Jan van der Plas & Anna Kuijsters: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
(Nieuwe pagina aangemaakt met 'thumb|300px|right| {| class="wikitable" style="height: 290px; width: 50%;" width="50%" |- style="height: 28px;" | style="height: 28px;" | Adres per 1 januari 1949 | style="height: 28px;" | De [[|Bergenstraat 9]] voorheen D80<br> |- style="height: 28px;" | style="height: 28px;" | Naam || style="height: 28px;" | <span class="pers_name">[http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13751&main_per...') |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
(19 tussenliggende versies door 2 gebruikers niet weergegeven) | |||
Regel 1: | Regel 1: | ||
[[Bestand:Helaas-nog-geen-afbeelding-beschikbaar.png|thumb|300px|right| ]] | [[Bestand:Helaas-nog-geen-afbeelding-beschikbaar.png|thumb|300px|right|Heeft u een of meerdere foto's of andere informatie van dit gezin, graag een berichtje naar [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl]]] | ||
{| class="wikitable" style="height: 290px; width: 50%;" width="50%" | {| class="wikitable" style="height: 290px; width: 50%;" width="50%" | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px;" | Adres per 1 januari 1949 | | style="height: 28px;" | Adres per 1 januari 1949 | ||
| style="height: 28px;" | | | style="height: 28px;" | [[Bergenstraat 9]] voorheen D80<br> | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px;" | Naam || style="height: 28px;" | | | style="height: 28px;" | Naam || style="height: 28px;" |<span class="pers_name">[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13751&main_person=I43730 Johannes Nicolaas "Jan" van der Plas]</span> | ||
<span class="pers_name">[ | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px;" | Geboortedatum || style="height: 28px;" | | | style="height: 28px;" | Geboortedatum || style="height: 28px;" |21 oktober 1894 te Waspik | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px;" | | | style="height: 28px;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/2308 †]18 juli 1979 te Geertruidenberg | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px;" | Beroep || style="height: 28px;" | | | style="height: 28px;" | Beroep || style="height: 28px;" | landbouwer<br> | ||
<br> | |||
|- style="height: 10px;" | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: 10px;" | | | style="height: 10px;" | | ||
< | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: 28px;" | Naam vrouw || style="height: 28px;" |<span class="pers_name">[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13751&main_person=I43736 Anna Huiberdina "Anna" Kuijsters]</span> | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px;" | | | style="height: 28px;" | Geboortedatum || style="height: 28px;" | 19 februari 1901 te Capelle nr. 404 | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px;" | | | style="height: 28px;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6857 †] 19 januari 1979 te Raamsdonk | ||
|- style="height: 10px;" | |||
| style="height: 10px;" | | |||
|- style="height: 10px;" | |||
| style="height: 28px;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px;" | 6 mei 1925 te Waspik | |||
|- style="height: | |||
| style="height: | |||
|- style="height: | |||
| style="height: 28px;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px;" | | |||
|} | |} | ||
De boerderij van het gezin van Jan van der Plas & Anna Kuijsters aan de [[Kerklaan 14]] - A.82 was tijdens de [[2e wereldoorlog]] afgebrand, en zodoende woonden ze in bij de weduwe de Jongh in de [[Bergenstraat 9]] te [[Raamsdonk]]. | |||
{| class="wikitable" width="50%" | {| class="wikitable" width="50%" | ||
! Kinderen | ! Kinderen | ||
! Gezin op deze Wiki | ! Gezin op deze Wiki | ||
|- | |- | ||
| | |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F15436&main_person=I43817 Johannes Cornelis "Han" van der Plas] - [[:Categorie:Indiëgangers|Indiëganger]] | ||
|[[Han van der Plas]]<br>[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/1550 †] [[Han van der Plas & Jo Fijneman]] [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/1726 †] | |||
| | |||
<br> | |||
|- | |- | ||
| | |[[Kees van der Plas|Cornelis Petrus "Kees" der Plas]] - [[:Categorie:Indiëgangers|Indiëganger]] | ||
|[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/3640 †] Kees van der Plas & Theodora Kemmeren | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | |Petrus Gerardus "Piet" van der Plas | ||
| Piet van der Plas & Marie Zwaans | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | |Gerardus Dingeman "Gerrit" van der Plas | ||
|Gerrit van der Plas | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | |Dingeman Norbertus "Dingeman" van der Plas | ||
|Dingeman van der Plas | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F22412&main_person=I43822 Norbertus Johannes "Bertus" van der Plas] | ||
|[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/2297 †] [[Bertus van der Plas & Cor de Groot]] † | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | |Lambertus Bartholomeus "Bart" van der Plas | ||
|† Bart van der Plas & Nel Flipsen | |||
| | |||
|- | |- | ||
|[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F16495&main_person=I43824 Bartholomeus Christiaan van der Plas] | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F15282&main_person=I43826 Christiaan "Christ" van der Plas] | ||
|[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5240 †] [[Christ van der Plas & Mien Berende]] | |||
| | |||
|- | |- | ||
|Petronella Johanna "Nel"van der Plas | |||
|Rook Emmen & Nel van der Plas [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5107 †] | |||
|- | |||
|} | |} | ||
[[Bestand:Header-01.jpg|700px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | |||
[[Bestand:Header-01.jpg| | |||
{| class="wikitable" width="100%" | {| class="wikitable" width="100%" | ||
| Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de personen op deze pagina? [ | | Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de personen op deze pagina? [mailto:info@genealogie-raamsdonk.nl info@genealogie-raamsdonk.nl] | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Categorie:Gezinnen_1949_Raamsdonk]] | [[Categorie:Gezinnen_1949_Raamsdonk]][[Categorie:GEEN_FOTO]] |
Huidige versie van 11 jan 2024 om 14:26
Adres per 1 januari 1949 | Bergenstraat 9 voorheen D80 |
Naam | Johannes Nicolaas "Jan" van der Plas |
Geboortedatum | 21 oktober 1894 te Waspik |
Overlijdensdatum | †18 juli 1979 te Geertruidenberg |
Beroep | landbouwer |
Naam vrouw | Anna Huiberdina "Anna" Kuijsters |
Geboortedatum | 19 februari 1901 te Capelle nr. 404 |
Overlijdensdatum | † 19 januari 1979 te Raamsdonk |
Huwelijksdatum | 6 mei 1925 te Waspik |
De boerderij van het gezin van Jan van der Plas & Anna Kuijsters aan de Kerklaan 14 - A.82 was tijdens de 2e wereldoorlog afgebrand, en zodoende woonden ze in bij de weduwe de Jongh in de Bergenstraat 9 te Raamsdonk.
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Johannes Cornelis "Han" van der Plas - Indiëganger | Han van der Plas † Han van der Plas & Jo Fijneman † |
Cornelis Petrus "Kees" der Plas - Indiëganger | † Kees van der Plas & Theodora Kemmeren |
Petrus Gerardus "Piet" van der Plas | Piet van der Plas & Marie Zwaans |
Gerardus Dingeman "Gerrit" van der Plas | Gerrit van der Plas |
Dingeman Norbertus "Dingeman" van der Plas | Dingeman van der Plas |
Norbertus Johannes "Bertus" van der Plas | † Bertus van der Plas & Cor de Groot † |
Lambertus Bartholomeus "Bart" van der Plas | † Bart van der Plas & Nel Flipsen |
Bartholomeus Christiaan van der Plas | |
Christiaan "Christ" van der Plas | † Christ van der Plas & Mien Berende |
Petronella Johanna "Nel"van der Plas | Rook Emmen & Nel van der Plas † |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de personen op deze pagina? info@genealogie-raamsdonk.nl |