308%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 51.6926%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/3542/search/4775 †] 7 februari 1945 te Raamsdonk | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 37.5308%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 51.6926%;" |[[:Categorie:Landbouwer|landbouwer]] | | style="height: 28px; width: 37.5308%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 51.6926%;" |[[:Categorie:Landbouwer|landbouwer]] | ||
|- style="height: | |- | ||
| style="height: | | | ||
| | |||
|- | |||
| style="height: 28px; width: 37.5308%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 51.6926%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13629&main_person=I43003 Maria Catharina Allegonda Zijlmans] | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 37.5308%;" | | | style="height: 28px; width: 37.5308%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 51.6926%;" |10 oktober 1887 te Raamsdonk D41 | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 37.5308%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 51.6926%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/3542/search/4776 †] 9 december 1962 te Raamsdonk | |||
|- | |||
| style="height: 28px; width: 37.5308%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 51.6926%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/3542/search/4776 †] 9 december 1962 te Raamsdonk | | | ||
|- | | | ||
| | |- | ||
|- | | style="height: 28px; width: 37.5308%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 51.6926%;" |14 mei 1918 te Raamsdonk | ||
| style="height: 28px; width: 37.5308%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 51.6926%;" |14 mei 1918 te Raamsdonk | |||
|} | |} | ||
Huidige versie van 24 apr 2024 om 13:45
Adres per 1 januari 1949 | Bergenstraat 9 voorheen D80 |
Naam | Adrianus Gijsbertus de Jongh |
Geboortedatum | 4 januari 1884 te Raamsdonk D182 |
Overlijdensdatum | † 7 februari 1945 te Raamsdonk |
Beroep | landbouwer |
Naam vrouw | Maria Catharina Allegonda Zijlmans |
Geboortedatum | 10 oktober 1887 te Raamsdonk D41 |
Overlijdensdatum | † 9 december 1962 te Raamsdonk |
Huwelijksdatum | 14 mei 1918 te Raamsdonk |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Anna Hendrika de Jongh | † Sebastiaan van Velthoven & Anna de Jongh † |
Johannes Marcelis "Jan" de Jongh | † Jan de Jongh |
Marcelis Adrianus de Jongh | † Marcelis de Jongh & Catharina Prinse † |
Hendrikus Johannes de Jongh | * 16 april 1924 † 11 juli 1992 Camrose (Canada) |
Adrianus Wilhelmus "Jos" de Jongh | † Jos de Jongh & Corrie Schoenmakers † |
Wilhelmus Josephus "Wim" de Jongh | † Wim de Jongh & Nel Flipsen † |
Hendrika Maria "Rica"de Jong | † † Piet van Dongen & Rica de Jongh † |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? info@genealogie-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |