Jan Leijten & Toos de Jongh: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
Geen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 12: | Regel 12: | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 41.189%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 54.9074%;" |[[:Categorie:Timmerman|timmerman]] aannemer | | style="height: 28px; width: 41.189%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 54.9074%;" |[[:Categorie:Timmerman|timmerman]] aannemer | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
|- | | | ||
|- | |||
| style="height: 28px; width: 41.189%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 54.9074%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F16770&main_person=I54821 Catharina "Toos" de Jongh] | | style="height: 28px; width: 41.189%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 54.9074%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F16770&main_person=I54821 Catharina "Toos" de Jongh] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 41.189%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 54.9074%;" | 4 maart 1913 te Made en Drimmelen | | style="height: 28px; width: 41.189%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 54.9074%;" | 4 maart 1913 te Made en Drimmelen | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 41.189%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 54.9074%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6137 | | style="height: 28px; width: 41.189%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 54.9074%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6137 †] 6 december 2000 te Raamsdonksveer | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
|- | | | ||
|- | |||
| style="height: 28px; width: 41.189%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 54.9074%;" | 29 juni 1943 te Made en Drimmelen ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/765 Akte 17]) | | style="height: 28px; width: 41.189%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 54.9074%;" | 29 juni 1943 te Made en Drimmelen ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/765 Akte 17]) | ||
|} | |} | ||
Regel 30: | Regel 32: | ||
! style="width: 48.452%;" | Gezin op deze Wiki | ! style="width: 48.452%;" | Gezin op deze Wiki | ||
|- | |- | ||
| style="width: 41.7957%;" | Henk Leijten | | style="width: 41.7957%;" | Henk Leijten | ||
| style="width: 48.452%;" | Henk Leijten & ...... | | style="width: 48.452%;" | Henk Leijten & ...... | ||
|- | |- | ||
| style="width: 41.7957%;" | Jos Leijten | | style="width: 41.7957%;" | Jos Leijten | ||
| style="width: 48.452%;" | Jos Leijten & ..... | | style="width: 48.452%;" | Jos Leijten & ..... | ||
|- | |- | ||
| style="width: 41.7957%;" | Ad Leijten | | style="width: 41.7957%;" | Ad Leijten | ||
| style="width: 48.452%;" | Ad Leijten & ..... | | style="width: 48.452%;" | Ad Leijten & ..... | ||
|- | |- | ||
| style="width: 41.7957%;" | Joke Leijten | | style="width: 41.7957%;" | Joke Leijten | ||
| style="width: 48.452%;" | ........ & Joke Leijten | | style="width: 48.452%;" | ........ & Joke Leijten | ||
|} | |} | ||
[[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | [[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] |
Versie van 14 apr 2024 14:55
Adres per 1 januari 1949 | Molenstraat 12 voorheen A42 |
Naam | Pieter Johannes "Jan" Leijten |
Geboortedatum | 11 april 1910 te Raamsdonk A57 (Akte 64) |
Overlijdensdatum | † 23 november 1994 te Raamsdonksveer |
Beroep | timmerman aannemer |
Naam vrouw | Catharina "Toos" de Jongh |
Geboortedatum | 4 maart 1913 te Made en Drimmelen |
Overlijdensdatum | † 6 december 2000 te Raamsdonksveer |
Huwelijksdatum | 29 juni 1943 te Made en Drimmelen (Akte 17) |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Henk Leijten | Henk Leijten & ...... |
Jos Leijten | Jos Leijten & ..... |
Ad Leijten | Ad Leijten & ..... |
Joke Leijten | ........ & Joke Leijten |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? info@genealogie-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |