Huwelijken Raamsdonk: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
(Nieuwe pagina aangemaakt met '<br><br> Bron digitalisering en Wiki opmaak: Terry van Erp <br> Categorie:Huwelijken RaamsdonkCategorie:Geschiedenis van Raamsdonk') |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
(4 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
Regel 1: | Regel 1: | ||
<br><br> | Huwelijken Raamsdonk op datum gesorteerd | ||
Bron digitalisering en Wiki opmaak: [[Terry van Erp]] | <br> | ||
{| class="wikitable" style="border-collapse: collapse; width: 100%;" | |||
|- | |||
| style="width: 25%;" | Echtpaar<br> | |||
| style="width: 12.9361%;" | Huwelijksdatum<br> | |||
| style="width: 7.85035%;" | Akte nummer<br> | |||
| style="width: 54.2134%;" | Opmerkingen<br> | |||
|- | |||
| style="width: 25%;" | | |||
| style="width: 12.9361%;" | | |||
| style="width: 7.85035%;" | | |||
| style="width: 54.2134%;" | | |||
|- | |||
| style="width: 25%;" |[[Piet van der Westen & Marieke Pauwels]] | |||
| style="width: 12.9361%;" |31 mei 1917 | |||
| style="width: 7.85035%;" | | |||
| style="width: 54.2134%;" | | |||
|- | |||
| style="width: 25%;" | | |||
| style="width: 12.9361%;" | | |||
| style="width: 7.85035%;" | | |||
| style="width: 54.2134%;" | | |||
|- | |||
| style="width: 25%;" | | |||
| style="width: 12.9361%;" | | |||
| style="width: 7.85035%;" | | |||
| style="width: 54.2134%;" | | |||
|- | |||
| style="width: 25%;" | | |||
| style="width: 12.9361%;" | | |||
| style="width: 7.85035%;" | | |||
| style="width: 54.2134%;" | | |||
|- | |||
| style="width: 25%;" | | |||
| style="width: 12.9361%;" | | |||
| style="width: 7.85035%;" | | |||
| style="width: 54.2134%;" | | |||
|- | |||
| style="width: 25%;" | | |||
| style="width: 12.9361%;" | | |||
| style="width: 7.85035%;" | | |||
| style="width: 54.2134%;" | | |||
|- | |||
| style="width: 25%;" | | |||
| style="width: 12.9361%;" | | |||
| style="width: 7.85035%;" | | |||
| style="width: 54.2134%;" | | |||
|- | |||
| style="width: 25%;" | | |||
| style="width: 12.9361%;" | | |||
| style="width: 7.85035%;" | | |||
| style="width: 54.2134%;" | | |||
|} | |||
<br> | |||
Bron digitalisering en Wiki opmaak:[[Terry van Erp]] | |||
<br> | <br> | ||
[[Categorie:Huwelijken Raamsdonk]][[Categorie:Geschiedenis van Raamsdonk]] | [[Categorie:Huwelijken Raamsdonk]][[Categorie:Geschiedenis van Raamsdonk]] |
Versie van 28 apr 2024 15:20
Huwelijken Raamsdonk op datum gesorteerd
Echtpaar |
Huwelijksdatum |
Akte nummer |
Opmerkingen |
Piet van der Westen & Marieke Pauwels | 31 mei 1917 | ||
Bron digitalisering en Wiki opmaak:Terry van Erp