Lambert Jansen & Jacoba Flach: verschil tussen versies
kGeen bewerkingssamenvatting |
|||
Regel 3: | Regel 3: | ||
|- | |- | ||
| style="width: 40.552%;" | Adres per 1 januari 1949 | | style="width: 40.552%;" | Adres per 1 januari 1949 | ||
| style="width: 57.7675%;" | | | style="width: 57.7675%;" |[[Raadhuisstraat 57]] voorheen B68h | ||
[[Raadhuisstraat 57]] voorheen B68h | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 40.552%;" | Naam || style="height: 28px; width: 57.7675%;" | | | style="height: 28px; width: 40.552%;" | Naam || style="height: 28px; width: 57.7675%;" |[http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F23047&main_person=I76283 Lambertus Wouter Jansen] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 40.552%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 57.7675%;" | | | style="height: 28px; width: 40.552%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 57.7675%;" | | ||
Regel 15: | Regel 13: | ||
14 maart 1967 te Raamsdonk | 14 maart 1967 te Raamsdonk | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 40.552%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 57.7675%;" | [[:Categorie:Schoenmaker|schoenmaker]] | | style="height: 28px; width: 40.552%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 57.7675%;" |[[:Categorie:Schoenmaker|schoenmaker]] | ||
|- style="height: 10px;" | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: 10px; width: 40.552%;" | | | style="height: 10px; width: 40.552%;" | | ||
|- style="height: 10px;" | |||
| style="height: 28px; width: 40.552%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 57.7675%;" |[http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F23047&main_person=I76284 Jacoba Hermina Flach] | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 40.552%;" | | | style="height: 28px; width: 40.552%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 57.7675%;" |17 mei 1910 te Rotterdam | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 40.552%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 57.7675%;" |4 oktober 2003 te Raamsdonksveer | |||
|- style="height: 10px;" | |||
| style="height: 10px; width: 40.552%;" | | |||
| style="height: 28px; width: 40.552%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 57.7675%;" | | |- style="height: 10px;" | ||
4 oktober 2003 te Raamsdonksveer | | style="height: 28px; width: 40.552%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 57.7675%;" |21 november 1931 te Rotterdam | ||
|- style="height: | |||
| style="height: | |||
|- style="height: | |||
| style="height: 28px; width: 40.552%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 57.7675%;" | | |||
21 november 1931 te Rotterdam | |||
|} | |} | ||
Regel 41: | Regel 33: | ||
! style="width: 52.1124%;" | Gezin op deze Wiki | ! style="width: 52.1124%;" | Gezin op deze Wiki | ||
|- | |- | ||
| style="width: 47.5846%;" | | | style="width: 47.5846%;" |Maria Anna Jansen | ||
| style="width: 52.1124%;" | | | style="width: 52.1124%;" | | ||
|- | |- | ||
| style="width: 47.5846%;" | | | style="width: 47.5846%;" |Dick "Dick" Jansen | ||
| style="width: 52.1124%;" | | | style="width: 52.1124%;" | | ||
|- | |- | ||
| style="width: 47.5846%;" | | | style="width: 47.5846%;" |Rien "Rien" Jansen | ||
| style="width: 52.1124%;" | | | style="width: 52.1124%;" | | ||
|- | |- | ||
| style="width: 47.5846%;" | | | style="width: 47.5846%;" |Bert "Bert" Jansen | ||
| style="width: 52.1124%;" | | | style="width: 52.1124%;" | | ||
|- | |- | ||
| style="width: 47.5846%;" | | | style="width: 47.5846%;" |Jo "Jo" Jansen | ||
| style="width: 52.1124%;" | | | style="width: 52.1124%;" | | ||
|- | |- | ||
| style="width: 47.5846%;" | | | style="width: 47.5846%;" |Mieke "Mieke" Jansen | ||
| style="width: 52.1124%;" | | | style="width: 52.1124%;" | | ||
|- | |- | ||
| style="width: 47.5846%;" | | | style="width: 47.5846%;" |[http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F23319&main_person=I77151 Anneke "Anneke" Jansen] | ||
| style="width: 52.1124%;" | | | style="width: 52.1124%;" | | ||
|- | |- | ||
| style="width: 47.5846%;" | | | style="width: 47.5846%;" |Walther "Walther" Jansen | ||
| style="width: 52.1124%;" | | | style="width: 52.1124%;" | | ||
|- | |- | ||
| style="width: 47.5846%;" | | | style="width: 47.5846%;" |Jack "Jack" Jansen | ||
| style="width: 52.1124%;" | | | style="width: 52.1124%;" | | ||
|- | |- | ||
| style="width: 47.5846%;" | | | style="width: 47.5846%;" |Cor "Cor" Jansen | ||
| style="width: 52.1124%;" | | | style="width: 52.1124%;" | | ||
|} | |} | ||
Kwamen circa 1943 door problemen omtrend de [[NSB]] vanuit Schiedam naar Raamsdonk. Ze kwamen eerst op D21 (Stationstraat 27) te wonen en later in de Raadhuisstraat, | Kwamen circa 1943 door problemen omtrend de [[NSB]] vanuit Schiedam naar [[Raamsdonk]]. Ze kwamen eerst op D21 ([[Stationstraat 27]]) te wonen en later in de [[:Categorie:Raadhuisstraat|Raadhuisstraat]], | ||
dit adres is ook meerdere keren omgenummerd. | dit adres is ook meerdere keren omgenummerd. | ||
Regel 98: | Regel 72: | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Categorie:Gezinnen_1949_Raamsdonk]] | [[Categorie:Gezinnen_1949_Raamsdonk]][[Categorie:GEEN_FOTO]] |
Versie van 16 mrt 2023 09:48
Adres per 1 januari 1949 | Raadhuisstraat 57 voorheen B68h |
Naam | Lambertus Wouter Jansen |
Geboortedatum |
17 december 1907 te Zevenbergen |
Overlijdensdatum |
14 maart 1967 te Raamsdonk |
Beroep | schoenmaker |
Naam vrouw | Jacoba Hermina Flach |
Geboortedatum | 17 mei 1910 te Rotterdam |
Overlijdensdatum | 4 oktober 2003 te Raamsdonksveer |
Huwelijksdatum | 21 november 1931 te Rotterdam |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Maria Anna Jansen | |
Dick "Dick" Jansen | |
Rien "Rien" Jansen | |
Bert "Bert" Jansen | |
Jo "Jo" Jansen | |
Mieke "Mieke" Jansen | |
Anneke "Anneke" Jansen | |
Walther "Walther" Jansen | |
Jack "Jack" Jansen | |
Cor "Cor" Jansen |
Kwamen circa 1943 door problemen omtrend de NSB vanuit Schiedam naar Raamsdonk. Ze kwamen eerst op D21 (Stationstraat 27) te wonen en later in de Raadhuisstraat, dit adres is ook meerdere keren omgenummerd.
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? info@wiki-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |