Jac Hommel & Johanna van Himbergen: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
kGeen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
(14 tussenliggende versies door 2 gebruikers niet weergegeven) | |||
Regel 1: | Regel 1: | ||
{{ | [[Bestand:SRH-04557.jpg|300px|link=https://fotoboek-raamsdonk.nl/picture.php?/5234|alt=Meester Jack Hommel|thumb|Meester Jack Hommel]] | ||
{| class="wikitable" style="height: 313px; width: 63.8004%;" width="50%" | |||
|- | |||
| style="width: 42.0382%;" | Adres per 1 januari 1949 | |||
| style="width: 85.3503%;" | [[Raadhuisstraat 20]] voorheen A70 | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="height: 28px; width: 42.0382%;" | Naam || style="height: 28px; width: 85.3503%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13615&main_person=I42955 Jacobus "Jac" Hommel] | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="height: 28px; width: 42.0382%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 85.3503%;" | 13 januari 1909 te Oud-Vossemeer | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="height: 28px; width: 42.0382%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 85.3503%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/972 †] 6 oktober 1969 te Raamsdonksveer | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="height: 28px; width: 42.0382%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 85.3503%;" | [[:Categorie:Onderwijzer|onderwijzer]] op de [[R.K. Jongensschool]] | |||
|- style="height: 10px;" | |||
| style="height: 10px; width: 42.0382%;" | | |||
|- style="height: 10px;" | |||
| style="height: 28px; width: 42.0382%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 85.3503%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13615&main_person=I42956 Johanna Maria "Joanna" van Himbergen] | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="height: 28px; width: 42.0382%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 85.3503%;" | 10 februari 1908 te Soerendonk | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="height: 28px; width: 42.0382%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 85.3503%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/971 †] 17 oktober 1987 te Raamsdonk | |||
|- style="height: 10px;" | |||
| style="height: 10px; width: 42.0382%;" | | |||
|- style="height: 10px;" | |||
| style="height: 28px; width: 42.0382%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 85.3503%;" |4 september 1935 te Maarheeze | |||
|} | |||
{| class="wikitable" style="width: 62.9512%;" width="50%" | |||
! style="width: 55.225%;" | Kinderen | |||
! style="width: 70.8808%;" | Gezin op deze Wiki | |||
|- | |||
| style="width: 55.225%;" | Adriana Josepha Maria "Ad" Hommel | |||
| style="width: 70.8808%;" | [[Anton van Drunen & Ad Hommel]] [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6994 †] | |||
|- | |||
| style="width: 55.225%;" | Antonius Johannes "Toon" Hommel | |||
| style="width: 70.8808%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/4671 †] Toon Hommel | |||
|- | |||
| style="width: 55.225%;" | Cornelis Johannes Maria "Kees" Hommel | |||
| style="width: 70.8808%;" | † Kees Hommel & ..... | |||
|- | |||
| style="width: 55.225%;" | Franciscus "Frans" Hommel | |||
| style="width: 70.8808%;" | † [[Frans Hommel & Marleen van Kuil]] | |||
|- | |||
|} | |||
Kwam op 2 januari 1935 van Maarheze naar Bergenstraat D47 Raamsdonk. | |||
[[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | |||
{| class="wikitable" width="100%" | |||
| Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? [mailto:info@genealogie-raamsdonk.nl info@genealogie-raamsdonk.nl] of [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl] | |||
|- | |||
|} | |||
[[Categorie:Gezinnen_1949_Raamsdonk]] |
Versie van 2 apr 2024 09:26
Adres per 1 januari 1949 | Raadhuisstraat 20 voorheen A70 |
Naam | Jacobus "Jac" Hommel |
Geboortedatum | 13 januari 1909 te Oud-Vossemeer |
Overlijdensdatum | † 6 oktober 1969 te Raamsdonksveer |
Beroep | onderwijzer op de R.K. Jongensschool |
Naam vrouw | Johanna Maria "Joanna" van Himbergen |
Geboortedatum | 10 februari 1908 te Soerendonk |
Overlijdensdatum | † 17 oktober 1987 te Raamsdonk |
Huwelijksdatum | 4 september 1935 te Maarheeze |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Adriana Josepha Maria "Ad" Hommel | Anton van Drunen & Ad Hommel † |
Antonius Johannes "Toon" Hommel | † Toon Hommel |
Cornelis Johannes Maria "Kees" Hommel | † Kees Hommel & ..... |
Franciscus "Frans" Hommel | † Frans Hommel & Marleen van Kuil |
Kwam op 2 januari 1935 van Maarheze naar Bergenstraat D47 Raamsdonk.
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? info@genealogie-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |