Huwelijken Raamsdonk: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
kGeen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 1: | Regel 1: | ||
Huwelijken Raamsdonk op datum gesorteerd | Huwelijken Raamsdonk op datum gesorteerd | ||
<br> | <br> | ||
=== 1910 - 1919 === | |||
{| class="wikitable" style="border-collapse: collapse; width: 100%;" | |||
|- | |||
| style="width: 25%;" | Echtpaar<br> | |||
| style="width: 12.9361%;" | Huwelijksdatum<br> | |||
| style="width: 7.85035%;" | Akte nummer<br> | |||
| style="width: 54.2134%;" | Opmerkingen<br> | |||
|- | |||
| style="width: 25%;" | | |||
| style="width: 12.9361%;" | | |||
| style="width: 7.85035%;" | | |||
| style="width: 54.2134%;" | | |||
|- | |||
| style="width: 25%;" |[[Piet van der Westen & Marieke Pauwels]] | |||
| style="width: 12.9361%;" |31 mei 1917 | |||
| style="width: 7.85035%;" |([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/1310 Akte 24]) | |||
| style="width: 54.2134%;" | | |||
|- | |||
| style="width: 25%;" |[[Kees van Strien & Anna Brenders]] | |||
| style="width: 12.9361%;" |12 februari 1920 | |||
| style="width: 7.85035%;" |([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/876 Akte 9]) | |||
| style="width: 54.2134%;" |te Dongen | |||
|- | |||
| style="width: 25%;" |[[Kees van Strien & Net Stael]] | |||
| style="width: 12.9361%;" |6 april 1940 | |||
| style="width: 7.85035%;" |([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/1311 Akte 4]) | |||
| style="width: 54.2134%;" | | |||
|- | |||
| style="width: 25%;" | | |||
| style="width: 12.9361%;" | | |||
| style="width: 7.85035%;" | | |||
| style="width: 54.2134%;" | | |||
|- | |||
| style="width: 25%;" | | |||
| style="width: 12.9361%;" | | |||
| style="width: 7.85035%;" | | |||
| style="width: 54.2134%;" | | |||
|- | |||
| style="width: 25%;" | | |||
| style="width: 12.9361%;" | | |||
| style="width: 7.85035%;" | | |||
| style="width: 54.2134%;" | | |||
|- | |||
| style="width: 25%;" | | |||
| style="width: 12.9361%;" | | |||
| style="width: 7.85035%;" | | |||
| style="width: 54.2134%;" | | |||
|- | |||
| style="width: 25%;" | | |||
| style="width: 12.9361%;" | | |||
| style="width: 7.85035%;" | | |||
| style="width: 54.2134%;" | | |||
|} | |||
=== 1920 - 1929 === | |||
{| class="wikitable" style="border-collapse: collapse; width: 100%;" | |||
|- | |||
| style="width: 25%;" | Echtpaar<br> | |||
| style="width: 12.9361%;" | Huwelijksdatum<br> | |||
| style="width: 7.85035%;" | Akte nummer<br> | |||
| style="width: 54.2134%;" | Opmerkingen<br> | |||
|- | |||
| style="width: 25%;" | | |||
| style="width: 12.9361%;" | | |||
| style="width: 7.85035%;" | | |||
| style="width: 54.2134%;" | | |||
|- | |||
| style="width: 25%;" |[[Piet van der Westen & Marieke Pauwels]] | |||
| style="width: 12.9361%;" |31 mei 1917 | |||
| style="width: 7.85035%;" |([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/1310 Akte 24]) | |||
| style="width: 54.2134%;" | | |||
|- | |||
| style="width: 25%;" |[[Kees van Strien & Anna Brenders]] | |||
| style="width: 12.9361%;" |12 februari 1920 | |||
| style="width: 7.85035%;" |([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/876 Akte 9]) | |||
| style="width: 54.2134%;" |te Dongen | |||
|- | |||
| style="width: 25%;" |[[Kees van Strien & Net Stael]] | |||
| style="width: 12.9361%;" |6 april 1940 | |||
| style="width: 7.85035%;" |([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/1311 Akte 4]) | |||
| style="width: 54.2134%;" | | |||
|- | |||
| style="width: 25%;" | | |||
| style="width: 12.9361%;" | | |||
| style="width: 7.85035%;" | | |||
| style="width: 54.2134%;" | | |||
|- | |||
| style="width: 25%;" | | |||
| style="width: 12.9361%;" | | |||
| style="width: 7.85035%;" | | |||
| style="width: 54.2134%;" | | |||
|- | |||
| style="width: 25%;" | | |||
| style="width: 12.9361%;" | | |||
| style="width: 7.85035%;" | | |||
| style="width: 54.2134%;" | | |||
|- | |||
| style="width: 25%;" | | |||
| style="width: 12.9361%;" | | |||
| style="width: 7.85035%;" | | |||
| style="width: 54.2134%;" | | |||
|- | |||
| style="width: 25%;" | | |||
| style="width: 12.9361%;" | | |||
| style="width: 7.85035%;" | | |||
| style="width: 54.2134%;" | | |||
|} | |||
=== 1930 - 1939 === | |||
{| class="wikitable" style="border-collapse: collapse; width: 100%;" | |||
|- | |||
| style="width: 25%;" | Echtpaar<br> | |||
| style="width: 12.9361%;" | Huwelijksdatum<br> | |||
| style="width: 7.85035%;" | Akte nummer<br> | |||
| style="width: 54.2134%;" | Opmerkingen<br> | |||
|- | |||
| style="width: 25%;" | | |||
| style="width: 12.9361%;" | | |||
| style="width: 7.85035%;" | | |||
| style="width: 54.2134%;" | | |||
|- | |||
| style="width: 25%;" |[[Piet van der Westen & Marieke Pauwels]] | |||
| style="width: 12.9361%;" |31 mei 1917 | |||
| style="width: 7.85035%;" |([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/1310 Akte 24]) | |||
| style="width: 54.2134%;" | | |||
|- | |||
| style="width: 25%;" |[[Kees van Strien & Anna Brenders]] | |||
| style="width: 12.9361%;" |12 februari 1920 | |||
| style="width: 7.85035%;" |([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/876 Akte 9]) | |||
| style="width: 54.2134%;" |te Dongen | |||
|- | |||
| style="width: 25%;" |[[Kees van Strien & Net Stael]] | |||
| style="width: 12.9361%;" |6 april 1940 | |||
| style="width: 7.85035%;" |([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/1311 Akte 4]) | |||
| style="width: 54.2134%;" | | |||
|- | |||
| style="width: 25%;" | | |||
| style="width: 12.9361%;" | | |||
| style="width: 7.85035%;" | | |||
| style="width: 54.2134%;" | | |||
|- | |||
| style="width: 25%;" | | |||
| style="width: 12.9361%;" | | |||
| style="width: 7.85035%;" | | |||
| style="width: 54.2134%;" | | |||
|- | |||
| style="width: 25%;" | | |||
| style="width: 12.9361%;" | | |||
| style="width: 7.85035%;" | | |||
| style="width: 54.2134%;" | | |||
|- | |||
| style="width: 25%;" | | |||
| style="width: 12.9361%;" | | |||
| style="width: 7.85035%;" | | |||
| style="width: 54.2134%;" | | |||
|- | |||
| style="width: 25%;" | | |||
| style="width: 12.9361%;" | | |||
| style="width: 7.85035%;" | | |||
| style="width: 54.2134%;" | | |||
|} | |||
=== 1940 - 1949 === | |||
{| class="wikitable" style="border-collapse: collapse; width: 100%;" | |||
|- | |||
| style="width: 25%;" | Echtpaar<br> | |||
| style="width: 12.9361%;" | Huwelijksdatum<br> | |||
| style="width: 7.85035%;" | Akte nummer<br> | |||
| style="width: 54.2134%;" | Opmerkingen<br> | |||
|- | |||
| style="width: 25%;" | | |||
| style="width: 12.9361%;" | | |||
| style="width: 7.85035%;" | | |||
| style="width: 54.2134%;" | | |||
|- | |||
| style="width: 25%;" |[[Piet van der Westen & Marieke Pauwels]] | |||
| style="width: 12.9361%;" |31 mei 1917 | |||
| style="width: 7.85035%;" |([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/1310 Akte 24]) | |||
| style="width: 54.2134%;" | | |||
|- | |||
| style="width: 25%;" |[[Kees van Strien & Anna Brenders]] | |||
| style="width: 12.9361%;" |12 februari 1920 | |||
| style="width: 7.85035%;" |([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/876 Akte 9]) | |||
| style="width: 54.2134%;" |te Dongen | |||
|- | |||
| style="width: 25%;" |[[Kees van Strien & Net Stael]] | |||
| style="width: 12.9361%;" |6 april 1940 | |||
| style="width: 7.85035%;" |([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/1311 Akte 4]) | |||
| style="width: 54.2134%;" | | |||
|- | |||
| style="width: 25%;" | | |||
| style="width: 12.9361%;" | | |||
| style="width: 7.85035%;" | | |||
| style="width: 54.2134%;" | | |||
|- | |||
| style="width: 25%;" | | |||
| style="width: 12.9361%;" | | |||
| style="width: 7.85035%;" | | |||
| style="width: 54.2134%;" | | |||
|- | |||
| style="width: 25%;" | | |||
| style="width: 12.9361%;" | | |||
| style="width: 7.85035%;" | | |||
| style="width: 54.2134%;" | | |||
|- | |||
| style="width: 25%;" | | |||
| style="width: 12.9361%;" | | |||
| style="width: 7.85035%;" | | |||
| style="width: 54.2134%;" | | |||
|- | |||
| style="width: 25%;" | | |||
| style="width: 12.9361%;" | | |||
| style="width: 7.85035%;" | | |||
| style="width: 54.2134%;" | | |||
|} | |||
=== 1950 - 1959 === | |||
{| class="wikitable" style="border-collapse: collapse; width: 100%;" | {| class="wikitable" style="border-collapse: collapse; width: 100%;" | ||
|- | |- |
Versie van 29 apr 2024 11:50
Huwelijken Raamsdonk op datum gesorteerd
1910 - 1919
Echtpaar |
Huwelijksdatum |
Akte nummer |
Opmerkingen |
Piet van der Westen & Marieke Pauwels | 31 mei 1917 | (Akte 24) | |
Kees van Strien & Anna Brenders | 12 februari 1920 | (Akte 9) | te Dongen |
Kees van Strien & Net Stael | 6 april 1940 | (Akte 4) | |
1920 - 1929
Echtpaar |
Huwelijksdatum |
Akte nummer |
Opmerkingen |
Piet van der Westen & Marieke Pauwels | 31 mei 1917 | (Akte 24) | |
Kees van Strien & Anna Brenders | 12 februari 1920 | (Akte 9) | te Dongen |
Kees van Strien & Net Stael | 6 april 1940 | (Akte 4) | |
1930 - 1939
Echtpaar |
Huwelijksdatum |
Akte nummer |
Opmerkingen |
Piet van der Westen & Marieke Pauwels | 31 mei 1917 | (Akte 24) | |
Kees van Strien & Anna Brenders | 12 februari 1920 | (Akte 9) | te Dongen |
Kees van Strien & Net Stael | 6 april 1940 | (Akte 4) | |
1940 - 1949
Echtpaar |
Huwelijksdatum |
Akte nummer |
Opmerkingen |
Piet van der Westen & Marieke Pauwels | 31 mei 1917 | (Akte 24) | |
Kees van Strien & Anna Brenders | 12 februari 1920 | (Akte 9) | te Dongen |
Kees van Strien & Net Stael | 6 april 1940 | (Akte 4) | |
1950 - 1959
Echtpaar |
Huwelijksdatum |
Akte nummer |
Opmerkingen |
Piet van der Westen & Marieke Pauwels | 31 mei 1917 | (Akte 24) | |
Kees van Strien & Anna Brenders | 12 februari 1920 | (Akte 9) | te Dongen |
Kees van Strien & Net Stael | 6 april 1940 | (Akte 4) | |
Bron digitalisering en Wiki opmaak:Terry van Erp