Lambert Jansen & Jacoba Flach: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
Geen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
(2 tussenliggende versies door een andere gebruiker niet weergegeven) | |||
Regel 1: | Regel 1: | ||
[[Bestand:Helaas-nog-geen-afbeelding-beschikbaar.png|thumb|300px|right|Heeft u een of meerdere foto's of andere informatie van dit gezin, graag een berichtje naar [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl]]] | [[Bestand:Helaas-nog-geen-afbeelding-beschikbaar.png|thumb|300px|right|Heeft u een of meerdere foto's of andere informatie van dit gezin, graag een berichtje naar [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl]]] | ||
{| class="wikitable" style="height: 313px; width: | {| class="wikitable" style="height: 313px; width: 41.7748%;" width="50%" | ||
|- | |- | ||
| style="width: | | style="width: 35.1172%;" | Adres per 1 januari 1949 | ||
| style="width: | | style="width: 55.0187%;" | [[Raadhuisstraat 57]] voorheen B68h | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: | | style="height: 28px; width: 35.1172%;" | Naam || style="height: 28px; width: 55.0187%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F23047&main_person=I76283 Lambertus Wouter "Lambert" Jansen] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: | | style="height: 28px; width: 35.1172%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 55.0187%;" | 17 december 1907 te Zevenbergen | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: | | style="height: 28px; width: 35.1172%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 55.0187%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6678 †] 14 maart 1967 te Raamsdonk | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: | | style="height: 28px; width: 35.1172%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 55.0187%;" | [[:Categorie:Schoenmaker|schoenmaker]] | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
|- | | | ||
| style="height: 28px; width: | |- | ||
| style="height: 28px; width: 35.1172%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 55.0187%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F23047&main_person=I76284 Jacoba Hermina "Coba" Flach] | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: | | style="height: 28px; width: 35.1172%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 55.0187%;" | 17 mei 1910 te Rotterdam | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: | | style="height: 28px; width: 35.1172%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 55.0187%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6678 †] 4 oktober 2003 te Raamsdonksveer | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
|- | | | ||
| style="height: 28px; width: | |||
|- | |||
| style="height: 28px; width: 35.1172%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 55.0187%;" | 21 november 1931 te Rotterdam | |||
|} | |} | ||
{| class="wikitable" style="width: | {| class="wikitable" style="width: 48.8726%;" width="50%" | ||
! style="width: | ! style="width: 41.2101%;" | Kinderen | ||
! style="width: | ! style="width: 65.6582%;" | Gezin op deze Wiki | ||
|- | |- | ||
| style="width: | | style="width: 41.2101%;" | Dick "Dick" Jansen | ||
| style="width: | | style="width: 65.6582%;" | † Dick Jansen & .......... | ||
|- | |- | ||
| style="width: | | style="width: 41.2101%;" | Rien "Rien" Jansen | ||
| style="width: | | style="width: 65.6582%;" | Rien Jansen & .... | ||
|- | |- | ||
| style="width: | | style="width: 41.2101%;" | Hubertus "Bert" Jansen | ||
| style="width: | | style="width: 65.6582%;" | Bert Jansen & Ria | ||
|- | |- | ||
| style="width: | | style="width: 41.2101%;" | Johannes Petrus "Jo" Jansen | ||
| style="width: | | style="width: 65.6582%;" | † Jo Jansen | ||
|- | |- | ||
| style="width: | | style="width: 41.2101%;" | Maria Anna "Mieke" Jansen | ||
| style="width: | | style="width: 65.6582%;" | Mieke Jansen | ||
|- | |- | ||
| style="width: | | style="width: 41.2101%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F23319&main_person=I77151 Anneke "Anneke" Jansen] | ||
| style="width: | | style="width: 65.6582%;" | [[Frans van Stevendaal & Anneke Jansen]] [https://wiki-raamsdonk.nl/index.php?title=Anneke_Jansen †] | ||
|- | |- | ||
| style="width: | | style="width: 41.2101%;" | Walther "Walther" Jansen | ||
| style="width: | | style="width: 65.6582%;" | † Walther Jansen | ||
|- | |- | ||
| style="width: | | style="width: 41.2101%;" | Jack "Jack" Jansen | ||
| style="width: | | style="width: 65.6582%;" | [[Jack Jansen & Adri Kuijsters]] | ||
|- | |- | ||
| style="width: | | style="width: 41.2101%;" | Cor "Cor" Jansen | ||
| style="width: | | style="width: 65.6582%;" | Cor Jansen | ||
|} | |} | ||
Kwamen circa 1943 vanuit Schiedam naar [[Raamsdonk]]. Ze kwamen eerst op D21 ([[Stationstraat 27]]) te wonen en later in de witte [[noodwoningen]] in de Raadhuisstraat en daarna op | Kwamen circa 1943 vanuit Schiedam naar [[Raamsdonk]]. Ze kwamen eerst op D21 ([[Stationstraat 27]]) te wonen en later in de witte [[noodwoningen]] in de Raadhuisstraat en daarna op [[:Categorie:Raadhuisstraat|Raadhuisstraat]] 57, dit adres is enkele keren omgenummerd. | ||
dit adres is enkele keren omgenummerd. | |||
[[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | [[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] |
Huidige versie van 3 apr 2024 om 13:51
Adres per 1 januari 1949 | Raadhuisstraat 57 voorheen B68h |
Naam | Lambertus Wouter "Lambert" Jansen |
Geboortedatum | 17 december 1907 te Zevenbergen |
Overlijdensdatum | † 14 maart 1967 te Raamsdonk |
Beroep | schoenmaker |
Naam vrouw | Jacoba Hermina "Coba" Flach |
Geboortedatum | 17 mei 1910 te Rotterdam |
Overlijdensdatum | † 4 oktober 2003 te Raamsdonksveer |
Huwelijksdatum | 21 november 1931 te Rotterdam |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Dick "Dick" Jansen | † Dick Jansen & .......... |
Rien "Rien" Jansen | Rien Jansen & .... |
Hubertus "Bert" Jansen | Bert Jansen & Ria |
Johannes Petrus "Jo" Jansen | † Jo Jansen |
Maria Anna "Mieke" Jansen | Mieke Jansen |
Anneke "Anneke" Jansen | Frans van Stevendaal & Anneke Jansen † |
Walther "Walther" Jansen | † Walther Jansen |
Jack "Jack" Jansen | Jack Jansen & Adri Kuijsters |
Cor "Cor" Jansen | Cor Jansen |
Kwamen circa 1943 vanuit Schiedam naar Raamsdonk. Ze kwamen eerst op D21 (Stationstraat 27) te wonen en later in de witte noodwoningen in de Raadhuisstraat en daarna op Raadhuisstraat 57, dit adres is enkele keren omgenummerd.
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? info@genealogie-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |