Kees Fijneman & Cornelia Klerkx: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
kGeen bewerkingssamenvatting |
k (Tekst vervangen - "@wiki-raamsdonk.nl" door "@genealogie-raamsdonk.nl") |
||
(5 tussenliggende versies door 2 gebruikers niet weergegeven) | |||
Regel 1: | Regel 1: | ||
[[Bestand:Helaas-nog-geen-afbeelding-beschikbaar.png|thumb|300px|right|Heeft u een of meerdere foto's of andere informatie van dit gezin, graag een berichtje naar [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl]]] | [[Bestand:Helaas-nog-geen-afbeelding-beschikbaar.png|thumb|300px|right|Heeft u een of meerdere foto's of andere informatie van dit gezin, graag een berichtje naar [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl]]] | ||
{| class="wikitable" style="height: 317.375px; width: | {| class="wikitable" style="height: 317.375px; width: 50.3583%;" width="50%" | ||
|- style="height: 34px;" | |- style="height: 34px;" | ||
| style="width: | | style="width: 46.7013%;" | Adres hoofdbewoner(s) per 1 januari 1949 | ||
| style="width: | | style="width: 59.0508%;" | Waren schippers voorheen Raamsdonksveer H55 | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
|- | |- | ||
| style="width: | | style="width: 46.7013%;" | Naam || style="width: 59.0508%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F14893&main_person=I38235 Cornelis Petrus "Kees" Fijneman] | ||
|- | |- | ||
| style="width: | | style="width: 46.7013%;" | Geboortedatum || style="width: 59.0508%;" | 28 aug 1900 te Raamsdonk V333 | ||
|- | |- | ||
| style="width: | | style="width: 46.7013%;" | Overlijdensdatum || style="width: 59.0508%;" | 17 februari 1980 te Sittard | ||
|- | |- | ||
| style="width: | | style="width: 46.7013%;" | Beroep || style="width: 59.0508%;" |[[:Categorie:Schipper|schipper]] | ||
|- | |- | ||
| style="width: | | style="width: 46.7013%;" | Huwelijksdatum || style="width: 59.0508%;" | 26 mei 1922 te Raamsdonk | ||
|- | |- | ||
| style="width: | | style="width: 46.7013%;" | Naam vrouw || style="width: 59.0508%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F14893&main_person=I48617 Cornelia Maria "Cor" Klerkx] | ||
|- | |- | ||
| style="width: | | style="width: 46.7013%;" | Geboortedatum || style="width: 59.0508%;" | 7 juli 1901 te Raamsdonk D199 | ||
|- | |- | ||
| style="width: | | style="width: 46.7013%;" | Overlijdensdatum || style="width: 59.0508%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5163 †] 29 december 1936 te Tilburg | ||
|- | |- | ||
| style="width: | | style="width: 46.7013%;" | Beroep || style="width: 59.0508%;" | schippersvrouw | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Verhuisde op 26 juli 1932 naar Tilburg | Verhuisde op 26 juli 1932 naar Tilburg | ||
{| class="wikitable" style="width: | {| class="wikitable" style="width: 53.9058%;" width="50%" | ||
! style="width: | ! style="width: 53.128%;" | Kinderen | ||
! style="width: | ! style="width: 73.5274%;" | Gezin op deze Wiki | ||
|- | |- | ||
| style="width: | | style="width: 53.128%;" |Cornelis Fijneman | ||
| style="width: | | style="width: 73.5274%;" | | ||
|- | |||
| style="width: 53.128%;" |Cornelis Adrianus Fijneman | |||
| style="width: 73.5274%;" | | |||
|- | |||
| style="width: 53.128%;" |Wilhelmus Hubertus Dingeman "Willem" Fijneman | |||
| style="width: 73.5274%;" | | |||
|- | |||
| style="width: 53.128%;" |Hubert Jean "Huib" Fijneman | |||
| style="width: 73.5274%;" | | |||
|- | |||
| style="width: 53.128%;" |Johannes "Jan" Fijneman | |||
| style="width: 73.5274%;" | | |||
|- | |||
| style="width: 53.128%;" |Maria Johanna "Marieke" Fijneman | |||
| style="width: 73.5274%;" | | |||
|- | |||
| style="width: 53.128%;" |Hannelore Cornelia Huberdina "Hanneke" Fijneman | |||
| style="width: 73.5274%;" | | |||
|- | |||
| style="width: 53.128%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F23529&main_person=I42715 Gerardus Marinus "Gerrit" Fijneman] | |||
| style="width: 73.5274%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5085 †] [[Gerrit Fijneman & Toosje van Drunen]] [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5085 †] | |||
|} | |} | ||
Tweede huwelijk Kees Fijneman met [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F14894&main_person=I48618 Gerarda Johanna Jansen] | Tweede huwelijk Kees Fijneman met [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F14894&main_person=I48618 Gerarda Johanna Jansen] | ||
[[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | [[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | ||
{| class="wikitable" width="100%" | {| class="wikitable" width="100%" | ||
| Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? [mailto:info@ | | Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? [mailto:info@genealogie-raamsdonk.nl info@genealogie-raamsdonk.nl] of [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl] | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Categorie:Gezinnen_voor_1949_Raamsdonk | [[Categorie:Gezinnen_voor_1949_Raamsdonk]][[Categorie:GEEN_FOTO]] |
Versie van 5 jan 2024 10:38
Adres hoofdbewoner(s) per 1 januari 1949 | Waren schippers voorheen Raamsdonksveer H55 |
Naam | Cornelis Petrus "Kees" Fijneman |
Geboortedatum | 28 aug 1900 te Raamsdonk V333 |
Overlijdensdatum | 17 februari 1980 te Sittard |
Beroep | schipper |
Huwelijksdatum | 26 mei 1922 te Raamsdonk |
Naam vrouw | Cornelia Maria "Cor" Klerkx |
Geboortedatum | 7 juli 1901 te Raamsdonk D199 |
Overlijdensdatum | † 29 december 1936 te Tilburg |
Beroep | schippersvrouw |
Verhuisde op 26 juli 1932 naar Tilburg
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Cornelis Fijneman | |
Cornelis Adrianus Fijneman | |
Wilhelmus Hubertus Dingeman "Willem" Fijneman | |
Hubert Jean "Huib" Fijneman | |
Johannes "Jan" Fijneman | |
Maria Johanna "Marieke" Fijneman | |
Hannelore Cornelia Huberdina "Hanneke" Fijneman | |
Gerardus Marinus "Gerrit" Fijneman | † Gerrit Fijneman & Toosje van Drunen † |
Tweede huwelijk Kees Fijneman met Gerarda Johanna Jansen
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? info@genealogie-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |