Huwelijken Raamsdonk: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
kGeen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 1: | Regel 1: | ||
Huwelijken Raamsdonk op achternaam gesorteerd | Huwelijken Raamsdonk op achternaam gesorteerd | ||
<br><br> | <br> | ||
Bron digitalisering en Wiki opmaak: [[Terry van Erp]] | {| class="wikitable" style="border-collapse: collapse; width: 100%;" | ||
|- | |||
| style="width: 25%;" | Echtpaar<br> | |||
| style="width: 12.9361%;" | Huwelijksdatum<br> | |||
| style="width: 7.85035%;" | Akte nummer<br> | |||
| style="width: 54.2134%;" | Opmerkingen<br> | |||
|- | |||
| style="width: 25%;" | | |||
| style="width: 12.9361%;" | | |||
| style="width: 7.85035%;" | | |||
| style="width: 54.2134%;" | | |||
|- | |||
| style="width: 25%;" | | |||
| style="width: 12.9361%;" | | |||
| style="width: 7.85035%;" | | |||
| style="width: 54.2134%;" | | |||
|- | |||
| style="width: 25%;" | | |||
| style="width: 12.9361%;" | | |||
| style="width: 7.85035%;" | | |||
| style="width: 54.2134%;" | | |||
|- | |||
| style="width: 25%;" | | |||
| style="width: 12.9361%;" | | |||
| style="width: 7.85035%;" | | |||
| style="width: 54.2134%;" | | |||
|- | |||
| style="width: 25%;" | | |||
| style="width: 12.9361%;" | | |||
| style="width: 7.85035%;" | | |||
| style="width: 54.2134%;" | | |||
|- | |||
| style="width: 25%;" | | |||
| style="width: 12.9361%;" | | |||
| style="width: 7.85035%;" | | |||
| style="width: 54.2134%;" | | |||
|- | |||
| style="width: 25%;" | | |||
| style="width: 12.9361%;" | | |||
| style="width: 7.85035%;" | | |||
| style="width: 54.2134%;" | | |||
|- | |||
| style="width: 25%;" | | |||
| style="width: 12.9361%;" | | |||
| style="width: 7.85035%;" | | |||
| style="width: 54.2134%;" | | |||
|- | |||
| style="width: 25%;" | | |||
| style="width: 12.9361%;" | | |||
| style="width: 7.85035%;" | | |||
| style="width: 54.2134%;" | | |||
|} | |||
<br> | |||
Bron digitalisering en Wiki opmaak:[[Terry van Erp]] | |||
<br> | <br> | ||
[[Categorie:Huwelijken Raamsdonk]][[Categorie:Geschiedenis van Raamsdonk]] | [[Categorie:Huwelijken Raamsdonk]][[Categorie:Geschiedenis van Raamsdonk]] |
Versie van 28 apr 2024 15:16
Huwelijken Raamsdonk op achternaam gesorteerd
Echtpaar |
Huwelijksdatum |
Akte nummer |
Opmerkingen |
Bron digitalisering en Wiki opmaak:Terry van Erp