Jan Smeur & Jo van den Heijkant: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
k (Tekst vervangen - "@wiki-raamsdonk.nl" door "@genealogie-raamsdonk.nl") |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 5: | Regel 5: | ||
| style="width: 45.7776%;" | [[Korte Broekstraat 3]] voorheen D110<br> | | style="width: 45.7776%;" | [[Korte Broekstraat 3]] voorheen D110<br> | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Naam || style="height: 28px; width: 45.7776%;" | | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Naam || style="height: 28px; width: 45.7776%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F15832&main_person=I44305 Johannes Hendricus "Jan" Smeur] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 45.7776%;" |8 november 1915 te Raamsdonk A10 | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 45.7776%;" |8 november 1915 te Raamsdonk A10 | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 45.7776%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5741 †] 14 juli 1998 te Raamsdonk | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 45.7776%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5741 †] 14 juli 1998 te Raamsdonk | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 45.7776%;" | [[:Categorie:Landbouwer|landbouwer]] | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 45.7776%;" | [[:Categorie:Landbouwer|landbouwer]] | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
|- | | | ||
|- | |||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 45.7776%;" | <span class="pers_name">[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F15832&main_person=I51343 Johanna Lamberta "Jo" van den Heijkant]</span> | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 45.7776%;" | <span class="pers_name">[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F15832&main_person=I51343 Johanna Lamberta "Jo" van den Heijkant]</span> | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 45.7776%;" | 22 maart 1917 te Oosterhout A248 | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 45.7776%;" | 22 maart 1917 te Oosterhout A248 | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 45.7776%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/3783 †] 23 september 2006 te Geertruidenberg | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 45.7776%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/3783 †] 23 september 2006 te Geertruidenberg | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
|- | | | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 45.7776%;" | circa 1947 | |- | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 45.7776%;" | circa 1947 | |||
|} | |} | ||
Jan was de zoon van [[Thomas Smeur & Drika Vissers]] | |||
{| class="wikitable" style="width: 42.6851%;" width="50%" | {| class="wikitable" style="width: 42.6851%;" width="50%" | ||
! style="width: 43.5352%;" | Kinderen | ! style="width: 43.5352%;" | Kinderen | ||
! style="width: 163.627%;" | Gezin op deze Wiki | ! style="width: 163.627%;" | Gezin op deze Wiki | ||
|- | |- | ||
| style="width: 43.5352%;" |levenloos | | style="width: 43.5352%;" |levenloos | ||
| style="width: 163.627%;" |14 april 1949 te Raamsdonk | | style="width: 163.627%;" |14 april 1949 te Raamsdonk | ||
|} | |} | ||
[[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | [[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] |
Huidige versie van 3 mei 2024 om 12:23
Adres per 1 januari 1949 | Korte Broekstraat 3 voorheen D110 |
Naam | Johannes Hendricus "Jan" Smeur |
Geboortedatum | 8 november 1915 te Raamsdonk A10 |
Overlijdensdatum | † 14 juli 1998 te Raamsdonk |
Beroep | landbouwer |
Naam vrouw | Johanna Lamberta "Jo" van den Heijkant |
Geboortedatum | 22 maart 1917 te Oosterhout A248 |
Overlijdensdatum | † 23 september 2006 te Geertruidenberg |
Huwelijksdatum | circa 1947 |
Jan was de zoon van Thomas Smeur & Drika Vissers
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
levenloos | 14 april 1949 te Raamsdonk |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? info@genealogie-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |