Janus van Velthoven & Drika Broekmans: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
Geen bewerkingssamenvatting |
k (Tekst vervangen - "@wiki-raamsdonk.nl" door "@genealogie-raamsdonk.nl") |
||
(4 tussenliggende versies door 2 gebruikers niet weergegeven) | |||
Regel 1: | Regel 1: | ||
[[Bestand:Helaas-nog-geen-afbeelding-beschikbaar.png|thumb|300px|right|Heeft u een of meerdere foto's of andere informatie van dit gezin, graag een berichtje naar [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl]]] | [[Bestand:Helaas-nog-geen-afbeelding-beschikbaar.png|thumb|300px|right|Heeft u een of meerdere foto's of andere informatie van dit gezin, graag een berichtje naar [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl]]] | ||
{| class="wikitable" style="height: 313px; width: | {| class="wikitable" style="height: 313px; width: 63.6553%;" width="50%" | ||
|- | |- | ||
| style="width: 34.9241%;" | Adres per 1 januari 1949 | | style="width: 34.9241%;" | Adres per 1 januari 1949 | ||
| style="width: | | style="width: 99.3292%;" |[[Luiten Ambachtstraat 17]] voorheen A15 | ||
[[Luiten Ambachtstraat 17]] voorheen A15 | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 34.9241%;" | Naam || style="height: 28px; width: | | style="height: 28px; width: 34.9241%;" | Naam || style="height: 28px; width: 99.3292%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13490&main_person=I42305 Adrianus Johannes "Janus" van Velthoven] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 34.9241%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: | | style="height: 28px; width: 34.9241%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 99.3292%;" | 25 april 1904 te Dussen | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 34.9241%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: | | style="height: 28px; width: 34.9241%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 99.3292%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5596 †] 30 december 1990 te Raamsdonk | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 34.9241%;" | Beroep || style="height: 28px; width: | | style="height: 28px; width: 34.9241%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 99.3292%;" | [[:Categorie:Landbouwer|landbouwer]] | ||
|- style="height: 10px;" | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: 10px; width: 34.9241%;" | | | style="height: 10px; width: 34.9241%;" | | ||
|- style="height: 10px;" | |||
| style="height: 28px; width: 34.9241%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 99.3292%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13490&main_person=I42304 Hendrica Maria "Drika" Broekmans] | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 34.9241%;" | | | style="height: 28px; width: 34.9241%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 99.3292%;" | 18 mei 1906 te Raamsdonk D25 | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 34.9241%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 99.3292%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/2074 †] 29 augustus 1984 te Raamsdonksveer | |||
|- style="height: 10px;" | |||
| style="height: 10px; width: 34.9241%;" | | |||
| style="height: 28px; width: 34.9241%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: | |- style="height: 10px;" | ||
|- style="height: | | style="height: 28px; width: 34.9241%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 99.3292%;" | 19 juli 1941 te Raamsdonk | ||
| style="height: | |||
|- style="height: | |||
| style="height: 28px; width: 34.9241%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: | |||
|} | |} | ||
{| class="wikitable" width="50%" | {| class="wikitable" style="width: 65.6052%;" width="50%" | ||
! Kinderen | ! style="width: 47.1338%;" | Kinderen | ||
! Gezin op deze Wiki | ! style="width: 83.2528%;" | Gezin op deze Wiki | ||
|- | |- | ||
| | | style="width: 47.1338%;" |Nel van Velthoven | ||
| [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5233 | | style="width: 83.2528%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5233 †] [[Joop Janssens & Nel van Velthoven]] † | ||
|- | |- | ||
| | | style="width: 47.1338%;" |Adrianus "Ad" van Velthoven | ||
| Ad van Velthoven & Thea van der Schriek | | style="width: 83.2528%;" |[[Ad van Velthoven & Thea van der Schriek]] | ||
|- | |- | ||
| | | style="width: 47.1338%;" |Johannes "Jan" van Velthoven | ||
| Jan van Velthoven & Hanny Boons | | style="width: 83.2528%;" |[[Jan van Velthoven & Hanny Boons]] | ||
|- | |- | ||
| | | style="width: 47.1338%;" |Theodorus Hendricus van Velthoven | ||
| * | | style="width: 83.2528%;" | * .. maart 1947 † 17 mei 1947 | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Regel 50: | Regel 48: | ||
[[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | [[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | ||
{| class="wikitable" width="100%" | {| class="wikitable" width="100%" | ||
| Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? [mailto:info@ | | Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? [mailto:info@genealogie-raamsdonk.nl info@genealogie-raamsdonk.nl] of [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl] | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Categorie:Gezinnen_1949_Raamsdonk]] | [[Categorie:Gezinnen_1949_Raamsdonk]][[Categorie:GEEN_FOTO]] |
Huidige versie van 5 jan 2024 om 10:39
Adres per 1 januari 1949 | Luiten Ambachtstraat 17 voorheen A15 |
Naam | Adrianus Johannes "Janus" van Velthoven |
Geboortedatum | 25 april 1904 te Dussen |
Overlijdensdatum | † 30 december 1990 te Raamsdonk |
Beroep | landbouwer |
Naam vrouw | Hendrica Maria "Drika" Broekmans |
Geboortedatum | 18 mei 1906 te Raamsdonk D25 |
Overlijdensdatum | † 29 augustus 1984 te Raamsdonksveer |
Huwelijksdatum | 19 juli 1941 te Raamsdonk |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Nel van Velthoven | † Joop Janssens & Nel van Velthoven † |
Adrianus "Ad" van Velthoven | Ad van Velthoven & Thea van der Schriek |
Johannes "Jan" van Velthoven | Jan van Velthoven & Hanny Boons |
Theodorus Hendricus van Velthoven | * .. maart 1947 † 17 mei 1947 |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? info@genealogie-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |