Jan Bouwens & Anna Ilmer: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
k (Gezin Jan Bouwens en Anna Ilmer) |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
(47 tussenliggende versies door 2 gebruikers niet weergegeven) | |||
Regel 1: | Regel 1: | ||
[[File:SRH-01986.jpg|300px|alt=Jan Bouwens|thumb|Jan Bouwens]] | |||
[[File:SRH-01986.jpg| | {| class="wikitable" style="width: 48.5965%;" width="50%" | ||
|- | |||
{| class="wikitable" width="50%" | | style="width: 37.4613%;" | Adres per 1 januari 1949 | ||
|- | | style="width: 79.1342%;" | [[Stationstraat 25|Stationstraat 25]] voorheen D20 | ||
| Naam | |- | ||
| [ | |- | ||
|- | | style="width: 37.4613%;" | Naam man | ||
| Geboortedatum | | style="width: 79.1342%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F289&main_person=I176 Johannes Cornelis "Jan" Bouwens] | ||
| 28 | |- | ||
|- | | style="width: 37.4613%;" | Geboortedatum | ||
| Overlijdensdatum | | style="width: 79.1342%;" | 28 augustus 1914 te Raamsdonk A132 [https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/2/category/1 Akte 144] | ||
| 10 | |- | ||
|- | | style="width: 37.4613%;" | Overlijdensdatum | ||
| Beroep | | style="width: 79.1342%;" | 10 maart 1991 te Raamsdonksveer [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6281 †] | ||
| voorman aanleg kabelwerken / thuisslager | |- | ||
|- | | style="width: 37.4613%;" | Beroep | ||
| | | style="width: 79.1342%;" | voorman aanleg kabelwerken / thuisslager | ||
| | |- | ||
|- | | style="width: 37.4613%;" | Huwelijksdatum | ||
| Naam vrouw | | style="width: 79.1342%;" | 23 oktober 1941 te Raamsdonk ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/3/category/2 akte 49]) | ||
| [ | |- | ||
|- | | style="width: 37.4613%;" | Naam vrouw | ||
| Geboortedatum | | style="width: 79.1342%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F289&main_person=I903 Johanna "Anna" Ilmer] | ||
| 10 mei 1920 te Raamsdonk | |- | ||
|- | | style="width: 37.4613%;" | Geboortedatum | ||
| Overlijdensdatum | | style="width: 79.1342%;" | 10 mei 1920 te Raamsdonk G102 [https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/1/category/1 Akte 108] | ||
| | |- | ||
|- | | style="width: 37.4613%;" | Overlijdensdatum | ||
| | | style="width: 79.1342%;" | 2 november 1989 te Raamsdonksveer [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/1011 †] | ||
| | |- | ||
| | |- | ||
| | | style="width: 37.4613%;" | Beroep vrouw | ||
| style="width: 79.1342%;" | Huisvrouw | |||
|} | |} | ||
Jan was de zoon van [[Jan Bouwens & Kee van Dongen]] | |||
& | {| class="wikitable" style="width: 54.0757%;" width="50%" | ||
! style="width: 51.3697%;" | Kinderen | |||
{| class="wikitable" width="50%" | ! style="width: 94.0626%;" | Gezin op deze Wiki | ||
| | |- | ||
! | | style="width: 51.3697%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F334&main_person=I1129 Cornelia "Corry" Bouwens] | ||
|- | | style="width: 94.0626%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5569 †] [[Theo Raaijmakers & Corry Bouwens]] | ||
| [ | |- | ||
|- | | style="width: 51.3697%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F336&main_person=I1130 Maria Louisa Cornelia "Ria" Bouwens] | ||
| [ | | style="width: 94.0626%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6907 †] [[Wim van der Beek & Ria Bouwens]] [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5136/search/1733 †] | ||
|- | |- | ||
| [ | | style="width: 51.3697%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F337&main_person=I1131 Johanna "Joke" Bouwens] | ||
|- | | style="width: 94.0626%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/4847/search/1817 †] [[Bert van Beek & Joke Bouwens]] | ||
| | |- | ||
|- | | style="width: 51.3697%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F338&main_person=I1132 Cornelis Johannes Antonius "Cees" Bouwens] | ||
| | | style="width: 94.0626%;" | [[Cees Bouwens & Henny Mutsaers]] | ||
|- | |- | ||
| | | style="width: 51.3697%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I1171 Anny Bouwens] | ||
|- | | style="width: 94.0626%;" | [[Henric Snijders & Anny Bouwens]] | ||
| | |- | ||
|- | | style="width: 51.3697%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F339&main_person=I1167 Johannes "Jan" Bouwens] | ||
| | | style="width: 94.0626%;" | [[Jan Bouwens & Ans Arendse]] | ||
|- | |- | ||
| | | style="width: 51.3697%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I1172 Tineke Bouwens] | ||
| style="width: 94.0626%;" | [[Walther van der Velden & Tineke Bouwens]] | |||
|- | |||
| style="width: 51.3697%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I906 Huub Bouwens] | |||
| style="width: 94.0626%;" | [[Huub Bouwens & Katinka Rozendaal]] | |||
|- | |||
| style="width: 51.3697%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I907 Ben Bouwens] | |||
| style="width: 94.0626%;" | [[Ben Bouwens & Carla Sprangers]] | |||
|- | |||
|} | |} | ||
[[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | |||
{| class="wikitable" width="100%" | |||
| Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? [mailto:info@genealogie-raamsdonk.nl info@genealogie-raamsdonk.nl] of [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl] | |||
|- | |||
[[ | |||
{| class="wikitable" width=" | |||
|- | |||
| | |||
|} | |} | ||
[[Category:Gezinnen 1949 Raamsdonk]] |
Huidige versie van 27 apr 2024 om 10:32
Adres per 1 januari 1949 | Stationstraat 25 voorheen D20 |
Naam man | Johannes Cornelis "Jan" Bouwens |
Geboortedatum | 28 augustus 1914 te Raamsdonk A132 Akte 144 |
Overlijdensdatum | 10 maart 1991 te Raamsdonksveer † |
Beroep | voorman aanleg kabelwerken / thuisslager |
Huwelijksdatum | 23 oktober 1941 te Raamsdonk (akte 49) |
Naam vrouw | Johanna "Anna" Ilmer |
Geboortedatum | 10 mei 1920 te Raamsdonk G102 Akte 108 |
Overlijdensdatum | 2 november 1989 te Raamsdonksveer † |
Beroep vrouw | Huisvrouw |
Jan was de zoon van Jan Bouwens & Kee van Dongen
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? info@genealogie-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |