Kobuske van Iersel & Lien Pelders: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
Geen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 3: | Regel 3: | ||
|- | |- | ||
| style="width: 37.4844%;" | Adres per 1 januari 1949 | | style="width: 37.4844%;" | Adres per 1 januari 1949 | ||
| style="width: 90.1165%;" | | | style="width: 90.1165%;" |[[Molenstraat 15]] voorheen B44 | ||
[[Molenstraat 15]] voorheen B44 | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 37.4844%;" | Naam || style="height: 28px; width: 90.1165%;" | | | style="height: 28px; width: 37.4844%;" | Naam || style="height: 28px; width: 90.1165%;" |[http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13498&main_person=I42347 Jacobus Hubertus "Kobuske" van Iersel] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 37.4844%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 90.1165%;" | | | style="height: 28px; width: 37.4844%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 90.1165%;" |12 februari 1877 Dussen | ||
12 februari 1877 Dussen | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 37.4844%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 90.1165%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/1004 | | style="height: 28px; width: 37.4844%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 90.1165%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/1004 †] 23 maart 1965 Raamsdonk | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 37.4844%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 90.1165%;" | | | style="height: 28px; width: 37.4844%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 90.1165%;" |[[:Categorie:Sigarenmaker|sigarenmaker]] / [[:Categorie:Postbode|hulpbesteller posterijen]] | ||
|- style="height: 10px;" | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: 10px; width: 37.4844%;" | | | style="height: 10px; width: 37.4844%;" | | ||
|- style="height: 10px;" | |||
| style="height: 28px; width: 37.4844%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 90.1165%;" |[http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13498&main_person=I42346 Megchelina "Lien" Pelders ] | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 37.4844%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 90.1165%;" |17 juni 1873 te Oudheusden en Elshout | |||
| style="height: 28px; width: 37.4844%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 90.1165%;" | | |||
17 juni 1873 te Oudheusden en Elshout | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 37.4844%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 90.1165%;" |25 augustus 1958 te Raamsdonk | | style="height: 28px; width: 37.4844%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 90.1165%;" |25 augustus 1958 te Raamsdonk | ||
Regel 29: | Regel 23: | ||
| style="height: 10px; width: 37.4844%;" | | | style="height: 10px; width: 37.4844%;" | | ||
|- style="height: 10px;" | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: 28px; width: 37.4844%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 90.1165%;" | | | style="height: 28px; width: 37.4844%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 90.1165%;" |15 februari 1900 te Raamsdonk | ||
15 februari 1900 te Raamsdonk | |||
|} | |} | ||
Regel 38: | Regel 31: | ||
! style="width: 70.276%;" | Gezin op deze Wiki | ! style="width: 70.276%;" | Gezin op deze Wiki | ||
|- | |- | ||
| style="width: 46.0722%;" | | | style="width: 46.0722%;" |Cornelia van Iersel (Pelders) | ||
| style="width: 70.276%;" |* 26 januari 1900 † 31 augustus 1900 Raamsdonk | | style="width: 70.276%;" |* 26 januari 1900 † 31 augustus 1900 Raamsdonk | ||
|- | |- | ||
| style="width: 46.0722%;" | | | style="width: 46.0722%;" |[http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F2668&main_person=I7280 Matheus van "Thijs" Iersel] | ||
| style="width: 70.276%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6741 | | style="width: 70.276%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6741 †] [[Thijs van Iersel & Gon de Laat]] † | ||
|- | |- | ||
| style="width: 46.0722%;" | | | style="width: 46.0722%;" |Adriaan van Iersel | ||
| style="width: 70.276%;" |Adriaan van Iersel & Cornelia van Beek | | style="width: 70.276%;" |[[Adriaan van Iersel & Cornelia van Beek]] | ||
|} | |} | ||
Regel 54: | Regel 47: | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Categorie:Gezinnen_1949_Raamsdonk]] | [[Categorie:Gezinnen_1949_Raamsdonk]][[Categorie:GEEN_FOTO]] |
Versie van 27 mrt 2023 08:55
Adres per 1 januari 1949 | Molenstraat 15 voorheen B44 |
Naam | Jacobus Hubertus "Kobuske" van Iersel |
Geboortedatum | 12 februari 1877 Dussen |
Overlijdensdatum | † 23 maart 1965 Raamsdonk |
Beroep | sigarenmaker / hulpbesteller posterijen |
Naam vrouw | Megchelina "Lien" Pelders |
Geboortedatum | 17 juni 1873 te Oudheusden en Elshout |
Overlijdensdatum | 25 augustus 1958 te Raamsdonk |
Huwelijksdatum | 15 februari 1900 te Raamsdonk |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Cornelia van Iersel (Pelders) | * 26 januari 1900 † 31 augustus 1900 Raamsdonk |
Matheus van "Thijs" Iersel | † Thijs van Iersel & Gon de Laat † |
Adriaan van Iersel | Adriaan van Iersel & Cornelia van Beek |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? info@wiki-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |