Janus van Velthoven & Drika Broekmans: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
kGeen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 3: | Regel 3: | ||
|- | |- | ||
| style="width: 34.9241%;" | Adres per 1 januari 1949 | | style="width: 34.9241%;" | Adres per 1 januari 1949 | ||
| style="width: 99.3292%;" | | | style="width: 99.3292%;" |[[Luiten Ambachtstraat 17]] voorheen A15 | ||
[[Luiten Ambachtstraat 17]] voorheen A15 | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 34.9241%;" | Naam || style="height: 28px; width: 99.3292%;" | | | style="height: 28px; width: 34.9241%;" | Naam || style="height: 28px; width: 99.3292%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13490&main_person=I42305 Adrianus Johannes "Janus" van Velthoven] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 34.9241%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 99.3292%;" | 25 april 1904 te Dussen | | style="height: 28px; width: 34.9241%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 99.3292%;" | 25 april 1904 te Dussen | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 34.9241%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 99.3292%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5596 | | style="height: 28px; width: 34.9241%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 99.3292%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5596 †] 30 december 1990 te Raamsdonk | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 34.9241%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 99.3292%;" | [[:Categorie:Landbouwer|landbouwer]] | | style="height: 28px; width: 34.9241%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 99.3292%;" | [[:Categorie:Landbouwer|landbouwer]] | ||
|- style="height: 10px;" | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: 10px; width: 34.9241%;" | | | style="height: 10px; width: 34.9241%;" | | ||
|- style="height: 10px;" | |||
| style="height: 28px; width: 34.9241%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 99.3292%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13490&main_person=I42304 Hendrica Maria "Drika" Broekmans] | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 34.9241%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 99.3292%;" | 18 mei 1906 te Raamsdonk D25 | |||
| style="height: 28px; width: 34.9241%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 99.3292%;" | 18 mei 1906 te Raamsdonk D25 | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 34.9241%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 99.3292%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/2074 †] 29 augustus 1984 te Raamsdonksveer | |||
|- style="height: 10px;" | |||
| style="height: 10px; width: 34.9241%;" | | |||
|- style="height: 10px;" | |||
| style="height: 28px; width: 34.9241%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 99.3292%;" | 19 juli 1941 te Raamsdonk | | style="height: 28px; width: 34.9241%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 99.3292%;" | 19 juli 1941 te Raamsdonk | ||
|} | |} | ||
Regel 32: | Regel 31: | ||
! style="width: 83.2528%;" | Gezin op deze Wiki | ! style="width: 83.2528%;" | Gezin op deze Wiki | ||
|- | |- | ||
| style="width: 47.1338%;" | | | style="width: 47.1338%;" |Nel van Velthoven | ||
| style="width: 83.2528%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5233 | | style="width: 83.2528%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5233 †] [[Joop Janssens & † Nel van Velthoven]] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 47.1338%;" | | | style="width: 47.1338%;" |Adrianus "Ad" van Velthoven | ||
| style="width: 83.2528%;" | Ad van Velthoven & Thea van der Schriek | | style="width: 83.2528%;" |[[Ad van Velthoven & Thea van der Schriek]] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 47.1338%;" | | | style="width: 47.1338%;" |Johannes "Jan" van Velthoven | ||
| style="width: 83.2528%;" | Jan van Velthoven & Hanny Boons | | style="width: 83.2528%;" |[[Jan van Velthoven & Hanny Boons]] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 47.1338%;" | | | style="width: 47.1338%;" |Theodorus Hendricus van Velthoven | ||
| style="width: 83.2528%;" | * .. maart 1947 † 17 mei 1947 | | style="width: 83.2528%;" | * .. maart 1947 † 17 mei 1947 | ||
|- | |- | ||
|} | |} |
Versie van 17 jan 2023 07:23
Adres per 1 januari 1949 | Luiten Ambachtstraat 17 voorheen A15 |
Naam | Adrianus Johannes "Janus" van Velthoven |
Geboortedatum | 25 april 1904 te Dussen |
Overlijdensdatum | † 30 december 1990 te Raamsdonk |
Beroep | landbouwer |
Naam vrouw | Hendrica Maria "Drika" Broekmans |
Geboortedatum | 18 mei 1906 te Raamsdonk D25 |
Overlijdensdatum | † 29 augustus 1984 te Raamsdonksveer |
Huwelijksdatum | 19 juli 1941 te Raamsdonk |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Nel van Velthoven | † Joop Janssens & † Nel van Velthoven |
Adrianus "Ad" van Velthoven | Ad van Velthoven & Thea van der Schriek |
Johannes "Jan" van Velthoven | Jan van Velthoven & Hanny Boons |
Theodorus Hendricus van Velthoven | * .. maart 1947 † 17 mei 1947 |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? info@wiki-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |