Janske de Bont weduwe van Jan Kamp: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
kGeen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 3: | Regel 3: | ||
|- | |- | ||
| style="width: 42.8875%;" | Adres per 1 januari 1949 | | style="width: 42.8875%;" | Adres per 1 januari 1949 | ||
| style="width: 86.1996%;" | | | style="width: 86.1996%;" |[[Luiten Ambachtstraat 29]] voorheen A8 | ||
[[Luiten Ambachtstraat 29]] voorheen A8 | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 42.8875%;" | Naam || style="height: 28px; width: 86.1996%;" | | | style="height: 28px; width: 42.8875%;" | Naam || style="height: 28px; width: 86.1996%;" |[http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13635&main_person=I43049 Johannes Adrianus "Jan" Kamp] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 42.8875%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 86.1996%;" | | | style="height: 28px; width: 42.8875%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 86.1996%;" |20 december 1892 te Waspik | ||
20 december 1892 te Waspik | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 42.8875%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 86.1996%;" | | | style="height: 28px; width: 42.8875%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 86.1996%;" |25 oktober 1948 te Raamsdonk | ||
25 oktober 1948 te Raamsdonk | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 42.8875%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 86.1996%;" | | | style="height: 28px; width: 42.8875%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 86.1996%;" |[[:Categorie:Landbouwer|landbouwer]] | ||
[[:Categorie:Landbouwer|landbouwer]] | |||
|- style="height: 10px;" | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: 10px; width: 42.8875%;" | | | style="height: 10px; width: 42.8875%;" | | ||
|- style="height: 10px;" | |||
| style="height: 28px; width: 42.8875%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 86.1996%;" |[http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13635&main_person=I43050 Huberta Johanna "Janske" de Bont] | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 42.8875%;" | | | style="height: 28px; width: 42.8875%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 86.1996%;" |16 november 1894 te Raamsdonk | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 42.8875%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 86.1996%;" |15 maart 1967 te Raamsdonksveer | |||
|- style="height: 10px;" | |||
| style="height: 10px; width: 42.8875%;" | | |||
| style="height: 28px; width: 42.8875%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 86.1996%;" | | |- style="height: 10px;" | ||
15 maart 1967 te Raamsdonksveer | | style="height: 28px; width: 42.8875%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 86.1996%;" |10 september 1919 te Raamsdonk | ||
|- style="height: | |||
| style="height: | |||
|- style="height: | |||
| style="height: 28px; width: 42.8875%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 86.1996%;" | | |||
10 september 1919 te Raamsdonk | |||
|} | |} | ||
Regel 43: | Regel 31: | ||
! style="width: 84.4525%;" | Gezin op deze Wiki | ! style="width: 84.4525%;" | Gezin op deze Wiki | ||
|- | |- | ||
| style="width: 54.169%;" | | | style="width: 54.169%;" |[http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13635&main_person=I43050 Joachim Johannes Henricus "Chiem" Kamp] | ||
| style="width: 84.4525%;" | | | style="width: 84.4525%;" | | ||
|- | |- | ||
| style="width: 54.169%;" | | | style="width: 54.169%;" |[http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F15769&main_person=I43054 Henricus Cornelis Johannes "Harrie" Kamp] | ||
| style="width: 84.4525%;" |[[Harrie Kamp & Door de Wit]] | |||
| style="width: 84.4525%;" | | |||
[[Harrie Kamp & Door de Wit]] | |||
|- | |- | ||
| style="width: 54.169%;" | | | style="width: 54.169%;" |Adrianus Johannes Hendricus "Jos" Kamp | ||
| style="width: 84.4525%;" | | | style="width: 84.4525%;" | | ||
|- | |- | ||
| style="width: 54.169%;" | | | style="width: 54.169%;" |Johanna Henrika Maria "Jo" Kamp | ||
| style="width: 84.4525%;" | | | style="width: 84.4525%;" | | ||
|- | |- | ||
| style="width: 54.169%;" | | | style="width: 54.169%;" |[http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F14094&main_person=I43057 Henrica Johanna Cornelia "Riekje" Kamp] | ||
| style="width: 84.4525%;" |[[Jan Loonen & Riekje Kamp]] | |||
| style="width: 84.4525%;" | | |||
[[Jan Loonen & Riekje Kamp]] | |||
|- | |- | ||
| style="width: 54.169%;" | | | style="width: 54.169%;" |Wilhelmina Catharina Maria "Willemien" Kamp | ||
| style="width: 84.4525%;" | | | style="width: 84.4525%;" | | ||
|} | |} | ||
[[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | [[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] |
Versie van 27 apr 2023 07:49
Adres per 1 januari 1949 | Luiten Ambachtstraat 29 voorheen A8 |
Naam | Johannes Adrianus "Jan" Kamp |
Geboortedatum | 20 december 1892 te Waspik |
Overlijdensdatum | 25 oktober 1948 te Raamsdonk |
Beroep | landbouwer |
Naam vrouw | Huberta Johanna "Janske" de Bont |
Geboortedatum | 16 november 1894 te Raamsdonk |
Overlijdensdatum | 15 maart 1967 te Raamsdonksveer |
Huwelijksdatum | 10 september 1919 te Raamsdonk |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Joachim Johannes Henricus "Chiem" Kamp | |
Henricus Cornelis Johannes "Harrie" Kamp | Harrie Kamp & Door de Wit |
Adrianus Johannes Hendricus "Jos" Kamp | |
Johanna Henrika Maria "Jo" Kamp | |
Henrica Johanna Cornelia "Riekje" Kamp | Jan Loonen & Riekje Kamp |
Wilhelmina Catharina Maria "Willemien" Kamp |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? info@wiki-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |