Jantje Vissers & Sientje Kanters: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
Geen bewerkingssamenvatting |
k (Tekst vervangen - "@wiki-raamsdonk.nl" door "@genealogie-raamsdonk.nl") |
||
(3 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
Regel 3: | Regel 3: | ||
|- | |- | ||
| Adres per 1 januari 1949 | | Adres per 1 januari 1949 | ||
| | |[[Kerkstraat 25]] voorheen D68 | ||
[[Kerkstraat 25]] voorheen D68 | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px;" | Naam || style="height: 28px;" | | | style="height: 28px;" | Naam || style="height: 28px;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F392&main_person=I531 Johannes Adrianus "Jantje" Vissers] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px;" | Geboortedatum || style="height: 28px;" |19 februari 1897 te Raamsdonk | | style="height: 28px;" | Geboortedatum || style="height: 28px;" |19 februari 1897 te Raamsdonk | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6743 | | style="height: 28px;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6743 †] 6 december 1968 te | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px;" | Beroep || style="height: 28px;" |schoenmaker met winkel | | style="height: 28px;" | Beroep || style="height: 28px;" |[[:Categorie:Schoenmaker|schoenmaker]] met winkel | ||
|- style="height: 10px;" | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: 10px;" | | | style="height: 10px;" | | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px;" | Naam vrouw || style="height: 28px;" | | | style="height: 28px;" | Naam vrouw || style="height: 28px;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F392&main_person=I530 Clasina Johanna "Sientje" Kanters] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px;" | Geboortedatum || style="height: 28px;" |15 februari 1904 te Raamsdonk D295a | | style="height: 28px;" | Geboortedatum || style="height: 28px;" |15 februari 1904 te Raamsdonk D295a | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6606 †] 21 september 1979 te | |||
|- style="height: 10px;" | |||
| style="height: 10px;" | | |||
|- style="height: 10px;" | |||
| style="height: 28px;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px;" |16 okt 1930 te Raamsdonk | | style="height: 28px;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px;" |16 okt 1930 te Raamsdonk | ||
|} | |} | ||
Regel 32: | Regel 31: | ||
! Gezin op deze Wiki | ! Gezin op deze Wiki | ||
|- | |- | ||
| | |Johannes Hubertus "Jan" Vissers | ||
|[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/4619 †] [[Jan Vissers & Betsy van Gils]] | |||
|[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/4619 | |||
|- | |- | ||
| | |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F18757&main_person=I44802 Johanna Huiberdina Vissers] | ||
|[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/4598 †] [[Bertus Oome & Jo Vissers]] [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5187 †] | |||
|[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/4598 | |||
|- | |- | ||
| | |Huiberdina Johanna Maria "Diny" Vissers | ||
|[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6584 †] [[Cees van Amelsvoort & Diny Vissers]] | |||
|[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6584 | |||
|- | |- | ||
| | |Hubertus Wilhelmus Marinus "Huub" Vissers | ||
| † Huub Vissers & Jo van den Berg | |† [[Huub Vissers & Jo van den Berg]] | ||
|- | |- | ||
| | |Wilhelmina Adriana "Willy" Vissers | ||
| ... & Willy Vissers | |||
| ... & Willy Vissers | |||
|- | |- | ||
| | |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F16721&main_person=I54691 Marinus Bartholomeus "Rinus" Vissers] | ||
|[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5247 | |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5247 †] [[Rinus Visser & Nel Kuijsters]] | ||
|- | |- | ||
| | |Bertus Vissers] | ||
|[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6159/search/1782 †] [[Bertus Visser & Mia Mureau]] | |||
|[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6159/search/1782 †] Bertus Visser & Mia Mureau | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | [[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | ||
{| class="wikitable" width="100%" | {| class="wikitable" width="100%" | ||
| Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de personen op deze pagina? [mailto:info@genealogie-raamsdonk.nl info@genealogie-raamsdonk.nl] | | Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? [mailto:info@genealogie-raamsdonk.nl info@genealogie-raamsdonk.nl] of [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl] | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Categorie:Gezinnen_1949_Raamsdonk]] | [[Categorie:Gezinnen_1949_Raamsdonk]][[Categorie:GEEN_FOTO]] |
Huidige versie van 5 jan 2024 om 10:40
Adres per 1 januari 1949 | Kerkstraat 25 voorheen D68 |
Naam | Johannes Adrianus "Jantje" Vissers |
Geboortedatum | 19 februari 1897 te Raamsdonk |
Overlijdensdatum | † 6 december 1968 te |
Beroep | schoenmaker met winkel |
Naam vrouw | Clasina Johanna "Sientje" Kanters |
Geboortedatum | 15 februari 1904 te Raamsdonk D295a |
Overlijdensdatum | † 21 september 1979 te |
Huwelijksdatum | 16 okt 1930 te Raamsdonk |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Johannes Hubertus "Jan" Vissers | † Jan Vissers & Betsy van Gils |
Johanna Huiberdina Vissers | † Bertus Oome & Jo Vissers † |
Huiberdina Johanna Maria "Diny" Vissers | † Cees van Amelsvoort & Diny Vissers |
Hubertus Wilhelmus Marinus "Huub" Vissers | † Huub Vissers & Jo van den Berg |
Wilhelmina Adriana "Willy" Vissers | ... & Willy Vissers |
Marinus Bartholomeus "Rinus" Vissers | † Rinus Visser & Nel Kuijsters |
Bertus Vissers] | † Bertus Visser & Mia Mureau |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? info@genealogie-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |