Kees van Strien & Net Stael: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 37: | Regel 37: | ||
|} | |} | ||
Cees was weduwnaar van [[Kees van Strien & Anna Brenders|Anna Brenders]] Net Stael was weduwe van Tony de Bruijn<br> | Cees was weduwnaar van [[Kees van Strien & Anna Brenders|Anna Brenders]] Net Stael was weduwe van Tony de Bruijn<br> | ||
| |||
{| class="wikitable" style="width: 47.2845%;" width="50%" | |||
! style="width: 51.3697%;" | Kinderen | |||
! style="width: 67.7497%;" | Gezin op deze Wiki | |||
|- | |||
| style="width: 51.3697%;" | ... van Strien | |||
| style="width: 67.7497%;" | [[... van Strien & ....]] | |||
|- | |||
| style="width: 51.3697%;" | ... van Strien | |||
| style="width: 67.7497%;" | [[.... van Strien & .....]] | |||
|- | |||
| style="width: 51.3697%;" | .... van Strien | |||
| style="width: 67.7497%;" | [[ .... van Strien & ....]] | |||
|- | |||
| style="width: 51.3697%;" | ... van Strien | |||
| style="width: 67.7497%;" | [[.... van Strien & .....]] | |||
|- | |||
| style="width: 51.3697%;" | ... van Strien <br> | |||
| style="width: 67.7497%;" | [[... van Strien & .... ]] | |||
|- | |||
| style="width: 51.3697%;" | ... van Strien | |||
| style="width: 67.7497%;" | [[.... van Strien & ........]] | |||
|- | |||
| style="width: 51.3697%;" | .... van Strien | |||
| style="width: 67.7497%;" | [[.... van Strien & .... ]] | |||
|- | |||
| style="width: 51.3697%;" | ... van Strien | |||
| style="width: 67.7497%;" | [[.... van Strien & .... ]] | |||
|- | |||
| style="width: 51.3697%;" | .... van Strien | |||
| style="width: 67.7497%;" | [[.... van Strien & .... ]] | |||
|- | |||
|} | |||
[[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | |||
{| class="wikitable" width="100%" | |||
| Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? [mailto:info@wiki-raamsdonk.nl info@wiki-raamsdonk.nl] of [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl] | |||
|- | |||
|} | |||
[[Category:Gezinnen 1949 Raamsdonk]] |
Versie van 26 aug 2022 08:50
Adres per 1 januari 1949 |
Lange Broekstraat 5 voorheen D96 |
Naam | |
Geboortedatum |
16 december 1891 te Raamsdonk D303 |
Overlijdensdatum |
27 februari 1960 te Raamsdonk |
Beroep | |
| |
Naam vrouw | |
Geboortedatum |
1 juni 1896 te Dussen |
Overlijdensdatum |
13 oktober 1972 te Waalwijk |
| |
Huwelijksdatum |
6 april 1940 te Raamsdonk |
Cees was weduwnaar van Anna Brenders Net Stael was weduwe van Tony de Bruijn
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
... van Strien | ... van Strien & .... |
... van Strien | .... van Strien & ..... |
.... van Strien | .... van Strien & .... |
... van Strien | .... van Strien & ..... |
... van Strien |
... van Strien & .... |
... van Strien | .... van Strien & ........ |
.... van Strien | .... van Strien & .... |
... van Strien | .... van Strien & .... |
.... van Strien | .... van Strien & .... |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? info@wiki-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |