Jan Damen & Adriana Smits: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 4: | Regel 4: | ||
|- style="height: 34px;" | |- style="height: 34px;" | ||
| style="width: 37.7919%;" | Adres hoofdbewoner(s) per 1 januari 1949 | | style="width: 37.7919%;" | Adres hoofdbewoner(s) per 1 januari 1949 | ||
| style="width: 89.8089%;" | [[ | | style="width: 89.8089%;" | [[Kerkstraat ]] voorheen D <br> | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
|- | |- | ||
| style="width: 37.7919%;" | Naam || style="width: 57.4324%;" | | | style="width: 37.7919%;" | Naam || style="width: 57.4324%;" |Jan Damen <br> | ||
|- | |- | ||
| style="width: 37.7919%;" | Geboortedatum || style="width: 57.4324%;" | | | style="width: 37.7919%;" | Geboortedatum || style="width: 57.4324%;" | te <br> | ||
|- | |- | ||
| style="width: 37.7919%;" | Overlijdensdatum || style="width: 57.4324%;" | | | style="width: 37.7919%;" | Overlijdensdatum || style="width: 57.4324%;" | te <br> | ||
|- | |- | ||
| style="width: 37.7919%;" | Beroep || style="width: 57.4324%;" | | | style="width: 37.7919%;" | Beroep || style="width: 57.4324%;" | <br> | ||
|- | |- | ||
| style="width: 37.7919%;" | Huwelijksdatum || style="width: 57.4324%;" | | | style="width: 37.7919%;" | Huwelijksdatum || style="width: 57.4324%;" | te <br> | ||
|- | |- | ||
| style="width: 37.7919%;" | Naam vrouw || style="width: 57.4324%;" | | | style="width: 37.7919%;" | Naam vrouw || style="width: 57.4324%;" |Adriana Smits <br> | ||
|- | |- | ||
| style="width: 37.7919%;" | Geboortedatum || style="width: 57.4324%;" | | | style="width: 37.7919%;" | Geboortedatum || style="width: 57.4324%;" | te | ||
|- | |- | ||
| style="width: 37.7919%;" | Overlijdensdatum || style="width: 57.4324%;" | | | style="width: 37.7919%;" | Overlijdensdatum || style="width: 57.4324%;" | te | ||
|- | |- | ||
|- | |- | ||
Regel 32: | Regel 32: | ||
! style="width: 56.8639%;" | Gezin op deze Wiki | ! style="width: 56.8639%;" | Gezin op deze Wiki | ||
|- | |- | ||
| style="width: 40.8643%;" | <span class="pers_name"> | | style="width: 40.8643%;" | <span class="pers_name"> </span> | ||
| style="width: 56.8639%;" | | | style="width: 56.8639%;" | | ||
|- | |- | ||
| style="width: 40.8643%;" | <span class="pers_name"> | | style="width: 40.8643%;" | <span class="pers_name"> </span> | ||
| style="width: 56.8639%;" | | | style="width: 56.8639%;" | <br> | ||
|- | |- | ||
| style="width: 40.8643%;" | <span class="pers_name"> | | style="width: 40.8643%;" | <span class="pers_name"> </span> | ||
| style="width: 56.8639%;" | | | style="width: 56.8639%;" | <br> | ||
|- | |||
| style="width: 40.8643%;" | <span class="pers_name"> </span> | |||
| style="width: 56.8639%;" | | |||
|- | |||
| style="width: 40.8643%;" | <br> | |||
| style="width: 56.8639%;" | <br> | |||
|} | |} | ||
Versie van 23 okt 2022 12:21
Adres hoofdbewoner(s) per 1 januari 1949 | Kerkstraat voorheen D |
Naam | Jan Damen |
Geboortedatum | te |
Overlijdensdatum | te |
Beroep | |
Huwelijksdatum | te |
Naam vrouw | Adriana Smits |
Geboortedatum | te |
Overlijdensdatum | te |
Beroep | huisvrouw |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
| |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? info@genealogie-raamsdonk.nl |