Jan Hooijmaijers & Jaan de Bont: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 49: | Regel 49: | ||
| style="width: 179.377%;" | André Hooijmaijers & ........ <br> | | style="width: 179.377%;" | André Hooijmaijers & ........ <br> | ||
|- | |- | ||
| style="width: 46.3965%;" | | | style="width: 46.3965%;" | Nel Hooijmaijers<br> | ||
<br> | | style="width: 179.377%;" | .... Nel Hooijmaijers<br> | ||
|- | |||
| style="width: 46.3965%;" | Marian Hooijmaijers<br> | |||
| style="width: 179.377%;" | ..... & Marian Hooijmaijers<br> | |||
|- | |||
|} | |} | ||
Versie van 3 mrt 2023 11:31
Adres per 1 januari 1949 | Molenstraat 14 voorheen A42a |
Naam | Johannes Laurentius "Jan" Hooijmaijers |
Geboortedatum | 1 november 1914 te Raamsdonk A5 |
Overlijdensdatum | † 11 december 1981 te Raamsdonk |
Beroep | arbeider melkfabriek |
Naam vrouw | Adriana Johanna Maria "Jaan" de Bont |
Geboortedatum | 11 oktober 1915 te Rotterdam |
Overlijdensdatum | † 20 december 1997 te Oosterhout |
Huwelijksdatum | 8 september 1938 te Raamsdonk |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Arnoldus Adrianus "Nol" Hooijmaijers | Nol Hooijmaijers † & Trees van Mierlo |
Paula Hooijmaijers |
Kees van Pelt † & Paula Hooijmaijers |
Diny Hooijmaijers |
Thom Luppens & † Diny Hooijmaijers |
Ad Hooijmaijers |
Jan Leijten & Ad Hooijmaijers |
Pauline Adrie "Ine" Hooijmajjers |
† Pieter van Leeuwen & †Ine Hooijmaijers |
André Hooijmaijers |
André Hooijmaijers & ........ |
Nel Hooijmaijers |
.... Nel Hooijmaijers |
Marian Hooijmaijers |
..... & Marian Hooijmaijers |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? info@wiki-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |