Jac Hommel & Johanna van Himbergen: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
kGeen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 1: | Regel 1: | ||
{{ | [[Bestand:Helaas-nog-geen-afbeelding-beschikbaar.png|thumb|300px|right| ]] | ||
{| class="wikitable" style="height: 313px; width: 50%;" width="50%" | |||
|- | |||
| Adres per 1 januari 1949 | |||
| <tr style="height: 10px;" br=""></tr> | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="height: 28px;" | Naam || style="height: 28px;" | | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="height: 28px;" | Geboortedatum || style="height: 28px;" | | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="height: 28px;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px;" | | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="height: 28px;" | Beroep || style="height: 28px;" | | |||
|- style="height: 10px;" | |||
| style="height: 10px;" | | |||
<br> | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="height: 28px;" | Naam vrouw || style="height: 28px;" | | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="height: 28px;" | Geboortedatum || style="height: 28px;" | | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="height: 28px;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px;" | | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="height: 28px;" | | |||
<br> | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="height: 28px;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px;" | | |||
|} | |||
{| class="wikitable" width="50%" | |||
! Kinderen | |||
! Gezin op deze Wiki | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|} | |||
[[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | |||
{| class="wikitable" width="100%" | |||
| Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de personen op deze pagina? [http://mailto:info@genealogie-raamsdonk.nl info@genealogie-raamsdonk.nl] | |||
|- | |||
|} | |||
[[Categorie:Gezinnen_1949_Raamsdonk]] |
Versie van 9 jul 2022 07:07
Adres per 1 januari 1949 | |
Naam | |
Geboortedatum | |
Overlijdensdatum | |
Beroep | |
| |
Naam vrouw | |
Geboortedatum | |
Overlijdensdatum | |
| |
Huwelijksdatum |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de personen op deze pagina? info@genealogie-raamsdonk.nl |