Jan Blom & Mien Snijders: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
Geen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
(2 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
Regel 7: | Regel 7: | ||
| style="height: 28px; width: 31.7885%;" | Naam || style="height: 28px; width: 110.256%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13789&main_person=I43950 Johannes Jacob "Jan" Blom] | | style="height: 28px; width: 31.7885%;" | Naam || style="height: 28px; width: 110.256%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13789&main_person=I43950 Johannes Jacob "Jan" Blom] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 31.7885%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 110.256%;" | 22 september 1889 te Raamsdonk | | style="height: 28px; width: 31.7885%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 110.256%;" | 22 september 1889 te Raamsdonk V123 ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/1370 Akte 129]) | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 31.7885%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 110.256%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6627 †] 3 maart 1976 te Raamsdonksveer | | style="height: 28px; width: 31.7885%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 110.256%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6627 †] 3 maart 1976 te Raamsdonksveer | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 31.7885%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 110.256%;" | [[:Categorie:Landarbeider|landarbeider]] | | style="height: 28px; width: 31.7885%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 110.256%;" | [[:Categorie:Landarbeider|landarbeider]] | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
|- | | | ||
|- | |||
| style="height: 28px; width: 31.7885%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 110.256%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13789&main_person=I43951 Wilhelmina Maria "Mien" Snijders] | | style="height: 28px; width: 31.7885%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 110.256%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13789&main_person=I43951 Wilhelmina Maria "Mien" Snijders] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
Regel 20: | Regel 21: | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 31.7885%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 110.256%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6627 †] 7 augustus 1960 te Raamsdonksveer | | style="height: 28px; width: 31.7885%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 110.256%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6627 †] 7 augustus 1960 te Raamsdonksveer | ||
|- style="height: | |- | ||
| style="height: 28px; width: | | | ||
| | |||
|- | |||
| style="height: 10px; width: 31.7885%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 110.256%;" | 15 oktober 1914 te Raamsdonk ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/1371 Akte 37]) | |||
|} | |} | ||
{| class="wikitable" style="width: 63.9632%;" width="50%" | {| class="wikitable" style="width: 63.9632%;" width="50%" | ||
Regel 36: | Regel 40: | ||
| style="width: 103.153%;" | Dirk Blom | | style="width: 103.153%;" | Dirk Blom | ||
|- | |- | ||
| style="width: 40.7751%;" | | | style="width: 40.7751%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13788&main_person=I43948 Amerentia Blom] | ||
| style="width: 103.153%;" | [[Piet Pruijssers & Amerentia Blom]] | | style="width: 103.153%;" | [[Piet Pruijssers & Amerentia Blom]] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 40.7751%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F16850&main_person=I43955 Johannes Jacob "Jan" Blom] | | style="width: 40.7751%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F16850&main_person=I43955 Johannes Jacob "Jan" Blom] | ||
Regel 59: | Regel 63: | ||
| style="width: 40.7751%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F15412&main_person=I43961 Amarentia Hendrica Blom] | | style="width: 40.7751%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F15412&main_person=I43961 Amarentia Hendrica Blom] | ||
| style="width: 103.153%;" |[[Kees de Rooij & Amerentia Blom]] | | style="width: 103.153%;" |[[Kees de Rooij & Amerentia Blom]] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 40.7751%;" | Philippus "Flip" Blom | | style="width: 40.7751%;" | Philippus "Flip" Blom | ||
| style="width: 103.153%;" | † [[Flip Blom & To Rutters]] † | | style="width: 103.153%;" | † [[Flip Blom & To Rutters]] † | ||
|} | |} | ||
[[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | [[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] |
Huidige versie van 6 mei 2024 om 23:09
Adres per 1 januari 1949 | Kerklaan 8 voorheen A78 |
Naam | Johannes Jacob "Jan" Blom |
Geboortedatum | 22 september 1889 te Raamsdonk V123 (Akte 129) |
Overlijdensdatum | † 3 maart 1976 te Raamsdonksveer |
Beroep | landarbeider |
Naam vrouw | Wilhelmina Maria "Mien" Snijders |
Geboortedatum | 12 november 1891 te Capelle |
Overlijdensdatum | † 7 augustus 1960 te Raamsdonksveer |
Huwelijksdatum | 15 oktober 1914 te Raamsdonk (Akte 37) |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Hendrik Blom | Hendrik Blom |
Pieter Blom | † Pieter Blom & Antonia Kivits † |
Dirk Blom | Dirk Blom |
Amerentia Blom | Piet Pruijssers & Amerentia Blom |
Johannes Jacob "Jan" Blom | † Jan Blom & Neeltje Kruijf † |
Dirkje Blom | † Gerrit Honcoop & Dirkje Blom † |
Adrianus Leendert "Adriaan"Blom | † Adriaan Blom |
Cornelia Blom | Cor Blom |
Wilhelmina Maria "Mien" Blom | † Mien Blom |
Gerdina "Dina" Blom | Dina Blom |
Amarentia Hendrica Blom | Kees de Rooij & Amerentia Blom |
Philippus "Flip" Blom | † Flip Blom & To Rutters † |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? info@genealogie-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |