Kees Fijneman & Cornelia Klerkx: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
kGeen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 26: | Regel 26: | ||
|} | |} | ||
Verhuisde op 26 juli 1932 naar Tilburg | Verhuisde op 26 juli 1932 naar Tilburg | ||
{| class="wikitable" style="width: | {| class="wikitable" style="width: 78.2669%;" width="50%" | ||
! style="width: | ! style="width: 57.9596%;" | Kinderen | ||
! style="width: | ! style="width: 102.871%;" | Gezin op deze Wiki | ||
|- | |- | ||
| style="width: | | style="width: 57.9596%;" | <span class="pers_name">Cornelis Fijneman</span> | ||
| style="width: | | style="width: 102.871%;" | <br> | ||
|- | |||
| style="width: 57.9596%;" | <span class="pers_name">Cornelis Adrianus Fijneman</span> | |||
| style="width: 102.871%;" | <br> | |||
|- | |||
| style="width: 57.9596%;" | <span class="pers_name">Wilhelmus Hubertus Dingeman "Willem" Fijneman</span> | |||
| style="width: 102.871%;" | <br> | |||
|- | |||
| style="width: 57.9596%;" | <span class="pers_name">Hubert Jean "Huib" Fijneman</span> | |||
| style="width: 102.871%;" | <br> | |||
|- | |||
| style="width: 57.9596%;" | <span class="pers_name">Johannes "Jan" Fijneman</span> | |||
| style="width: 102.871%;" | <br> | |||
|- | |||
| style="width: 57.9596%;" | <span class="pers_name">Maria Johanna "Marieke" Fijneman</span> | |||
| style="width: 102.871%;" | <br> | |||
|- | |||
| style="width: 57.9596%;" | <span class="pers_name">Hannelore Cornelia Huberdina "Hanneke" Fijneman</span> | |||
| style="width: 102.871%;" | <br> | |||
|- | |||
| style="width: 57.9596%;" | <span class="pers_name">[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F23529&main_person=I42715 Gerardus Marinus "Gerrit" Fijneman]</span> | |||
| style="width: 102.871%;" | [[Gerrit Fijneman & Toosje van Drunen]]<br> | |||
|} | |} | ||
Tweede huwelijk Kees Fijneman met [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F14894&main_person=I48618 Gerarda Johanna Jansen] | Tweede huwelijk Kees Fijneman met [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F14894&main_person=I48618 Gerarda Johanna Jansen] |
Versie van 22 nov 2022 10:39
Adres hoofdbewoner(s) per 1 januari 1949 | Waren schippers voorheen Raamsdonksveer H55 |
Naam | Cornelis Petrus "Kees" Fijneman |
Geboortedatum | 28 aug 1900 te Raamsdonk V333 |
Overlijdensdatum | 17 februari 1980 te Sittard |
Beroep | schipper |
Huwelijksdatum | 26 mei 1922 te Raamsdonk |
Naam vrouw | Cornelia Maria "Cor" Klerkx |
Geboortedatum | 7 juli 1901 te Raamsdonk D199 |
Overlijdensdatum | † 29 december 1936 te Tilburg |
Beroep | schippersvrouw |
Verhuisde op 26 juli 1932 naar Tilburg
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Cornelis Fijneman | |
Cornelis Adrianus Fijneman | |
Wilhelmus Hubertus Dingeman "Willem" Fijneman | |
Hubert Jean "Huib" Fijneman | |
Johannes "Jan" Fijneman | |
Maria Johanna "Marieke" Fijneman | |
Hannelore Cornelia Huberdina "Hanneke" Fijneman | |
Gerardus Marinus "Gerrit" Fijneman | Gerrit Fijneman & Toosje van Drunen |
Tweede huwelijk Kees Fijneman met Gerarda Johanna Jansen
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? info@wiki-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |