Janus Smits & Toke Zagers: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
k (Tekst vervangen - "@wiki-raamsdonk.nl" door "@genealogie-raamsdonk.nl") |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
(Een tussenliggende versie door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
Regel 4: | Regel 4: | ||
| style="width: 37.7919%; height: 32px;" | Adres per 1 januari 1949 | | style="width: 37.7919%; height: 32px;" | Adres per 1 januari 1949 | ||
| style="width: 66.0297%; height: 32px;" | [[De Oude Melkhaven 22]] voorheen D35 | | style="width: 66.0297%; height: 32px;" | [[De Oude Melkhaven 22]] voorheen D35 | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| | |||
|- | |||
|- style="height: 32px;" | |- style="height: 32px;" | ||
| style="width: 37.7919%; height: 32px;" | Naam || style="width: 66.0297%; height: 32px;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13854&main_person=I44306 Adrians "Janus" Smits] | | style="width: 37.7919%; height: 32px;" | Naam || style="width: 66.0297%; height: 32px;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13854&main_person=I44306 Adrians "Janus" Smits] | ||
Regel 17: | Regel 16: | ||
|- style="height: 32px;" | |- style="height: 32px;" | ||
| style="width: 37.7919%; height: 32px;" | Beroep || style="width: 66.0297%; height: 32px;" | [[:Categorie:Landarbeider|landarbeider]] | | style="width: 37.7919%; height: 32px;" | Beroep || style="width: 66.0297%; height: 32px;" | [[:Categorie:Landarbeider|landarbeider]] | ||
|- | |- | ||
| | |||
| | |||
|- | |||
|- | |||
|- style="height: 32px;" | |- style="height: 32px;" | ||
| style="width: 37.7919%; height: 32px;" | Naam vrouw || style="width: 66.0297%; height: 32px;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13854&main_person=I44307 Catharina Cornelia "Toke" Zagers] | | style="width: 37.7919%; height: 32px;" | Naam vrouw || style="width: 66.0297%; height: 32px;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13854&main_person=I44307 Catharina Cornelia "Toke" Zagers] | ||
Regel 30: | Regel 26: | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="width: 37.7919%; height: 28px;" | Overlijdensdatum || style="width: 66.0297%; height: 28px;" | 14 juni 1972 te Raamsdonk | | style="width: 37.7919%; height: 28px;" | Overlijdensdatum || style="width: 66.0297%; height: 28px;" | 14 juni 1972 te Raamsdonk | ||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| style="width: 37.7919%; height: 28px;" | Huwelijksdatum || style="width: 66.0297%; height: 28px;" | 11 mei 1923 te Raamsdonk | |||
|} | |} | ||
{| class="wikitable" style="width: 48.3676%;" width="50%" | {| class="wikitable" style="width: 48.3676%;" width="50%" |
Huidige versie van 1 mei 2024 om 13:24
Adres per 1 januari 1949 | De Oude Melkhaven 22 voorheen D35 |
Naam | Adrians "Janus" Smits |
Geboortedatum | 9 september 1893 te Waspik |
Overlijdensdatum | te |
Beroep | landarbeider |
Naam vrouw | Catharina Cornelia "Toke" Zagers |
Geboortedatum | 7 juni 1900 te Raamsdonk |
Overlijdensdatum | 14 juni 1972 te Raamsdonk |
Huwelijksdatum | 11 mei 1923 te Raamsdonk |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Cornelia Johanna Smits | |
Johannes Adrianus Smits | |
Adrianus Johannes "Jos" Smits | Jos Smits & Antonia van Ginneken |
Johanna Cornelia Smits | Johannes Marcelissen & Johanna Smits |
Lucia Cornelia Smits | |
Godefridus Wilhelmus "Goof" Smits | Goof Smits & Clasina van Strien |
Adriana Antonia Smits | |
Catharina Cornelia Smits | |
Antonia Adriana "Tonia" Smits | |
Wilhelmus Jacobus "Wim" Smits | |
Catharina Cornelia "Toke" Smits |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? info@genealogie-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |