Jan Fijneman & Janske Adriaansen: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
k (Cees heeft pagina Jan Fijneman & Jaanske Adriaansen hernoemd naar Jan Fijneman & Janske Adriaansen) |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 8: | Regel 8: | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 39.9151%;" | Naam | | style="height: 28px; width: 39.9151%;" | Naam | ||
| style="height: 28px; width: 87.9996%;" | | | style="height: 28px; width: 87.9996%;" |[http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13582&main_person=I42727 Johannes Petrus "Jan" Fijneman] ([[Wie kwamen_we_tegen|Jan Kaai]]) | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 39.9151%;" | Geboortedatum | | style="height: 28px; width: 39.9151%;" | Geboortedatum | ||
| style="height: 28px; width: 87.9996%;" | | | style="height: 28px; width: 87.9996%;" |30 september 1899 te Raamsdonk D270 | ||
30 september 1899 te Raamsdonk D270 | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 39.9151%;" | Overlijdensdatum | | style="height: 28px; width: 39.9151%;" | Overlijdensdatum | ||
| style="height: 28px; width: 87.9996%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/898 | | style="height: 28px; width: 87.9996%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/898 †] 15 februari 1988 te Raamsdonk | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 39.9151%;" | Beroep | | style="height: 28px; width: 39.9151%;" | Beroep | ||
| style="height: 28px; width: 87.9996%;" | | | style="height: 28px; width: 87.9996%;" |[[:Categorie:Melkboer|melkboer]] / [[:Categorie:Visser|visser]] | ||
|- style="height: 10px;" | |||
| style="height: 10px; width: 39.9151%;" | | |||
|- style="height: 10px;" | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: 28px; width: 39.9151%;" | Naam vrouw | | style="height: 28px; width: 39.9151%;" | Naam vrouw | ||
| style="height: 28px; width: 87.9996%;" | | | style="height: 28px; width: 87.9996%;" |[http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13582&main_person=I42777 Johanna Huiberdina "Janske" Adriaansen] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 39.9151%;" | Geboortedatum | | style="height: 28px; width: 39.9151%;" | Geboortedatum | ||
| style="height: 28px; width: 87.9996%;" |9 augustus 1903 te Raamsdonk D313 | | style="height: 28px; width: 87.9996%;" |9 augustus 1903 te Raamsdonk D313 | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 39.9151%;" | Overlijdensdatum | | style="height: 28px; width: 39.9151%;" | Overlijdensdatum | ||
| style="height: 28px; width: 87.9996%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6611 | | style="height: 28px; width: 87.9996%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6611 †] 6 juli 1998 te Raamsdonksveer | ||
|- style="height: 10px;" | |||
| style="height: 10px; width: 39.9151%;" | | |||
|- style="height: 10px;" | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: 28px; width: 39.9151%;" | Huwelijksdatum | | style="height: 28px; width: 39.9151%;" | Huwelijksdatum | ||
| style="height: 28px; width: 87.9996%;" |31 mei 1928 te Raamsdonk | | style="height: 28px; width: 87.9996%;" |31 mei 1928 te Raamsdonk | ||
Regel 45: | Regel 42: | ||
! style="width: 80.1234%;" | Gezin op deze Wiki | ! style="width: 80.1234%;" | Gezin op deze Wiki | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="width: 48.3267%;" | | | style="width: 48.3267%;" |[http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F15436&main_person=I42778 Johanna Maria "Jo" Fijneman] | ||
| style="width: 80.1234%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/1550 †] [[Han van der Plas & Jo Fijneman]] [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/1726 †] | |||
| style="width: 80.1234%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/1550 | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="width: 48.3267%;" | | | style="width: 48.3267%;" |Huiberdina Petronella "Dienie" Fijneman | ||
| style="width: 80.1234%;" |Bertus Sperber | | style="width: 80.1234%;" |† [[Bertus Sperber & Dienie Fijneman]] † | ||
|} | |} | ||
[[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | [[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | ||
{| class="wikitable" width="100%" | {| class="wikitable" width="100%" | ||
| Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de personen op deze pagina? [mailto:info@ | | Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? [mailto:info@wiki-raamsdonk.nl info@wiki-raamsdonk.nl] of [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl] | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Categorie:Gezinnen_1949_Raamsdonk]] | [[Categorie:Gezinnen_1949_Raamsdonk]][Categorie:GEEN_FOTO]] |
Versie van 7 jan 2023 08:12
Adres per 1 januari 1949 | Lange Broekstraat 8 voorheen C56 |
Naam | Johannes Petrus "Jan" Fijneman (Jan Kaai) |
Geboortedatum | 30 september 1899 te Raamsdonk D270 |
Overlijdensdatum | † 15 februari 1988 te Raamsdonk |
Beroep | melkboer / visser |
Naam vrouw | Johanna Huiberdina "Janske" Adriaansen |
Geboortedatum | 9 augustus 1903 te Raamsdonk D313 |
Overlijdensdatum | † 6 juli 1998 te Raamsdonksveer |
Huwelijksdatum | 31 mei 1928 te Raamsdonk |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Johanna Maria "Jo" Fijneman | † Han van der Plas & Jo Fijneman † |
Huiberdina Petronella "Dienie" Fijneman | † Bertus Sperber & Dienie Fijneman † |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? info@wiki-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |
[Categorie:GEEN_FOTO]]