Jan van Boxel & Tonia Broeders: verschil tussen versies
kGeen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 44: | Regel 44: | ||
| style="width: 65.8174%;" | | | style="width: 65.8174%;" | | ||
|- | |- | ||
| style="width: 63.482%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/index.php?page=family&tree_id=1&id=F13482&main_person=I42255#person_I42255 Petrus | | style="width: 63.482%;" | Petrus Johannes van Boxel | ||
| style="width: 65.8174%;" | | |||
|- | |||
| style="width: 63.482%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/index.php?page=family&tree_id=1&id=F13482&main_person=I42255#person_I42255 Petrus Cornelis "Pierre" van Boxel] | |||
| style="width: 65.8174%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/4977 †] Pierre van Boxel & Ria Broeken | | style="width: 65.8174%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/4977 †] Pierre van Boxel & Ria Broeken | ||
|- | |- |
Versie van 3 feb 2024 13:32
Adres per 1 januari 1949 | Engelsewal 3 voorheen C85 |
Naam | Johannes Jacobus "Jan" van Boxel |
Geboortedatum | 8 oktober 1904 te Dussen (Akte 81) |
Overlijdensdatum | 1 maart 1963 te Eindhoven (Akte 62) [1] |
Beroep | klompenmaker |
Naam vrouw | Antonia Johanna "Tonia" Broeders |
Geboortedatum | 21 juni 1908 te Raamsdonk C92 (Akte 105) |
Overlijdensdatum | 30 september 1992 te Mortsel (B.) |
Huwelijksdatum | 26 april 1928 te Raamsdonk (Akte 12) |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Nicolaas Hubertus "Nico" van Boxel | †Nico van Boxel & Nellie Oomen |
Cornelia Petronella van Boxel | |
Johannes Babtist van Boxel | |
Goverdina Wilhelmina van Boxel | |
Waltherus Adrianus van Boxel | |
Petrus Johannes van Boxel | |
Petrus Cornelis "Pierre" van Boxel | † Pierre van Boxel & Ria Broeken |
Wilhelmus Jacobus "Willeke" van Boxel | |
Antonia Adriana van Boxel | |
Antonia Johanna van Boxel | |
Theodorus Petrus "Theo" van Boxel | |
Adriana van Boxel | |
Johannes Antonius "Jan" van Boxel | |
Johannes Jacobus van Boxel |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? info@wiki-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |
- ↑ Gevonden in een woonwagen aan de Broekseweg, aangifte door de Officier van Justitie
Op dat moment gescheiden van tafel en bed en woonachtig in Eindhoven