Jan Boons & Pit van Strien: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
Geen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 3: | Regel 3: | ||
|- | |- | ||
| style="width: 38.4411%;" | Adres per 1 januari 1949 | | style="width: 38.4411%;" | Adres per 1 januari 1949 | ||
| style="width: 90.4159%;" | | | style="width: 90.4159%;" |[[Kerkstraat 41]] voorheen D74 | ||
[[Kerkstraat 41]] voorheen D74 | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 38.4411%;" | Naam || style="height: 28px; width: 90.4159%;" | | | style="height: 28px; width: 38.4411%;" | Naam || style="height: 28px; width: 90.4159%;" |[http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F12013&main_person=I36622 Johannes Josephus "Jan" Boons] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 38.4411%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 90.4159%;" |29 augustus 1879 te Raamsdonk | | style="height: 28px; width: 38.4411%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 90.4159%;" |29 augustus 1879 te Raamsdonk | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 38.4411%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 90.4159%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/698 | | style="height: 28px; width: 38.4411%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 90.4159%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/698 †] 4 februari 1954 te Raamsdonk | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 38.4411%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 90.4159%;" |[[:Categorie:Landbouwer|landbouwer]] | | style="height: 28px; width: 38.4411%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 90.4159%;" |[[:Categorie:Landbouwer|landbouwer]] | ||
|- style="height: 10px;" | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: 10px; width: 38.4411%;" | | | style="height: 10px; width: 38.4411%;" | | ||
|- style="height: 10px;" | |||
| style="height: 28px; width: 38.4411%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 90.4159%;" |[http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F12032&main_person=I36621 Petronella Antonia "Pit" van Strien] | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 38.4411%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 90.4159%;" |7 oktober 1888 te Raamsdonk D270 | |||
| style="height: 28px; width: 38.4411%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 90.4159%;" |7 oktober 1888 te Raamsdonk D270 | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 38.4411%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 90.4159%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5330/search/2296 †] 29 september 1974 te Raamsdonksveer | | style="height: 28px; width: 38.4411%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 90.4159%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5330/search/2296 †] 29 september 1974 te Raamsdonksveer | ||
|- style="height: | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: | | style="height: 10px; width: 38.4411%;" | | ||
|- style="height: | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: 28px; width: 38.4411%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 90.4159%;" |17 januari 1916 te Raamsdonk | | style="height: 28px; width: 38.4411%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 90.4159%;" |17 januari 1916 te Raamsdonk | ||
|} | |} | ||
Regel 33: | Regel 32: | ||
! style="width: 82.9187%;" | Gezin op deze Wiki | ! style="width: 82.9187%;" | Gezin op deze Wiki | ||
|- | |- | ||
| style="width: 51.5769%;" | | | style="width: 51.5769%;" |[http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F15564&main_person=I42169 Wilhelmina Josphina "Mien" Boons] | ||
| style="width: 82.9187%;" |Bartje Smits & [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/2645 | | style="width: 82.9187%;" |[[Bartje Smits & Mien Boons]] [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/2645 †] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 51.5769%;" | | | style="width: 51.5769%;" |[http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F16444&main_person=I36625 Suzanna Cornelia Antonetta "Anna" Boons] | ||
| style="width: 82.9187%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/4851 | | style="width: 82.9187%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/4851 †] [[Jan den Boer & Anna Boons]] [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/706 †] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 51.5769%;" | | | style="width: 51.5769%;" |Hubertus "Huib" Boons | ||
| style="width: 82.9187%;" | | | style="width: 82.9187%;" | | ||
|- | |- | ||
| style="width: 51.5769%;" | | | style="width: 51.5769%;" |[http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F15417&main_person=I42170 Johanna "Jo" Boons] | ||
| style="width: 82.9187%;" |[[Toon van Lochten & Jo Boons]] | | style="width: 82.9187%;" |[[Toon van Lochten & Jo Boons]] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 51.5769%;" | | | style="width: 51.5769%;" |[http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F15416&main_person=I42171 Adrianus "Janus" Boons] | ||
| style="width: 82.9187%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/2660 | | style="width: 82.9187%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/2660 †] [[Janus Boons & Nelly den Reijer]] [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/2086 †] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 51.5769%;" | | | style="width: 51.5769%;" |[http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F18352&main_person=I42172 Petrus Wilhelmus "Piet" Boons] | ||
| style="width: 82.9187%;" | † Piet Boons & | | style="width: 82.9187%;" | † [[Piet Boons & Cor Meijs]] [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5526 †] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 51.5769%;" | | | style="width: 51.5769%;" |[http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F18347&main_person=I42173 Adriana Maria "Jaantje" Boons] | ||
| style="width: 82.9187%;" |[[Que van Dongen & Jaantje Boons]] | | style="width: 82.9187%;" |[[Que van Dongen & Jaantje Boons]] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 51.5769%;" | | | style="width: 51.5769%;" |[http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F18353&main_person=I42174 Hendrica Petronella "Riek" Boons] | ||
| style="width: 82.9187%;" |[[Cees Meijs & Riek Boons]] | | style="width: 82.9187%;" |[[Cees Meijs & Riek Boons]] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 51.5769%;" | | | style="width: 51.5769%;" |[http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F18354&main_person=I42175 Catharina Johanna "To" Boons] | ||
| style="width: 82.9187%;" |[[Dré Akkermans & To Boons]] | | style="width: 82.9187%;" |[[Dré Akkermans & To Boons]] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 51.5769%;" | | | style="width: 51.5769%;" |Cornelia Johanna "Correke" Boons | ||
| style="width: 82.9187%;" |Correke Boons | | style="width: 82.9187%;" |Correke Boons | ||
|- | |- | ||
| style="width: 51.5769%;" | | | style="width: 51.5769%;" |[http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F18348&main_person=I42177 Antonetta Theresia "Annet" Boons] | ||
| style="width: 82.9187%;" | [[Jos van Delft & Annet Boons]] | | style="width: 82.9187%;" |[[Jos van Delft & Annet Boons]] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 51.5769%;" | | | style="width: 51.5769%;" |[http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F18351&main_person=I42178 Wilhelmus Josephus "Wim" Boons] | ||
| style="width: 82.9187%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5348 | | style="width: 82.9187%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5348 †] [[Wim Boons & Anna Kemmeren]] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 51.5769%;" | <span class="pers_name">levenloos Boons</span> | | style="width: 51.5769%;" | <span class="pers_name">levenloos Boons</span> |
Versie van 31 jan 2023 11:10
Adres per 1 januari 1949 | Kerkstraat 41 voorheen D74 |
Naam | Johannes Josephus "Jan" Boons |
Geboortedatum | 29 augustus 1879 te Raamsdonk |
Overlijdensdatum | † 4 februari 1954 te Raamsdonk |
Beroep | landbouwer |
Naam vrouw | Petronella Antonia "Pit" van Strien |
Geboortedatum | 7 oktober 1888 te Raamsdonk D270 |
Overlijdensdatum | † 29 september 1974 te Raamsdonksveer |
Huwelijksdatum | 17 januari 1916 te Raamsdonk |
Pit was eerder gehuwd met Willem van Dongen.
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Wilhelmina Josphina "Mien" Boons | Bartje Smits & Mien Boons † |
Suzanna Cornelia Antonetta "Anna" Boons | † Jan den Boer & Anna Boons † |
Hubertus "Huib" Boons | |
Johanna "Jo" Boons | Toon van Lochten & Jo Boons |
Adrianus "Janus" Boons | † Janus Boons & Nelly den Reijer † |
Petrus Wilhelmus "Piet" Boons | † Piet Boons & Cor Meijs † |
Adriana Maria "Jaantje" Boons | Que van Dongen & Jaantje Boons |
Hendrica Petronella "Riek" Boons | Cees Meijs & Riek Boons |
Catharina Johanna "To" Boons | Dré Akkermans & To Boons |
Cornelia Johanna "Correke" Boons | Correke Boons |
Antonetta Theresia "Annet" Boons | Jos van Delft & Annet Boons |
Wilhelmus Josephus "Wim" Boons | † Wim Boons & Anna Kemmeren |
levenloos Boons | † 15 november 1932 |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? info@wiki-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |