Kees Langerwerf & Marie Janssens: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
(Nieuwe pagina aangemaakt met 'thumb|300px|right|Heeft u een of meerdere foto's of andere informatie van dit gezin, graag een berichtje naar [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl] {| class="wikitable" style="height: 313px; width: 64.3312%;" width="50%" |- | style="width: 43.949%;" | Adres per 1 januari 1949 | style="width: 84.501%;" | <br> |- style="height: 28px;" | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Naam |...') |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
(5 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
Regel 4: | Regel 4: | ||
| style="width: 43.949%;" | Adres per 1 januari 1949 | | style="width: 43.949%;" | Adres per 1 januari 1949 | ||
| style="width: 84.501%;" | | | style="width: 84.501%;" | | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Naam || style="height: 28px; width: 84.501%;" | [http://genealogie-raamsdonk.nl/index.php?page=family&tree_id=1&id=F15469&main_person=I50248#person_I50248 Cornelis Petrus "Kees" Langerwerf] | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Naam || style="height: 28px; width: 84.501%;" | [http://genealogie-raamsdonk.nl/index.php?page=family&tree_id=1&id=F15469&main_person=I50248#person_I50248 Cornelis Petrus "Kees" Langerwerf] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | 10 oktober 1896 te Raamsdonk | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | 10 oktober 1896 te Raamsdonk D314 ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/1300 Akte 170]) | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | † 16 juli 1988 te Raamsdonk | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | † 16 juli 1988 te Raamsdonk | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 84.501%;" | landbouwer | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 84.501%;" | landbouwer | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| | |||
|- | |- | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 84.501%;" | [http://genealogie-raamsdonk.nl/index.php?page=family&tree_id=1&id=F15469&main_person=I50250 Maria Clasina "Marie" Janssens] | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 84.501%;" | [http://genealogie-raamsdonk.nl/index.php?page=family&tree_id=1&id=F15469&main_person=I50250 Maria Clasina "Marie" Janssens] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | 25 oktober 1900 te Ginneken | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | 25 oktober 1900 te Ginneken (Akte 142) | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | † | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | † 14 juli 1978 te Raamsdonksveer | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| | |||
|- | |- | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | 26 mei 1925 te Ginneken | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | 26 mei 1925 te Ginneken (Akte 36) | ||
|} | |} | ||
Kees was ook actief in de locale politiek, de harmonie en boerenbeweging in Raamsdonk. | |||
{| class="wikitable" style="width: 64.165%;" width="50%" | {| class="wikitable" style="width: 64.165%;" width="50%" | ||
Regel 34: | Regel 33: | ||
! style="width: 197.102%;" | Gezin op deze Wiki | ! style="width: 197.102%;" | Gezin op deze Wiki | ||
|- | |- | ||
| style="width: 43.5352%;" | | | style="width: 43.5352%;" |Adriana Cornelia Maria Langerwerf | ||
| style="width: 197.102%;" | | | style="width: 197.102%;" | | ||
|- | |- | ||
| style="width: 43.5352%;" | | | style="width: 43.5352%;" |Cornelis Petrus Antonius Langerwerf | ||
| style="width: 197.102%;" | | | style="width: 197.102%;" | | ||
|- | |- | ||
| style="width: 43.5352%;" | | | style="width: 43.5352%;" |[http://genealogie-raamsdonk.nl/index.php?page=family&tree_id=1&id=F22258&main_person=I50254 Petrus Cornelis Jacobus "Piet" Langerwerf] | ||
| style="width: 197.102%;" |[[Piet Langerwerf & Joseptha Claassen]] | |||
|- | |||
| style="width: 43.5352%;" |Cornelia Adriana Anna Langerwerf | |||
| style="width: 197.102%;" | | | style="width: 197.102%;" | | ||
|- | |- | ||
| style="width: 43.5352%;" | | | style="width: 43.5352%;" |[http://genealogie-raamsdonk.nl/index.php?page=family&tree_id=1&id=F24131&main_person=I51134 Anna Clasina Maria "Ann" Langerwerf ] | ||
<br> | | style="width: 197.102%;" |[[Jan van Loon & Ann Langerwerf]] - [[Piet van Loon & Ann Langerwerf]]<br>[[Jan van Loon]] | ||
| style="width: 197.102%;" | | |- | ||
| style="width: 43.5352%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F15469&main_person=I50248 Clasina Benedicta Josephina "Clasien" Langerwerf] | |||
| style="width: 197.102%;" |[[Zuster Michèle]] | |||
|- | |- | ||
| style="width: 43.5352%;" | | | style="width: 43.5352%;" |Petronella Johanna Margaretha Langerwerf | ||
| style="width: 197.102%;" | | | style="width: 197.102%;" | | ||
|- | |- | ||
| style="width: 43.5352%;" | | | style="width: 43.5352%;" |Johanna Cornelia Maria Langerwerf | ||
| style="width: 197.102%;" | | | style="width: 197.102%;" | | ||
|- | |- | ||
| style="width: 43.5352%;" | | | style="width: 43.5352%;" |Maria Johanna Theresia Langerwerf | ||
| style="width: 197.102%;" | | | style="width: 197.102%;" | | ||
|- | |- | ||
| style="width: 43.5352%;" | | | style="width: 43.5352%;" |Adrianus Hubertus Franciscus Langerwerf | ||
| style="width: 197.102%;" | | | style="width: 197.102%;" | | ||
|- | |- | ||
| style="width: 43.5352%;" | | | style="width: 43.5352%;" |Agnes Petronella Theresia Langerwerf | ||
| style="width: 197.102%;" |[[Zuster Agnes]] | |||
| style="width: 197.102%;" | | |||
|} | |} | ||
[[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | [[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] |
Huidige versie van 7 apr 2024 om 15:11
Adres per 1 januari 1949 | |
Naam | Cornelis Petrus "Kees" Langerwerf |
Geboortedatum | 10 oktober 1896 te Raamsdonk D314 (Akte 170) |
Overlijdensdatum | † 16 juli 1988 te Raamsdonk |
Beroep | landbouwer |
Naam vrouw | Maria Clasina "Marie" Janssens |
Geboortedatum | 25 oktober 1900 te Ginneken (Akte 142) |
Overlijdensdatum | † 14 juli 1978 te Raamsdonksveer |
Huwelijksdatum | 26 mei 1925 te Ginneken (Akte 36) |
Kees was ook actief in de locale politiek, de harmonie en boerenbeweging in Raamsdonk.
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Adriana Cornelia Maria Langerwerf | |
Cornelis Petrus Antonius Langerwerf | |
Petrus Cornelis Jacobus "Piet" Langerwerf | Piet Langerwerf & Joseptha Claassen |
Cornelia Adriana Anna Langerwerf | |
Anna Clasina Maria "Ann" Langerwerf | Jan van Loon & Ann Langerwerf - Piet van Loon & Ann Langerwerf Jan van Loon |
Clasina Benedicta Josephina "Clasien" Langerwerf | Zuster Michèle |
Petronella Johanna Margaretha Langerwerf | |
Johanna Cornelia Maria Langerwerf | |
Maria Johanna Theresia Langerwerf | |
Adrianus Hubertus Franciscus Langerwerf | |
Agnes Petronella Theresia Langerwerf | Zuster Agnes |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? info@wiki-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |