Huib van Strien & Anna de Bont: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
(Nieuwe pagina aangemaakt met 'thumb|300px|right|Heeft u een of meerdere foto's of andere informatie van dit gezin, graag een berichtje naar [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl] {| class="wikitable" style="height: 313px; width: 64.3312%;" width="50%" |- | style="width: 43.949%;" | Adres en datum | style="width: 84.501%;" | D96 Kerklaan |- style="height: 28px;" | style="height: 28px; wid...') |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 14: | Regel 14: | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 84.501%;" | | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 84.501%;" |Johanna "Jo" de Bont | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" |26 juli 1860 te Raamsdonk | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" |29 februari 1924 te Raamsdonk | ||
|- | |||
|- | | | ||
| | | | ||
|- | |||
|- | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" |27 april 1885 te Raamsdonk | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | | |||
|} | |} | ||
Versie van 30 mrt 2024 16:00
Adres en datum | D96 Kerklaan |
Naam | Huibert "Huib" van Strien |
Geboortedatum | 3 augustus 1856 te Raamsdonk |
Overlijdensdatum | 28 december 1939 te Hoge en Lage Zwaluwe |
Beroep | landbouwer / tapper / arbeider |
Naam vrouw | Johanna "Jo" de Bont |
Geboortedatum | 26 juli 1860 te Raamsdonk |
Overlijdensdatum | 29 februari 1924 te Raamsdonk |
Huwelijksdatum | 27 april 1885 te Raamsdonk |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? info@genealogie-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |