Kel Blom & Rika van Strien: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
kGeen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 33: | Regel 33: | ||
! Gezin op deze Wiki | ! Gezin op deze Wiki | ||
|- | |- | ||
| | | <span class="pers_name">Joachim Gerardus ''Chiem'' Blom</span> | ||
| † Chiem Blom & .... <br> | | † Chiem Blom & .... <br> | ||
|- | |- | ||
| | | <span class="pers_name">Marinus Hendricus ''Rien'' Blom</span> | ||
| † Rien Blom & ...... <br> | | † Rien Blom & ...... <br> | ||
|- | |- | ||
| | | <span class="pers_name">....... Blom</span> | ||
| <br> | | <br> | ||
|- | |||
| <span class="pers_name">Bets Blom </span> | |||
| <br> | |||
|- | |- | ||
| | | <span class="pers_name">Corrie Blom</span> | ||
| | | <br> | ||
|- | |- | ||
| | | <span class="pers_name"> </span> | ||
| <br> | | <br> | ||
|} | |} | ||
Versie van 7 dec 2022 17:58
Adres per 1 januari 1949 |
Molenstraat 40 voorheen A54 |
Naam | Cornelis Johannes "Kel" Blom |
Geboortedatum | 12 november 1915 te Raamsdonk B77 |
Overlijdensdatum | † 15 augustus 1993 te Raamsdonk |
Beroep | tuindersknecht |
| |
Naam vrouw | Hendrica Petronella "Rika" van Strien |
Geboortedatum | 3 november 1917 te Raamsdonk D120 |
Overlijdensdatum | † 1 maart 1999 te Raamsdonk |
Huwelijksdatum | 24 maart 1938 te Raamsdonk |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Joachim Gerardus Chiem Blom | † Chiem Blom & .... |
Marinus Hendricus Rien Blom | † Rien Blom & ...... |
....... Blom | |
Bets Blom | |
Corrie Blom | |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? info@wiki-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |