Jan Hooijmaijers & Jaan de Bont: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
(Nieuwe pagina aangemaakt met 'thumb|300px|right|Heeft u een of meerdere foto's of andere informatie van dit gezin, graag een berichtje naar [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl] {| class="wikitable" style="height: 313px; width: 64.3312%;" width="50%" |- | style="width: 43.949%;" | Adres per 1 januari 1949 | style="width: 84.501%;" | Molenstraat 14 voorheen A42a<br> |- style="height: 28px;" | style="height:...') |
k (Tekst vervangen - "@wiki-raamsdonk.nl" door "@genealogie-raamsdonk.nl") |
||
(10 tussenliggende versies door 2 gebruikers niet weergegeven) | |||
Regel 1: | Regel 1: | ||
[[Bestand:Helaas-nog-geen-afbeelding-beschikbaar.png|thumb|300px|right|Heeft u een of meerdere foto's of andere informatie van dit gezin, graag een berichtje naar [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl]]] | [[Bestand:Helaas-nog-geen-afbeelding-beschikbaar.png|thumb|300px|right|Heeft u een of meerdere foto's of andere informatie van dit gezin, graag een berichtje naar [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl]]] | ||
{| class="wikitable" style="height: 313px; width: | {| class="wikitable" style="height: 313px; width: 49.8731%;" width="50%" | ||
|- | |- | ||
| style="width: 43.949%;" | Adres per 1 januari 1949 | | style="width: 43.949%;" | Adres per 1 januari 1949 | ||
| style="width: | | style="width: 60.7672%;" | [[Molenstraat 14]] voorheen A42a | ||
[[Molenstraat 14]] voorheen A42a | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Naam || style="height: 28px; width: | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Naam || style="height: 28px; width: 60.7672%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13624&main_person=I42973 Johannes Laurentius "Jan" Hooijmaijers] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 60.7672%;" | 1 november 1914 te Raamsdonk A5 | ||
1 november 1914 te Raamsdonk A5 | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 60.7672%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/2002/search/37 †] 11 december 1981 te Raamsdonk | ||
11 december 1981 te Raamsdonk | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Beroep || style="height: 28px; width: | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 60.7672%;" | arbeider melkfabriek | ||
arbeider melkfabriek | |||
|- style="height: 10px;" | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: 10px; width: 43.949%;" | | | style="height: 10px; width: 43.949%;" | | ||
|- style="height: 10px;" | |||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 60.7672%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13624&main_person=I42045 Adriana Johanna Maria "Jaan" de Bont] | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 60.7672%;" | 11 oktober 1915 te Rotterdam | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 60.7672%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6257/search/1705 †] 20 december 1997 te Oosterhout | ||
|- style="height: 10px;" | |||
| style="height: 10px; width: 43.949%;" | | |||
|- style="height: 10px;" | |||
20 december 1997 te Oosterhout | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 60.7672%;" | 8 september 1938 te Raamsdonk<br> | ||
|- style="height: | |||
| style="height: | |||
|- style="height: | |||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: | |||
8 september 1938 te Raamsdonk<br> | |||
|} | |} | ||
{| class="wikitable" style="width: | {| class="wikitable" style="width: 51.5252%;" width="50%" | ||
! style="width: | ! style="width: 46.3965%;" | Kinderen | ||
! style="width: | ! style="width: 179.377%;" | Gezin op deze Wiki | ||
|- | |- | ||
| style="width: | | style="width: 46.3965%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F18578&main_person=I42987 Arnoldus Adrianus "Nol" Hooijmaijers] | ||
| style="width: 179.377%;" |† [[Nol Hooijmaijers & Trees van Mierlo]] | |||
| style="width: | |||
|- | |- | ||
| style="width: | | style="width: 46.3965%;" |Paula Hooijmaijers | ||
| style="width: 179.377%;" |† [[Kees van Pelt & Paula Hooijmaijers]] | |||
| style="width: | |||
|- | |- | ||
| style="width: | | style="width: 46.3965%;" |Diny Hooijmaijers | ||
| style="width: 179.377%;" |[[Tom Luppens & Diny Hooijmaijers]] [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6256/search/37 †] | |||
| style="width: | |||
|- | |- | ||
| style="width: | | style="width: 46.3965%;" |Ad Hooijmaijers | ||
| style="width: 179.377%;" |[[Jan Leijten & Ad Hooijmaijers]] | |||
| style="width: | |||
|- | |- | ||
| style="width: | | style="width: 46.3965%;" |Pauline Adrie "Ine" Hooijmaijers | ||
| style="width: 179.377%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5235/search/37 †] [[Pieter van Leeuwen & Ine Hooijmaijers]] [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/988/search/37 †] | |||
| style="width: | |||
|- | |- | ||
| style="width: | | style="width: 46.3965%;" |André Hooijmaijers | ||
| style="width: 179.377%;" |André Hooijmaijers & ........ | |||
| style="width: | |||
|- | |- | ||
| style="width: | | style="width: 46.3965%;" |Nel Hooijmaijers | ||
| style="width: 179.377%;" |.... Nel Hooijmaijers | |||
| style="width: | |||
|- | |- | ||
| style="width: | | style="width: 46.3965%;" |Marian Hooijmaijers | ||
| style="width: 179.377%;" |..... & Marian Hooijmaijers | |||
| style="width: | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Regel 91: | Regel 60: | ||
[[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | [[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | ||
{| class="wikitable" width="100%" | {| class="wikitable" width="100%" | ||
| Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? [mailto:info@ | | Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? [mailto:info@genealogie-raamsdonk.nl info@genealogie-raamsdonk.nl] of [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl] | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Categorie:Gezinnen_1949_Raamsdonk]][[Categorie:GEEN_FOTO]] | [[Categorie:Gezinnen_1949_Raamsdonk]][[Categorie:GEEN_FOTO]] |
Huidige versie van 5 jan 2024 om 10:39
Adres per 1 januari 1949 | Molenstraat 14 voorheen A42a |
Naam | Johannes Laurentius "Jan" Hooijmaijers |
Geboortedatum | 1 november 1914 te Raamsdonk A5 |
Overlijdensdatum | † 11 december 1981 te Raamsdonk |
Beroep | arbeider melkfabriek |
Naam vrouw | Adriana Johanna Maria "Jaan" de Bont |
Geboortedatum | 11 oktober 1915 te Rotterdam |
Overlijdensdatum | † 20 december 1997 te Oosterhout |
Huwelijksdatum | 8 september 1938 te Raamsdonk |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Arnoldus Adrianus "Nol" Hooijmaijers | † Nol Hooijmaijers & Trees van Mierlo |
Paula Hooijmaijers | † Kees van Pelt & Paula Hooijmaijers |
Diny Hooijmaijers | Tom Luppens & Diny Hooijmaijers † |
Ad Hooijmaijers | Jan Leijten & Ad Hooijmaijers |
Pauline Adrie "Ine" Hooijmaijers | † Pieter van Leeuwen & Ine Hooijmaijers † |
André Hooijmaijers | André Hooijmaijers & ........ |
Nel Hooijmaijers | .... Nel Hooijmaijers |
Marian Hooijmaijers | ..... & Marian Hooijmaijers |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? info@genealogie-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |