Kees Oome & Leentje de Ruijter: verschil tussen versies
(Nieuwe pagina aangemaakt met ' Category:Gezinnen 1949 Raamsdonk') |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 1: | Regel 1: | ||
[[File:Helaas-nog-geen-afbeelding-beschikbaar.png|right|Bijschrift]] | |||
{| class="wikitable" width="50%" | |||
|- | |||
| Adres per 1 januari 1949 | |||
| [[Stationstraat|Stationstraat]][http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F289&main_person=I176 ] | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| Naam | |||
| <span class="pers_name">[http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F17345&main_person=I43667 Cornelis Johannes "Kees" Oome]</span> | |||
|- | |||
| Geboortedatum | |||
| 20 okt 1922 Raamsdonk | |||
|- | |||
| Overlijdensdatum | |||
| 18 aug 2017 Waspik | |||
|- | |||
| Beroep | |||
| metselaar | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| Naam vrouw | |||
| [http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F17345&main_person=I56691 Lena Antonia "Leentje" de Ruijter]<br> | |||
|- | |||
| Geboortedatum | |||
| 19 jan 1924 Waspik | |||
|- | |||
| Overlijdensdatum | |||
| 27 mrt 2016 Waspik | |||
|- | |||
| | |||
|- | |||
| Huwelijksdatum | |||
| 20 jul 1948 Waspik | |||
|} | |||
| | ||
{| class="wikitable" width="50%" | |||
|- | |||
! Kinderen | |||
|- | |||
| 1 [http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F334&main_person=I1129 Cornelia "Corry" Bouwens] | |||
|- | |||
| 2 [http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F336&main_person=I1130 Maria Louisa Cornelia "Ria" Bouwens] | |||
|- | |||
| 3 [http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F337&main_person=I1131 Johanna "Jo" Bouwens] | |||
|- | |||
| 4 [http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F338&main_person=I1132 Cornelis Johannes Antonius "Cees" Bouwens] | |||
|- | |||
| 5 Johanna "Anny" Bouwens | |||
|- | |||
| 6 [http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F339&main_person=I1167 Johannes "Jan" Bouwens] | |||
|- | |||
| 7 Huiberdina "Tineke" Bouwens | |||
|- | |||
| 8 Hubertus "Huub" Bouwens | |||
|- | |||
| 9 Adelbertus "Ben" Bouwens | |||
|} | |||
Het is niet bekend vanaf welk moment familie Oome in het pand aan de Stationstraat is gaan wonen. We gaan ervan uit dat dat vanaf het huwelijk tussen Kees Oome en Leentje de Ruijter is, na 20 juli 1948. | |||
Samen kregen ze in ieder geval 5 kinderen. | |||
| |||
| |||
[[File:Header-01.jpg|center|raamsdonkshistorie.nl]] | |||
{| class="wikitable" width="70%" | |||
|- | |||
| Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de personen op deze pagina? [http://mailto:info@genealogie-raamsdonk.nl info@genealogie-raamsdonk.nl] | |||
|} | |||
[[Category:Stationstraat]] [[Category:Gezinnen 1949 Raamsdonk]] |
Versie van 19 apr 2022 19:10
Adres per 1 januari 1949 | Stationstraat |
Naam | Cornelis Johannes "Kees" Oome |
Geboortedatum | 20 okt 1922 Raamsdonk |
Overlijdensdatum | 18 aug 2017 Waspik |
Beroep | metselaar |
Naam vrouw | Lena Antonia "Leentje" de Ruijter |
Geboortedatum | 19 jan 1924 Waspik |
Overlijdensdatum | 27 mrt 2016 Waspik |
Huwelijksdatum | 20 jul 1948 Waspik |
Kinderen |
---|
1 Cornelia "Corry" Bouwens |
2 Maria Louisa Cornelia "Ria" Bouwens |
3 Johanna "Jo" Bouwens |
4 Cornelis Johannes Antonius "Cees" Bouwens |
5 Johanna "Anny" Bouwens |
6 Johannes "Jan" Bouwens |
7 Huiberdina "Tineke" Bouwens |
8 Hubertus "Huub" Bouwens |
9 Adelbertus "Ben" Bouwens |
Het is niet bekend vanaf welk moment familie Oome in het pand aan de Stationstraat is gaan wonen. We gaan ervan uit dat dat vanaf het huwelijk tussen Kees Oome en Leentje de Ruijter is, na 20 juli 1948.
Samen kregen ze in ieder geval 5 kinderen.
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de personen op deze pagina? info@genealogie-raamsdonk.nl |