Jan Blom & Mien Snijders: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 34: | Regel 34: | ||
|- | |- | ||
| style="width: 40.7751%;" | <span class="pers_name">Pieter Blom</span> | | style="width: 40.7751%;" | <span class="pers_name">Pieter Blom</span> | ||
| style="width: 103.153%;" | <br> | | style="width: 103.153%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6628/search/176 † Pieter Blom & Antonia Kivits †] <br> | ||
|- | |||
| style="width: 40.7751%;" | <span class="pers_name">Dirk Blom</span> | |-| style="width: 40.7751%;" | <span class="pers_name">Dirk Blom</span> | ||
| style="width: 103.153%;" | <br> | | style="width: 103.153%;" | <br> | ||
|- | |- |
Versie van 2 dec 2022 21:01
Adres per 1 januari 1949 |
Kerklaan 8 voorheen A78
|
Naam | Johannes Jacob "Jan" Blom |
Geboortedatum | 22 september 1889 te Raamsdonk |
Overlijdensdatum | † 3 maart 1976 te Raamsdonksveer |
Beroep | landarbeider |
Huwelijksdatum | 15 oktober 1914 te Raamsdonk |
Naam vrouw | Wilhelmina Maria "Mien" Snijders |
Geboortedatum | 12 november 1891 te Capelle |
Overlijdensdatum | † 7 augustus 1960 te Raamsdonksveer |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Hendrik Blom | |
Pieter Blom | † Pieter Blom & Antonia Kivits † |
Amerentia Blom | Piet Pruijssers & Amerentia Blom |
Johannes Jacob "Jan" Blom | † Jan Blom & Neeltje Kruijf † |
Dirkje Blom | † Gerrit Honcoop & Dirkje Blom † |
Adrianus Leendert Blom | † Adrian Blom |
Cornelia Blom | |
Wilhelmina Maria Blom | |
Gerdina Blom | |
Amarentia Hendrica Blom | |
Philippus "Flip" Blom | Flip Blom & To Rutters |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? info@wiki-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |