Jan van Oort & Marie van Sprundel: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 1: | Regel 1: | ||
[[Bestand:Helaas-nog-geen-afbeelding-beschikbaar.png|thumb|300px|right|Heeft u een of meerdere foto's of andere informatie van dit gezin, graag een berichtje naar [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl]]] | [[Bestand:Helaas-nog-geen-afbeelding-beschikbaar.png|thumb|300px|right|Heeft u een of meerdere foto's of andere informatie van dit gezin, graag een berichtje naar [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl]]] | ||
{| class="wikitable" style="height: 313px; width: | {| class="wikitable" style="height: 313px; width: 51.064%;" width="50%" | ||
|- | |- | ||
| style="width: 36.1555%;" | Adres per 1 januari 1949 | | style="width: 36.1555%;" | Adres per 1 januari 1949 | ||
| style="width: | | style="width: 70.6686%;" | | ||
[[Molenstraat 4]] voorheen A41b<br> | [[Molenstraat 4]] voorheen A41b<br> | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 36.1555%;" | Naam || style="height: 28px; width: | | style="height: 28px; width: 36.1555%;" | Naam || style="height: 28px; width: 70.6686%;" | | ||
<span class="pers_name">[http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13739&main_person=I43676 Johannes "Jan" van Oort]</span> | <span class="pers_name">[http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13739&main_person=I43676 Johannes "Jan" van Oort]</span> | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 36.1555%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: | | style="height: 28px; width: 36.1555%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 70.6686%;" | 12 januari 1910 te Raamsdonk | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 36.1555%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: | | style="height: 28px; width: 36.1555%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 70.6686%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/2255/search/2744 † 15 augustus 1970 te Raamsdonksveer] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 36.1555%;" | Beroep || style="height: 28px; width: | | style="height: 28px; width: 36.1555%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 70.6686%;" | <span class="profession">aannemer grondwerken</span> | ||
|- style="height: 10px;" | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: 10px; width: 36.1555%;" |<br> | | style="height: 10px; width: 36.1555%;" | <br> | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 36.1555%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: | | style="height: 28px; width: 36.1555%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 70.6686%;" | <span class="pers_name">[http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13739&main_person=I43677 Maria Johanna "Rie" van Sprundel]</span> | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 36.1555%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: | | style="height: 28px; width: 36.1555%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 70.6686%;" | 20 augustus 1914 te Willemstad | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 36.1555%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: | | style="height: 28px; width: 36.1555%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 70.6686%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5291/search/642 † 2 april 1998 te Waalwijk] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 36.1555%;" |<br> | | style="height: 28px; width: 36.1555%;" | <br> | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 36.1555%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: | | style="height: 28px; width: 36.1555%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 70.6686%;" | 29 mei 1934 te Willemstad | ||
|} | |} | ||
{| class="wikitable" style="width: | {| class="wikitable" style="width: 51.3645%;" width="50%" | ||
! style="width: 44.514%;" | Kinderen | ! style="width: 44.514%;" | Kinderen | ||
! style="width: | ! style="width: 63.0392%;" | Gezin op deze Wiki | ||
|- | |- | ||
| style="width: 44.514%;" |<span class="pers_name">[http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F16272&main_person=I43678 Petrus Maria "Piet" van Oort]</span> | | style="width: 44.514%;" | <span class="pers_name">[http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F16272&main_person=I43678 Petrus Maria "Piet" van Oort]</span> | ||
| style="width: | | style="width: 63.0392%;" | Piet van Oort † & [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/2172/search/118 Marie-Louis Nobelen †]<br> | ||
|- | |- | ||
| style="width: 44.514%;" | <span class="pers_name">Adriana Maria "Sjan" van Oort</span> | | style="width: 44.514%;" | <span class="pers_name">Adriana Maria "Sjan" van Oort</span> | ||
| style="width: | | style="width: 63.0392%;" | Cees van der Salm & [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5497/search/2735 Sjan van Oort †]<br> | ||
|- | |- | ||
| style="width: 44.514%;" |<span class="pers_name">[http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F17951&main_person=I54908 Gerardus "Gerard" van Oort]</span> | | style="width: 44.514%;" | <span class="pers_name">[http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F17951&main_person=I54908 Gerardus "Gerard" van Oort]</span> | ||
| style="width: | | style="width: 63.0392%;" | Gerard van Oort † & Nel Thijssen <br> | ||
|- | |- | ||
| style="width: 44.514%;" | <span class="pers_name">[http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F17260&main_person=I54909 Margaretha "Greet" van Oort]</span> | | style="width: 44.514%;" | <span class="pers_name">[http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F17260&main_person=I54909 Margaretha "Greet" van Oort]</span> | ||
| style="width: | | style="width: 63.0392%;" | Louis Dijkstra & Greet van Oort <br> | ||
|- | |- | ||
| style="width: 44.514%;" |<span class="pers_name">Nel van Oort</span> | | style="width: 44.514%;" | <span class="pers_name">Nel van Oort</span> | ||
| style="width: | | style="width: 63.0392%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/1215/search/2363 † Jac Berende] & [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6412/search/2363 Nel van Oort †]<br> | ||
|- | |- | ||
| style="width: 44.514%;" |<span class="pers_name">Netty van Oort]</span> | | style="width: 44.514%;" | <span class="pers_name">Netty van Oort]</span> | ||
| style="width: | | style="width: 63.0392%;" | Sanches.... & Netty van Oort<br> | ||
|- | |- | ||
| style="width: 44.514%;" | <span class="pers_name">[http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F17950&main_person=I59055 Anton "Anton" van Oort]</span> | | style="width: 44.514%;" | <span class="pers_name">[http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F17950&main_person=I59055 Anton "Anton" van Oort]</span> | ||
| style="width: | | style="width: 63.0392%;" | Anton van Oort & Juul .... <br> | ||
|- | |- | ||
| style="width: 44.514%;" |<span class="pers_name">Henk "Henk" van Oort</span> | | style="width: 44.514%;" | <span class="pers_name">Henk "Henk" van Oort</span> | ||
| style="width: | | style="width: 63.0392%;" | Henk van Oort<br> | ||
|- | |||
| style="width: 44.514%;" | <span class="pers_name">Jan van Oort</span> | |||
| style="width: 63.0392%;" | Jan van Oort & Els Kieboom <br> | |||
|- | |- | ||
| style="width: 44.514%;" | <span class="pers_name">Cor van Oort</span> | | style="width: 44.514%;" | <span class="pers_name">Cor van Oort</span> | ||
| style="width: | | style="width: 63.0392%;" | Cor van Oort & Rona Kuijper <br> | ||
|- | |- | ||
| style="width: 44.514%;" | <span class="pers_name">Marjan van Oort</span> | | style="width: 44.514%;" | <span class="pers_name">Marjan van Oort</span> | ||
| style="width: | | style="width: 63.0392%;" | .... & Marjan van Oort <br> | ||
|} | |} | ||
Versie van 27 nov 2022 09:38
Adres per 1 januari 1949 |
Molenstraat 4 voorheen A41b |
Naam | |
Geboortedatum | 12 januari 1910 te Raamsdonk |
Overlijdensdatum | † 15 augustus 1970 te Raamsdonksveer |
Beroep | aannemer grondwerken |
Naam vrouw | Maria Johanna "Rie" van Sprundel |
Geboortedatum | 20 augustus 1914 te Willemstad |
Overlijdensdatum | † 2 april 1998 te Waalwijk |
Huwelijksdatum | 29 mei 1934 te Willemstad |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Petrus Maria "Piet" van Oort | Piet van Oort † & Marie-Louis Nobelen † |
Adriana Maria "Sjan" van Oort | Cees van der Salm & Sjan van Oort † |
Gerardus "Gerard" van Oort | Gerard van Oort † & Nel Thijssen |
Margaretha "Greet" van Oort | Louis Dijkstra & Greet van Oort |
Nel van Oort | † Jac Berende & Nel van Oort † |
Netty van Oort] | Sanches.... & Netty van Oort |
Anton "Anton" van Oort | Anton van Oort & Juul .... |
Henk "Henk" van Oort | Henk van Oort |
Jan van Oort | Jan van Oort & Els Kieboom |
Cor van Oort | Cor van Oort & Rona Kuijper |
Marjan van Oort | .... & Marjan van Oort |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de personen op deze pagina? info@genealogie-raamsdonk.nl |