Jan Oome & Kee Smolders: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
Geen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 6: | Regel 6: | ||
[[De Oude Melkhaven 6]] voorheen D48<br> | [[De Oude Melkhaven 6]] voorheen D48<br> | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px;" | Naam || style="height: 28px;" | | | style="height: 28px;" | Naam || style="height: 28px;" |[http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F11546&main_person=I34996 Johannes "Jan" Oome] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px;" | Geboortedatum || style="height: 28px;" |9 maart 1877 te Raamsdonk V397 | | style="height: 28px;" | Geboortedatum || style="height: 28px;" |9 maart 1877 te Raamsdonk V397 | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5182 | | style="height: 28px;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5182 †] 25 december 1964 te Raamsdonk | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px;" | Beroep || style="height: 28px;" |grondwerker / schipper | | style="height: 28px;" | Beroep || style="height: 28px;" |grondwerker / schipper | ||
|- style="height: 10px;" | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: 10px;" | | | style="height: 10px;" | | ||
|- style="height: 10px;" | |||
| style="height: 28px;" | Naam vrouw || style="height: 28px;" |[http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F11546&main_person=I34997 Cornelia Maria "Keeke" Smolders] | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px;" | | | style="height: 28px;" | Geboortedatum || style="height: 28px;" |30 maart 1881 te Geertruidenberg A68 | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6220 †] 18 april 1962 te Raamsdonk | |||
|- style="height: 10px;" | |||
| style="height: 28px;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6220 | | style="height: 10px;" | | ||
|- style="height: | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: 10px;" | | | style="height: 28px;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px;" |9 mei 1901 te Raamsdonk | ||
|- style="height: | |||
| style="height: 28px;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px;" |9 mei 1901 te Raamsdonk | |||
|} | |} | ||
[[file:IMG_7273a.jpg|100px|right|thumb|Bertus Oome]][[file:IMG_7272b.jpg|100px|alt=Opening Cornelis Oomestraat door burgemeester Prinsen|right|thumb|Opening Cornelis Oomestraat door burgemeester Prinsen]] | [[file:IMG_7273a.jpg|100px|right|thumb|Bertus Oome]][[file:IMG_7272b.jpg|100px|alt=Opening Cornelis Oomestraat door burgemeester Prinsen|right|thumb|Opening Cornelis Oomestraat door burgemeester Prinsen]] | ||
Regel 33: | Regel 33: | ||
! Gezin op deze Wiki | ! Gezin op deze Wiki | ||
|- | |- | ||
| | |[http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13583&main_person=I42780 Johanna Pieternella Maria "Anneke" Oome] | ||
|[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/1822 | |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/1822 †] [[Piet Fijneman & Anneke Oome]] [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/2894 †] | ||
|- | |- | ||
| | |[http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F15691&main_person=I43508 Johannes Antonius Oome] | ||
|[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6635 | |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6635 †] [[Jan Oome & Anneke van Geloof]] [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6636 †] | ||
|- | |- | ||
| | |[http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F15692&main_person=I43513 Peter Adriaan Oome] | ||
| Peter Oome & Nellie de Zwijger | |[[Peter Oome & Nellie de Zwijger]] | ||
|- | |- | ||
| | |[http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13712&main_person=I43512 Maria Anna Oome] | ||
| Petrus Langermans & Maria Oome | |[[Petrus Langermans & Maria Oome]] | ||
|- | |- | ||
| | |Wilhelm Oome | ||
|* 10-7-1909 Ahe (Duitsland) † 25-6-1911 | |* 10-7-1909 Ahe (Duitsland) † 25-6-1911 | ||
|- | |- | ||
| | |[http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F15697&main_person=I50827 Petrus Adrianus "Piet" Oome] | ||
| Piet Oome & Annie Chandonnens | |[[Piet Oome & Annie Chandonnens]] | ||
|- | |- | ||
| | |[http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F15693&main_person=I43509 Otto Heinrich Oome] | ||
|Otto Oome & Helena van Soest | |[[Otto Oome & Helena van Soest]] | ||
|- | |- | ||
| | |Johannes Cornelis Oome< | ||
| * 7-6-1912 Meerfeld (Duitsland) † 7-6-1915 | |* 7-6-1912 Meerfeld (Duitsland) † 7-6-1915 | ||
|- | |- | ||
| | |Wilhelm Heinrich Oome | ||
|* 11-4-1914 Heessen (Duitsland) † 26-12-1926 | |* 11-4-1914 Heessen (Duitsland) † 26-12-1926 | ||
|- | |- | ||
| | |[http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F455&main_person=I1422 Heinrich Joseph "Hendrik" Oome] | ||
|[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/1575 | |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/1575 †] [[Hendrik Oome & Jo van der Linden]] [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5047 †] | ||
|- | |- | ||
| | |[https://oorlogsgravenstichting.nl/persoon/112370/cornelis-marinus-oome Cornelis Marinus Oome] | ||
|[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6095 | |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6095 †] Cornelis Oome | ||
|- | |- | ||
| | |[http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F15698&main_person=I43510 Hubertus "Bertus" Oome] | ||
| Bertus Oome & Annie Pelders | |[[Bertus Oome & Annie Pelders]] | ||
|- | |- | ||
| | |[http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F15700&main_person=I43511 Marinus Adrianus "Rinus" Oome] | ||
|[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/2346 | |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/2346 †] [[Rinus Oome & Alida van Seeters]] [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/2347 †] | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | [[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | ||
{| class="wikitable" width="100%" | {| class="wikitable" width="100%" | ||
| Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? [mailto:info@ | | Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? [mailto:info@wiki-raamsdonk.nl info@wiki-raamsdonk.nl] of [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl] | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Categorie:Gezinnen_1949_Raamsdonk]] | [[Categorie:Gezinnen_1949_Raamsdonk]] |
Versie van 20 dec 2022 12:18
Adres per 1 januari 1949 |
De Oude Melkhaven 6 voorheen D48 |
Naam | Johannes "Jan" Oome |
Geboortedatum | 9 maart 1877 te Raamsdonk V397 |
Overlijdensdatum | † 25 december 1964 te Raamsdonk |
Beroep | grondwerker / schipper |
Naam vrouw | Cornelia Maria "Keeke" Smolders |
Geboortedatum | 30 maart 1881 te Geertruidenberg A68 |
Overlijdensdatum | † 18 april 1962 te Raamsdonk |
Huwelijksdatum | 9 mei 1901 te Raamsdonk |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Johanna Pieternella Maria "Anneke" Oome | † Piet Fijneman & Anneke Oome † |
Johannes Antonius Oome | † Jan Oome & Anneke van Geloof † |
Peter Adriaan Oome | Peter Oome & Nellie de Zwijger |
Maria Anna Oome | Petrus Langermans & Maria Oome |
Wilhelm Oome | * 10-7-1909 Ahe (Duitsland) † 25-6-1911 |
Petrus Adrianus "Piet" Oome | Piet Oome & Annie Chandonnens |
Otto Heinrich Oome | Otto Oome & Helena van Soest |
Johannes Cornelis Oome< | * 7-6-1912 Meerfeld (Duitsland) † 7-6-1915 |
Wilhelm Heinrich Oome | * 11-4-1914 Heessen (Duitsland) † 26-12-1926 |
Heinrich Joseph "Hendrik" Oome | † Hendrik Oome & Jo van der Linden † |
Cornelis Marinus Oome | † Cornelis Oome |
Hubertus "Bertus" Oome | Bertus Oome & Annie Pelders |
Marinus Adrianus "Rinus" Oome | † Rinus Oome & Alida van Seeters † |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? info@wiki-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |