Jantje Vissers & Sientje Kanters: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
kGeen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 3: | Regel 3: | ||
|- | |- | ||
| Adres per 1 januari 1949 | | Adres per 1 januari 1949 | ||
| | |[[Kerkstraat 25]] voorheen D68 | ||
[[Kerkstraat 25]] voorheen D68 | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px;" | Naam || style="height: 28px;" | | | style="height: 28px;" | Naam || style="height: 28px;" |[http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F392&main_person=I531 Johannes Adrianus "Jantje" Vissers] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px;" | Geboortedatum || style="height: 28px;" |19 februari 1897 te Raamsdonk | | style="height: 28px;" | Geboortedatum || style="height: 28px;" |19 februari 1897 te Raamsdonk | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6743 | | style="height: 28px;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6743 †] 6 december 1968 te | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px;" | Beroep || style="height: 28px;" |schoenmaker met winkel | | style="height: 28px;" | Beroep || style="height: 28px;" |[[:Categorie:Schoenmaker|schoenmaker]] met winkel | ||
|- style="height: 10px;" | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: 10px;" | | | style="height: 10px;" | | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px;" | Naam vrouw || style="height: 28px;" | | | style="height: 28px;" | Naam vrouw || style="height: 28px;" |[http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F392&main_person=I530 Clasina Johanna "Sientje" Kanters] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px;" | Geboortedatum || style="height: 28px;" |15 februari 1904 te Raamsdonk D295a | | style="height: 28px;" | Geboortedatum || style="height: 28px;" |15 februari 1904 te Raamsdonk D295a | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6606 †] 21 september 1979 te | |||
|- style="height: 10px;" | |||
| style="height: 10px;" | | |||
|- style="height: 10px;" | |||
| style="height: 28px;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px;" |16 okt 1930 te Raamsdonk | | style="height: 28px;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px;" |16 okt 1930 te Raamsdonk | ||
|} | |} |
Versie van 26 mrt 2023 11:16
Adres per 1 januari 1949 | Kerkstraat 25 voorheen D68 |
Naam | Johannes Adrianus "Jantje" Vissers |
Geboortedatum | 19 februari 1897 te Raamsdonk |
Overlijdensdatum | † 6 december 1968 te |
Beroep | schoenmaker met winkel |
Naam vrouw | Clasina Johanna "Sientje" Kanters |
Geboortedatum | 15 februari 1904 te Raamsdonk D295a |
Overlijdensdatum | † 21 september 1979 te |
Huwelijksdatum | 16 okt 1930 te Raamsdonk |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Johannes Hubertus "Jan" Vissers | † Jan Vissers & Betsy van Gils |
Johanna Huiberdina Vissers | † Bertus Oome & Jo Vissers † |
Huiberdina Johanna Maria "Diny" Vissers | † Cees van Amelsvoort & Diny Vissers |
Hubertus Wilhelmus Marinus "Huub" Vissers | † Huub Vissers & Jo van den Berg |
Wilhelmina Adriana "Willy" Vissers | ... & Willy Vissers |
Marinus Bartholomeus "Rinus" Vissers | † Rinus Visser & Nel Kuijsters |
Bertus Vissers] | † Bertus Visser & Mia Mureau |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? info@wiki-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |