Jaan Pelders weduwe van Cees van Helvert: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 15: | Regel 15: | ||
| style="width: 44.7616%;" | Beroep || style="width: 57.677%;" | Huisvrouw / thuisnaaister <br> | | style="width: 44.7616%;" | Beroep || style="width: 57.677%;" | Huisvrouw / thuisnaaister <br> | ||
|- | |- | ||
| style="width: 44.7616%;" | Huwelijksdatum || style="width: 57.677%;" | | | style="width: 44.7616%;" | Huwelijksdatum || style="width: 57.677%;" |26 november 1896 te Raamsdonk]<br> | ||
|- | |- | ||
| style="width: 44.7616%;" | Naam man || style="width: 57.677%;" |[http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13495&main_person=I42339 Cornelis van Helvert] | | style="width: 44.7616%;" | Naam man || style="width: 57.677%;" |[http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13495&main_person=I42339 Cornelis van Helvert] | ||
Regel 31: | Regel 31: | ||
! style="width: 53.4239%;" | Gezin op deze Wiki | ! style="width: 53.4239%;" | Gezin op deze Wiki | ||
|- | |- | ||
| style="width: 48.8938%;" | <span class="pers_name"> | | style="width: 48.8938%;" | <span class="pers_name">Johannes Matheus van Helvert * 11-09-1897 </span> | ||
| style="width: 53.4239%;" | | | style="width: 53.4239%;" | Jan van Helvert † 13-9-1997 <br> | ||
|- | |||
| style="width: 48.8938%;" | <span class="pers_name">Wilhelmina Petronella "Mien"van Helvert * 6-09-1898</span> | |||
| style="width: 53.4239%;" | Mien van Helvert | |||
|- | |- | ||
| style="width: 48.8938%;" | <span class="pers_name"> | | style="width: 48.8938%;" | <span class="pers_name">Johannes Matheus "Jan" van Helvert * 3-10-1899</span> | ||
| style="width: 53.4239%;" | | | style="width: 53.4239%;" |Jan van Helvert † 5-10-1899<br> | ||
|- | |- | ||
| style="width: 48.8938%;" | <span class="pers_name"> | | style="width: 48.8938%;" | <span class="pers_name">Maria Johanna "mARIE" van Helvert * 29-11-1900</span> | ||
| style="width: 53.4239%;" |mARIE VAN hELVERT <br> | |||
| style="width: 53.4239%;" | <br> | |||
|- | |- | ||
| style="width: 48.8938%;" | <span class="pers_name"> </span> | | style="width: 48.8938%;" | <span class="pers_name"> </span> |
Versie van 9 sep 2022 19:45
Adres hoofdbewoner(s) per 1 januari 1949 | Luiten Ambachtstraat 9 voorheen A17 |
Naam vrouw | Jaan Pelders weduwe van Cornelis van Helvert |
Geboortedatum | 11 februari 1872 te Oud Heusden en Elshout |
Overlijdensdatum | 23 maart 1972 te Raamsdonk |
Beroep | Huisvrouw / thuisnaaister |
Huwelijksdatum | 26 november 1896 te Raamsdonk] |
Naam man | Cornelis van Helvert |
Geboortedatum | 27 oktober 1871 te Raamsdonk |
Overlijdensdatum | 20 februari 1909 te Raamsdonk |
Beroep | schoenmaker |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Johannes Matheus van Helvert * 11-09-1897 | Jan van Helvert † 13-9-1997 |
Wilhelmina Petronella "Mien"van Helvert * 6-09-1898 | Mien van Helvert |
Johannes Matheus "Jan" van Helvert * 3-10-1899 | Jan van Helvert † 5-10-1899 |
Maria Johanna "mARIE" van Helvert * 29-11-1900 | mARIE VAN hELVERT |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? info@genealogie-raamsdonk.nl |