Jan de Bont & Aaltje Zijlmans: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
Geen bewerkingssamenvatting |
k (Tekst vervangen - "@wiki-raamsdonk.nl" door "@genealogie-raamsdonk.nl") |
||
(3 tussenliggende versies door 2 gebruikers niet weergegeven) | |||
Regel 6: | Regel 6: | ||
[[Luiten Ambachtstraat 24]] voorheen B14<br> | [[Luiten Ambachtstraat 24]] voorheen B14<br> | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 37.9139%;" | Naam || style="height: 28px; width: 56.2613%;" | | | style="height: 28px; width: 37.9139%;" | Naam || style="height: 28px; width: 56.2613%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F12487&main_person=I38194 Johannes Baptist "Jan" de Bont] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 37.9139%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 56.2613%;" |29 mei 1893 te Raamsdonk D304 | | style="height: 28px; width: 37.9139%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 56.2613%;" |29 mei 1893 te Raamsdonk D304 | ||
Regel 13: | Regel 12: | ||
| style="height: 28px; width: 37.9139%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 56.2613%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6286/search/2063 †] 29 juli 1975 te Breda | | style="height: 28px; width: 37.9139%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 56.2613%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6286/search/2063 †] 29 juli 1975 te Breda | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 37.9139%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 56.2613%;" | | | style="height: 28px; width: 37.9139%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 56.2613%;" |[[:Categorie:Landbouwer|landbouwer]] | ||
|- style="height: 10px;" | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: 10px; width: 37.9139%;" | | | style="height: 10px; width: 37.9139%;" | | ||
|- style="height: 10px;" | |||
| style="height: 28px; width: 37.9139%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 56.2613%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F12487&main_person=I38195 Allegonda Cornelia "Aaltje" Zijlmans] | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 37.9139%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 56.2613%;" |8 juni 1898 te Raamsdonk D40 | |||
| style="height: 28px; width: 37.9139%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 56.2613%;" | | |||
8 juni 1898 te Raamsdonk | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 37.9139%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 56.2613%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/1351/search/2358 †] 12 november 1973 te Raamsdonksveer | | style="height: 28px; width: 37.9139%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 56.2613%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/1351/search/2358 †] 12 november 1973 te Raamsdonksveer | ||
|- style="height: | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: | | style="height: 10px; width: 37.9139%;" | | ||
|- style="height: | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: 28px; width: 37.9139%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 56.2613%;" |1 mei 1923 te Raamsdonk | | style="height: 28px; width: 37.9139%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 56.2613%;" |1 mei 1923 te Raamsdonk | ||
|} | |} | ||
Regel 36: | Regel 32: | ||
! style="width: 60.8952%;" | Gezin op deze Wiki | ! style="width: 60.8952%;" | Gezin op deze Wiki | ||
|- | |- | ||
| style="width: 52.0123%;" | | | style="width: 52.0123%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F15307&main_person=I42130 Maria Anna "Rie" de Bont] | ||
| style="width: 60.8952%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6604/search/1931 †] [[Dingeman van Strien & Rie de Bont]] [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6267/search/2247 †] | | style="width: 60.8952%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6604/search/1931 †] [[Dingeman van Strien & Rie de Bont]] [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6267/search/2247 †] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 52.0123%;" | | | style="width: 52.0123%;" |Anna Allegonda Maria de Bont | ||
| style="width: 60.8952%;" | | | style="width: 60.8952%;" | | ||
|- | |- | ||
| style="width: 52.0123%;" | | | style="width: 52.0123%;" |Bertha Elisabeth Maria de Bont | ||
| style="width: 60.8952%;" | | | style="width: 60.8952%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6841 †] Adrianus Dekkers & Bertha de Bont [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6841 †] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 52.0123%;" | | | style="width: 52.0123%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F15872&main_person=I42133 Marcelis Bartholomeus "Marcel" de Bont] | ||
| style="width: 60.8952%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5637/search/2076 †] [[Cel de Bont & Toos Kuijsters]] | | style="width: 60.8952%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5637/search/2076 †] [[Cel de Bont & Toos Kuijsters]] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 52.0123%;" | | | style="width: 52.0123%;" |Bartholomeus Adrianus Johannes de Bont | ||
| style="width: 60.8952%;" | | | style="width: 60.8952%;" | | ||
|- | |- | ||
| style="width: 52.0123%;" | | | style="width: 52.0123%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F15409&main_person=I42135 Wilhelmus Adrianus Clemens "Wim" de Bont] | ||
| style="width: 60.8952%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5343/search/2071 †] [[Wim de Bont & Josien van Eeten]] [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/4374/search/4577 †] | | style="width: 60.8952%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5343/search/2071 †] [[Wim de Bont & Josien van Eeten]] [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/4374/search/4577 †] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 52.0123%;" | | | style="width: 52.0123%;" |Elisabeth Johanna Maria de Bont | ||
| style="width: 60.8952%;" | | | style="width: 60.8952%;" | | ||
|- | |- | ||
| style="width: 52.0123%;" | | | style="width: 52.0123%;" |Adrianus Simon Clemens de Bont | ||
| style="width: 60.8952%;" | | | style="width: 60.8952%;" | | ||
|} | |} | ||
[[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | [[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | ||
{| class="wikitable" width="100%" | {| class="wikitable" width="100%" | ||
| Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? [mailto:info@ | | Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? [mailto:info@genealogie-raamsdonk.nl info@genealogie-raamsdonk.nl] of [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl] | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
<br> | <br> | ||
[[Categorie:Gezinnen_1949_Raamsdonk]] | [[Categorie:Gezinnen_1949_Raamsdonk]][[Categorie:GEEN_FOTO]] |
Versie van 5 jan 2024 10:40
Adres per 1 januari 1949 |
Luiten Ambachtstraat 24 voorheen B14 |
Naam | Johannes Baptist "Jan" de Bont |
Geboortedatum | 29 mei 1893 te Raamsdonk D304 |
Overlijdensdatum | † 29 juli 1975 te Breda |
Beroep | landbouwer |
Naam vrouw | Allegonda Cornelia "Aaltje" Zijlmans |
Geboortedatum | 8 juni 1898 te Raamsdonk D40 |
Overlijdensdatum | † 12 november 1973 te Raamsdonksveer |
Huwelijksdatum | 1 mei 1923 te Raamsdonk |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Maria Anna "Rie" de Bont | † Dingeman van Strien & Rie de Bont † |
Anna Allegonda Maria de Bont | |
Bertha Elisabeth Maria de Bont | † Adrianus Dekkers & Bertha de Bont † |
Marcelis Bartholomeus "Marcel" de Bont | † Cel de Bont & Toos Kuijsters |
Bartholomeus Adrianus Johannes de Bont | |
Wilhelmus Adrianus Clemens "Wim" de Bont | † Wim de Bont & Josien van Eeten † |
Elisabeth Johanna Maria de Bont | |
Adrianus Simon Clemens de Bont |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? info@genealogie-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |