Koos Fijneman en Tonia de Wit: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
kGeen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 57: | Regel 57: | ||
| style="width: 197.102%;" | | | style="width: 197.102%;" | | ||
|- | |- | ||
| style="width: 43.5352%;" | | | style="width: 43.5352%;" |[http://genealogie-raamsdonk.nl/index.php?page=family&tree_id=1&id=F13112&main_person=I40643 Maria "Marie" Fijneman] | ||
| style="width: 197.102%;" | | | style="width: 197.102%;" |[[Dries Vervoort & Marie Fijneman]] | ||
|- | |||
| style="width: 43.5352%;" |[http://genealogie-raamsdonk.nl/index.php?page=family&tree_id=1&id=F14646&main_person=I47515 Jacoba "Coba" Fijneman] | |||
| style="width: 197.102%;" |[[Wout Verhoeven & Coba Fijneman]] | |||
|- | |||
| style="width: 43.5352%;" |[http://genealogie-raamsdonk.nl/index.php?page=family&tree_id=1&id=F14647&main_person=I47516 Cornelis "Cor" Fijneman] | |||
| style="width: 197.102%;" |[[Cor Fijneman & Anna van Seeters]] | |||
|- | |- | ||
| style="width: 43.5352%;" | | | style="width: 43.5352%;" | | ||
| style="width: 197.102%;" | | | style="width: 197.102%;" | | ||
|- | |- | ||
| style="width: 43.5352%;" | | | style="width: 43.5352%;" | | ||
| style="width: 197.102%;" | | | style="width: 197.102%;" | | ||
|- | |- | ||
| style="width: 43.5352%;" | <br> | | style="width: 43.5352%;" | <br> |
Versie van 6 apr 2024 23:44
Adres en datum | 't Broek D230 |
Naam | Jacobus "Koos" Fijneman |
Geboortedatum | 6 december 1829 te Raamsdonk |
Overlijdensdatum | 15 maart 1913 te Raamsdonk |
Beroep | bierbrouwersknecht / arbeider |
Naam vrouw | |
Geboortedatum |
26 mei 1844 te Eethen |
Overlijdensdatum |
3 januari 1915 te Raamsdonk |
|
|
Huwelijksdatum |
27 april 1864 te Raamsdonk |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Petronella "Nel" Fijneman | Piet Schellekens & Nel Fijneman |
Mathijs "Thijs" Fijneman | Thijs Fijneman & Pit Hessels |
Martinus "Tinus" Fijneman | Tinus Fijneman & Jo van Mier |
Mechelina "Lien" Fijneman | Jan Corten & Lien Fijneman |
levenloos Fijneman | 9 september 1870 te Raamsdonk |
Johanna "Jo" Fijneman | |
Maria "Marie" Fijneman | Dries Vervoort & Marie Fijneman |
Jacoba "Coba" Fijneman | Wout Verhoeven & Coba Fijneman |
Cornelis "Cor" Fijneman | Cor Fijneman & Anna van Seeters |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? info@wiki-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |