Jaan Pelders weduwe van Cees van Helvert: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
kGeen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 1: | Regel 1: | ||
[[Bestand:Helaas-nog-geen-afbeelding-beschikbaar.png|thumb|300px|right|Heeft u een of meerdere foto's of andere informatie van dit gezin, graag een berichtje naar [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl]]] | [[Bestand:Helaas-nog-geen-afbeelding-beschikbaar.png|thumb|300px|right|Heeft u een of meerdere foto's of andere informatie van dit gezin, graag een berichtje naar [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl]]] | ||
{| class="wikitable" style="height: | {| class="wikitable" style="height: 335px; width: 63.8786%;" width="50%" | ||
|- style="height: | |- style="height: 51px;" | ||
| style="width: 38.6154%;" | Adres hoofdbewoner(s) per 1 januari 1949 | | style="width: 38.6154%; height: 51px;" | Adres hoofdbewoner(s) per 1 januari 1949 | ||
| style="width: 94.6928%;" | [[Luiten Ambachtstraat 9 ]] voorheen A17 | | style="width: 94.6928%; height: 51px;" | [[Luiten Ambachtstraat 9 ]] voorheen A17 | ||
|- style="height: | |- style="height: 32px;" | ||
| style="width: 38.6154%; height: 32px;" | Naam man || style="width: 94.6928%; height: 32px;" | [http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13495&main_person=I42339 Cornelis "Cor" van Helvert] | |||
| style="width: 38.6154%;" | Naam | |- style="height: 28px;" | ||
|- | | style="width: 38.6154%; height: 28px;" | Geboortedatum || style="width: 94.6928%; height: 28px;" | 27 oktober 1871 te Raamsdonk | ||
| style="width: 38.6154%;" | Geboortedatum || style="width: 94.6928%;" | | |- style="height: 28px;" | ||
|- | | style="width: 38.6154%; height: 28px;" | Overlijdensdatum || style="width: 94.6928%; height: 28px;" | 20 februari 1909 te Raamsdonk | ||
| style="width: 38.6154%;" | Overlijdensdatum || style="width: 94.6928%;" | | |- style="height: 32px;" | ||
|- | | style="width: 38.6154%; height: 32px;" | Beroep || style="width: 94.6928%; height: 32px;" | [[:Categorie:Schoenmaker|schoenmaker]] | ||
| style="width: 38.6154%;" | Beroep || style="width: 94.6928%;" | | |- style="height: 10px;" | ||
|- | | style="width: 38.6154%; height: 10px;" | <br> | ||
| style="width: 38.6154%;" | | | style="width: 94.6928%; height: 10px;" | <br> | ||
|- | |- style="height: 32px;" | ||
| style="width: 38.6154%;" | Naam | | style="width: 38.6154%; height: 32px;" | Naam vrouw || style="width: 94.6928%; height: 32px;" | [http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13495&main_person=I42338 Adriana "Jaan" Pelders] | ||
|- | |- style="height: 28px;" | ||
| style="width: 38.6154%;" | Geboortedatum || style="width: 94.6928%;" | | | style="width: 38.6154%; height: 28px;" | Geboortedatum || style="width: 94.6928%; height: 28px;" | 11 februari 1872 te Oud Heusden en Elshout | ||
|- | |- style="height: 28px;" | ||
| style="width: 38.6154%;" | Overlijdensdatum || style="width: 94.6928%;" | | | style="width: 38.6154%; height: 28px;" | Overlijdensdatum || style="width: 94.6928%; height: 28px;" | 23 maart 1972 te Raamsdonk | ||
|- | |- style="height: 28px;" | ||
| style="width: 38.6154%; height: 28px;" | Beroep || style="width: 94.6928%; height: 28px;" | huisvrouw / thuisnaaister | |||
| style="width: 38.6154%;" | Beroep || style="width: 94.6928%;" | | |- style="height: 10px;" | ||
|- | | style="width: 38.6154%; height: 10px;" | <br> | ||
| style="width: 94.6928%; height: 10px;" | <br> | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="width: 38.6154%; height: 28px;" | Huwelijksdatum || style="width: 94.6928%; height: 28px;" | 26 november 1896 te Raamsdonk | |||
|} | |} | ||
Na het overlijden van Cor werdt Jaan op 20 januari 1915 weer moeder van een zoon [http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I42922 Cornelis Adrianus Pelders]. | Na het overlijden van Cor werdt Jaan op 20 januari 1915 weer moeder van een zoon [http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I42922 Cornelis Adrianus Pelders]. |
Versie van 18 sep 2022 09:11
Adres hoofdbewoner(s) per 1 januari 1949 | Luiten Ambachtstraat 9 voorheen A17 |
Naam man | Cornelis "Cor" van Helvert |
Geboortedatum | 27 oktober 1871 te Raamsdonk |
Overlijdensdatum | 20 februari 1909 te Raamsdonk |
Beroep | schoenmaker |
Naam vrouw | Adriana "Jaan" Pelders |
Geboortedatum | 11 februari 1872 te Oud Heusden en Elshout |
Overlijdensdatum | 23 maart 1972 te Raamsdonk |
Beroep | huisvrouw / thuisnaaister |
Huwelijksdatum | 26 november 1896 te Raamsdonk |
Na het overlijden van Cor werdt Jaan op 20 januari 1915 weer moeder van een zoon Cornelis Adrianus Pelders.
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Johannes Matheus van Helvert | Johannes van Helvert * 11-9-1897 † 13-9-1997 |
Wilhelmina Petronella van Helvert | Wilhelmina van Helvert * 6-9-1898 † 06-02-1917 |
Johannes Matheus van Helvert | Johannes * 3-10-1899 † 5-10-1899 |
Maria Johanna "Maria" van Helvert | Maria van Helvert * 29-11-1900 † 22-6-1901 |
Matheus Johannes "Thijsje" van Helvert | † Thijsje van Helvert & Door Damen † |
Maria Johanna van Helvert | Maria van Helvert * 8-6-1903 † 6-11-1903 |
Maria van Helvert | † Cornelis Damen & Maria van Helvert † |
Johanna van Helvert | Johanna van Helvert * 13-12-1905 † 7-4-1906 |
Petrus Johannes van Helvert | Petrus Johannes van Helvert * 26-01-1907 † 10-6-1907 |
Johanna Cornelia "Janske" van Helvert | † Cor de Bont & Janske van Helvert |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? info@wiki-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |