Jan Leijten & Toos de Jongh: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
kGeen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 19: | Regel 19: | ||
| style="height: 28px; width: 41.189%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 87.6858%;" |4 maart 1913 te Made en Drimmelen | | style="height: 28px; width: 41.189%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 87.6858%;" |4 maart 1913 te Made en Drimmelen | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 41.189%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 87.6858%;" | 6 december 2000 te Raamsdonksveer | | style="height: 28px; width: 41.189%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 87.6858%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6137/search/3615 †] 6 december 2000 te Raamsdonksveer | ||
|- style="height: 10px;" | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: 10px; width: 41.189%;" | | | style="height: 10px; width: 41.189%;" | | ||
Regel 31: | Regel 31: | ||
! Gezin op deze Wiki | ! Gezin op deze Wiki | ||
|- | |- | ||
| | | style="width: 40.8643%;" |Henk Leijten <br> | ||
| | | style="width: 56.8639%;" |Henk Leijten & ...... <br> | ||
|- | |||
| style="width: 40.8643%;" |Jos Leijten <br> | |||
| style="width: 56.8639%;" |Jos Leijten & ..... <br> | |||
|- | |||
| style="width: 40.8643%;" |Ad Leijten <br> | |||
| style="width: 56.8639%;" |Ad Leijten & ..... <br> | |||
|- | |||
| style="width: 40.8643%;" |Joke Leijten <br> | |||
| style="width: 56.8639%;" |........ & Joke Leijten <br> | |||
|- | |||
| syle="width: 40.8643%;" | <br> | |||
| style="width: 56.8639%;" | <br> | |||
|} | |} | ||
[[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | [[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | ||
{| class="wikitable" width="100%" | {| class="wikitable" width="100%" |
Versie van 21 mrt 2023 23:36
Adres per 1 januari 1949 | Molenstraat 12 voorheen A42 |
Naam | Pieter Johannes "Jan" Leijten |
Geboortedatum | 11 april 1910 te Raamsdonk A57 |
Overlijdensdatum | † 23 november 1994 te Raamsdonksveer |
Beroep | timmerman |
Naam vrouw | Catharina "Toos" de Jongh |
Geboortedatum | 4 maart 1913 te Made en Drimmelen |
Overlijdensdatum | † 6 december 2000 te Raamsdonksveer |
Huwelijksdatum | 29 juni 1943 te Made en Drimmelen |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Henk Leijten |
Henk Leijten & ...... |
Jos Leijten |
Jos Leijten & ..... |
Ad Leijten |
Ad Leijten & ..... |
Joke Leijten |
........ & Joke Leijten |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? info@wiki-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |