Jan van Drunen & Marie van Erp: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
k (Tekst vervangen - "@wiki-raamsdonk.nl" door "@genealogie-raamsdonk.nl") |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
(3 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
Regel 7: | Regel 7: | ||
| style="height: 28px; width: 33.2611%;" | Naam || style="height: 28px; width: 66.9474%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F175&main_person=I651 Johannes Franciscus "Jan" van Drunen] | | style="height: 28px; width: 33.2611%;" | Naam || style="height: 28px; width: 66.9474%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F175&main_person=I651 Johannes Franciscus "Jan" van Drunen] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 33.2611%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 66.9474%;" |21 februari 1902 te Raamsdonk D339 | | style="height: 28px; width: 33.2611%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 66.9474%;" |21 februari 1902 te Raamsdonk D339 ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/1305 Akte 41]) | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 33.2611%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 66.9474%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/4745 †] 7 juli 1976 te Raamsdonksveer | | style="height: 28px; width: 33.2611%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 66.9474%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/4745 †] 7 juli 1976 te Raamsdonksveer | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 33.2611%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 66.9474%;" |[[:Categorie:Arbeider Melkfabriek|arbeider melkfabriek]] | | style="height: 28px; width: 33.2611%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 66.9474%;" |[[:Categorie:Arbeider Melkfabriek|arbeider melkfabriek]] | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
|- | | | ||
|- | |||
| style="height: 28px; width: 33.2611%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 66.9474%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F175&main_person=I87 Maria Cornelia "Marie" van Erp] | | style="height: 28px; width: 33.2611%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 66.9474%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F175&main_person=I87 Maria Cornelia "Marie" van Erp] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
Regel 20: | Regel 21: | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 33.2611%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 66.9474%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/870 †] 3 juli 1996 te Boxtel | | style="height: 28px; width: 33.2611%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 66.9474%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/870 †] 3 juli 1996 te Boxtel | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
|- | | | ||
|- | |||
| style="height: 28px; width: 33.2611%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 66.9474%;" | 29 april 1936 Dussen | | style="height: 28px; width: 33.2611%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 66.9474%;" | 29 april 1936 Dussen | ||
|} | |} | ||
{| class="wikitable" style="width: 43.812%;" width="50%" | {| class="wikitable" style="width: 43.812%;" width="50%" | ||
Regel 31: | Regel 32: | ||
! style="width: 50.2319%;" | Gezin op deze Wiki | ! style="width: 50.2319%;" | Gezin op deze Wiki | ||
|- | |- | ||
| style="width: 48.9891%;" |Antonius Johannes "Toon" van Drunen | | style="width: 48.9891%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/index.php?page=family&tree_id=1&id=F23853&main_person=I42676 Antonius Johannes "Toon" van Drunen] | ||
| style="width: 50.2319%;" |[[Toon van Drunen & Ad Hommel]] [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6820 †] | | style="width: 50.2319%;" |[[Toon van Drunen & Ad Hommel]] [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6820 †] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 48.9891%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F16722&main_person=I42677 Adriana Petronella "Adrie" van Drunen] | | style="width: 48.9891%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F16722&main_person=I42677 Adriana Petronella "Adrie" van Drunen] | ||
| style="width: 50.2319%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/2410 †] Han de Groot & Adrie van Drunen [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/866 †] | | style="width: 50.2319%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/2410 †] [[Han de Groot & Adrie van Drunen]] [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/866 †] | ||
|- | |- | ||
|} | |} |
Versie van 27 apr 2024 14:29
Adres per 1 januari 1949 | Nieuweweg 4 voorheen B83 |
Naam | Johannes Franciscus "Jan" van Drunen |
Geboortedatum | 21 februari 1902 te Raamsdonk D339 (Akte 41) |
Overlijdensdatum | † 7 juli 1976 te Raamsdonksveer |
Beroep | arbeider melkfabriek |
Naam vrouw | Maria Cornelia "Marie" van Erp |
Geboortedatum | 29 augustus 1902 te Hank (Dussen) |
Overlijdensdatum | † 3 juli 1996 te Boxtel |
Huwelijksdatum | 29 april 1936 Dussen |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Antonius Johannes "Toon" van Drunen | Toon van Drunen & Ad Hommel † |
Adriana Petronella "Adrie" van Drunen | † Han de Groot & Adrie van Drunen † |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? info@genealogie-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |