Jan van Amelsvoort & Dien van Strien: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
Geen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 1: | Regel 1: | ||
[[Bestand:Helaas-nog-geen-afbeelding-beschikbaar.png|thumb|300px|right|Heeft u een of meerdere foto's of andere informatie van dit gezin, graag een berichtje naar [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl]]] | [[Bestand:Helaas-nog-geen-afbeelding-beschikbaar.png|thumb|300px|right|Heeft u een of meerdere foto's of andere informatie van dit gezin, graag een berichtje naar [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl]]] | ||
{| class="wikitable" style="height: 313px; width: | {| class="wikitable" style="height: 313px; width: 64.5025%;" width="50%" | ||
|- | |- | ||
| style="width: 38.4289%;" | Adres per 1 januari 1949 | | style="width: 38.4289%;" | Adres per 1 januari 1949 | ||
| style="width: | | style="width: 94.9874%;" | [[Kerkstraat 27]] voorheen D69 | ||
[[Kerkstraat 27]] voorheen D69 | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 38.4289%;" | Naam || style="height: 28px; width: | | style="height: 28px; width: 38.4289%;" | Naam || style="height: 28px; width: 94.9874%;" | [http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F12942&main_person=I39937 Johannes Franciscus "Jan" van Amelsvoort] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 38.4289%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: | | style="height: 28px; width: 38.4289%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 94.9874%;" | 20 december 1888 te Raamsdonk | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 38.4289%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: | | style="height: 28px; width: 38.4289%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 94.9874%;" | 2 juli 1970 te Tilburg [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/1811 †] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 38.4289%;" | Beroep || style="height: 28px; width: | | style="height: 28px; width: 38.4289%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 94.9874%;" | [[:Categorie:Vleeshouwer|vleeshouwer]] | ||
|- style="height: 10px;" | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: 10px; width: 38.4289%;" | <br> | | style="height: 10px; width: 38.4289%;" | | ||
<br> | |||
|- style="height: 10px;" | |||
| style="height: 28px; width: 38.4289%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 94.9874%;" | [http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F12942&main_person=I39936 Gerdina Catharina "Dien" van Strien] | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 38.4289%;" | | | style="height: 28px; width: 38.4289%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 94.9874%;" | 26 oktober 1893 te Raamsdonk D204 | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 38.4289%;" | | | style="height: 28px; width: 38.4289%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 94.9874%;" | 17 augustus 1978 te Raamsdonk [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6476 †] | ||
|- style="height: 10px;" | |||
| style="height: 10px; width: 38.4289%;" | | |||
|- style="height: | <br> | ||
| style="height: | |- style="height: 10px;" | ||
|- style="height: | | style="height: 28px; width: 38.4289%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 94.9874%;" | 3 mei 1920 te Raamsdonk | ||
| style="height: 28px; width: 38.4289%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: | |||
|} | |} | ||
{| class="wikitable" style="width: | {| class="wikitable" style="width: 93.2102%; height: 307px;" width="50%" | ||
! style="width: 47.2301%; height: 28px;" | Kinderen | ! style="width: 47.2301%; height: 28px;" | Kinderen | ||
! style="width: | ! style="width: 133.061%; height: 28px;" | Gezin op deze Wiki | ||
|- style="height: 32px;" | |- style="height: 32px;" | ||
| style="width: 47.2301%; height: 32px;" | | | style="width: 47.2301%; height: 32px;" | [http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F14015&main_person=I45134 Dingeman Petrus Adrianus "Dingeman" van Amelsvoort] | ||
| style="width: | | style="width: 133.061%; height: 32px;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/1810 †] [[Dingeman van Amelsvoort & Rie Smeur]] [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/3367 †] | ||
|- style="height: 32px;" | |- style="height: 32px;" | ||
| style="width: 47.2301%; height: 32px;" | | | style="width: 47.2301%; height: 32px;" | [http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I1709 Adrianus Hendricus "Janus" van Amelsvoort] | ||
| style="width: | | style="width: 133.061%; height: 32px;" | † [[Janus van Amelsvoort & Mien van Dongen]] † | ||
|- | |- | ||
| style="width: 47.2301%;" | | | style="width: 47.2301%;" | [http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I77446 Adriana Catharina Petronella "Adrie" van Amelsvoort] | ||
| style="width: | | style="width: 133.061%;" | * 17 april 1924 te Raamsdonk † 1 juni 1925 te Raamsdonk | ||
|- style="height: 32px;" | |- style="height: 32px;" | ||
| style="width: 47.2301%; height: 32px;" | | | style="width: 47.2301%; height: 32px;" | [http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F16694&main_person=I54606 Adriana Theresia "Ad" van Amelsvoort] | ||
| style="width: | | style="width: 133.061%; height: 32px;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5351 †] [[Piet Broeders & Ad van Amelsvoort]] [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5520 †] | ||
|- style="height: 32px;" | |- style="height: 32px;" | ||
| style="width: 47.2301%; height: 32px;" | | | style="width: 47.2301%; height: 32px;" | [http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F15420&main_person=I41053 Petronella Adriana Maria "Nel" van Amelsvoort] | ||
| style="width: | | style="width: 133.061%; height: 32px;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6474 †] [[Richard Berkelmans & Nel van Amelsvoort]] [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6583 †] | ||
|- style="height: 32px;" | |- style="height: 32px;" | ||
| style="width: 47.2301%; height: 32px;" | | | style="width: 47.2301%; height: 32px;" | [http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I41054 Petrus Cornelis "Piet" van Amelsvoort] | ||
| style="width: | | style="width: 133.061%; height: 32px;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/2470 †] [[Piet van Amelsvoort & Corry van den Heuvel]] | ||
|- style="height: 32px;" | |- style="height: 32px;" | ||
| style="width: 47.2301%; height: 32px;" | | | style="width: 47.2301%; height: 32px;" | [http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I41055 Cornelis Johannes "Cees" van Amelsvoort] | ||
| style="width: | | style="width: 133.061%; height: 32px;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6584 †] [[Cees van Amelsvoort & Diny Vissers]] | ||
|- style="height: 32px;" | |- style="height: 32px;" | ||
| style="width: 47.2301%; height: 32px;" | <span class="pers_name">[http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I41056 Gerdina Adriana "Diny" van Amelsfoort]</span> | | style="width: 47.2301%; height: 32px;" | <span class="pers_name">[http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I41056 Gerdina Adriana "Diny" van Amelsfoort]</span> | ||
| style="width: | | style="width: 133.061%; height: 32px;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6478 †] [[Jac van Avendonk & Diny van Amelsvoort]] | ||
|} | |} | ||
[[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | [[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | ||
{| class="wikitable" width="100%" | {| class="wikitable" width="100%" | ||
| Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de personen op deze pagina? [mailto:info@ | | Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? [mailto:info@wiki-raamsdonk.nl info@wiki-raamsdonk.nl] of [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl] | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Categorie:Gezinnen_1949_Raamsdonk]][[Categorie:GEEN_FOTO]] | [[Categorie:Gezinnen_1949_Raamsdonk]][[Categorie:GEEN_FOTO]] |
Versie van 21 nov 2022 06:59
Adres per 1 januari 1949 | Kerkstraat 27 voorheen D69 |
Naam | Johannes Franciscus "Jan" van Amelsvoort |
Geboortedatum | 20 december 1888 te Raamsdonk |
Overlijdensdatum | 2 juli 1970 te Tilburg † |
Beroep | vleeshouwer |
| |
Naam vrouw | Gerdina Catharina "Dien" van Strien |
Geboortedatum | 26 oktober 1893 te Raamsdonk D204 |
Overlijdensdatum | 17 augustus 1978 te Raamsdonk † |
| |
Huwelijksdatum | 3 mei 1920 te Raamsdonk |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? info@wiki-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |