Huib Verschure & Jaans Kemmeren: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
(Nieuwe pagina aangemaakt met 'thumb|300px|right| {| class="wikitable" style="height: 313px; width: 50%;" width="50%" |- | Adres per 1 januari 1949 | [[|Kerklaan 7]] voorheen B80<br> |- style="height: 28px;" | style="height: 28px;" | Naam || style="height: 28px;" | <span class="pers_name">[http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13923&main_person=I44695 Huibertus Johannes "Huib" Verschure]</span> |- style="height: 28px...') |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
(22 tussenliggende versies door 2 gebruikers niet weergegeven) | |||
Regel 1: | Regel 1: | ||
[[Bestand: | [[Bestand:SRH-04597.jpg|500px|link=https://fotoboek-raamsdonk.nl/picture.php?/5651/category/71|right|thumb| 'Huis ten Halve' Het café in de volksmond genaamd de "14 billekes".]] | ||
{| class="wikitable" style="height: 313px; width: | {| class="wikitable" style="height: 313px; width: 44.1585%;" width="50%" | ||
|- | |- | ||
| Adres per 1 januari 1949 | | style="width: 39.4904%;" | Adres per 1 januari 1949 | ||
| | | style="width: 56.347%;" |[[Kerklaan 7]] voorheen B80 | ||
[[Kerklaan 7]] voorheen B80 | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px;" | Naam || style="height: 28px;" | | | style="height: 28px; width: 39.4904%;" | Naam || style="height: 28px; width: 56.347%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13923&main_person=I44695 Huibertus Johannes "Huib" Verschure] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px;" | Geboortedatum || style="height: 28px;" | | | style="height: 28px; width: 39.4904%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 56.347%;" | 13 december 1900 te Waspik A6 | ||
13 december 1900 te Waspik A6 | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px;" | | | style="height: 28px; width: 39.4904%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 56.347%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/1976 †] 21 december 1971 te Raamsdonksveer | ||
21 december 1971 te Raamsdonksveer | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px;" | Beroep || style="height: 28px;" | | | style="height: 28px; width: 39.4904%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 56.347%;" | [[:Categorie:Landbouwer|landbouwer]] / [[:Categorie:Caféhouder|caféhouder]] | ||
|- style="height: 10px;" | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: 10px;" | | | style="height: 10px; width: 39.4904%;" | | ||
|- style="height: 10px;" | |||
|- style="height: | | style="height: 28px; width: 39.4904%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 56.347%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13923&main_person=I44696 Johanna Paulina "Jaans" Kemmeren] | ||
| style="height: 28px;" | Naam vrouw || style="height: 28px;" | | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px;" | | | style="height: 28px; width: 39.4904%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 56.347%;" | 7 februari 1907 te Loon op Zand | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px;" | | | style="height: 28px; width: 39.4904%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 56.347%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/1097 †] 20 februari 1988 te Raamsdonk | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px;" | | | style="height: 28px; width: 39.4904%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 56.347%;" | 7 juni 1932 te Loon op Zand | ||
7 juni 1932 te Loon op Zand | |||
|} | |} | ||
{| class="wikitable" style="width: 46.1086%;" width="50%" | |||
{| class="wikitable" width="50%" | ! style="width: 48.6064%;" | Kinderen | ||
! Kinderen | ! style="width: 60.3333%;" | Gezin op deze Wiki | ||
! Gezin op deze Wiki | |- | ||
| style="width: 48.6064%;" |Maria Theresia "Ria" Verschure | |||
| style="width: 60.3333%;" |[[Ria Verschure]] [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6494 †] | |||
|- | |||
| style="width: 48.6064%;" |Adriana Maria Verschure | |||
| style="width: 60.3333%;" | | |||
|- | |||
| style="width: 48.6064%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F16392&main_person=I53559 Lucia Petronella "Luce" Verschure] | |||
| style="width: 60.3333%;" |[[Thom van Strien & Luce Verschure]] | |||
|- | |- | ||
| | | style="width: 48.6064%;" |Martina Francisca Verschure | ||
| style="width: 60.3333%;" | | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | | style="width: 48.6064%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F18358&main_person=I44701 Petronella Johanna "Nelly" Verschure] | ||
| style="width: 60.3333%;" |† [[Huub Kuijsters & Nelly Verschure]] | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | | style="width: 48.6064%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F17324&main_person=I56609 Hubertus "Bert" Verschure] | ||
| style="width: 60.3333%;" |[[Bert Verschure & Bep Oomen]] [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6789 †] | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | | style="width: 48.6064%;" |[[Han Verschure|Johannes "Han" Verschure]] - [[:Categorie:Indiëgangers|Indiëganger]] | ||
| style="width: 60.3333%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6175 †] Han Verschure & .... | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | | style="width: 48.6064%;" |Johanna H J G Verschure | ||
| style="width: 60.3333%;" | | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | | style="width: 48.6064%;" |Annie "Annie" Verschure | ||
| style="width: 60.3333%;" |[[Jan Janssen & Annie Verschure]] [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/index.php?/search/4307 †] | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | | style="width: 48.6064%;" |Johanna Lucia "Joke" Verschure | ||
| style="width: 60.3333%;" |....& Joke Verschure † | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | | style="width: 48.6064%;" |Petrus "Piet" Verschure | ||
| style="width: 60.3333%;" |Piet Verschure & | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | | style="width: 48.6064%;" |Levenloos Verschure | ||
| style="width: 60.3333%;" |† 30 juli 1953 | |||
| | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | |||
[[Bestand:Header-01.jpg| | |||
{| class="wikitable" width="100%" | {| class="wikitable" width="100%" | ||
| Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de personen op deze pagina? [ | | Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? [mailto:info@genealogie-raamsdonk.nl info@genealogie-raamsdonk.nl] of [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl] | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Categorie:Gezinnen_1949_Raamsdonk]] | [[Categorie:Gezinnen_1949_Raamsdonk]][[Categorie:GEEN_FOTO]] |
Huidige versie van 8 jan 2024 om 17:06
Adres per 1 januari 1949 | Kerklaan 7 voorheen B80 |
Naam | Huibertus Johannes "Huib" Verschure |
Geboortedatum | 13 december 1900 te Waspik A6 |
Overlijdensdatum | † 21 december 1971 te Raamsdonksveer |
Beroep | landbouwer / caféhouder |
Naam vrouw | Johanna Paulina "Jaans" Kemmeren |
Geboortedatum | 7 februari 1907 te Loon op Zand |
Overlijdensdatum | † 20 februari 1988 te Raamsdonk |
Huwelijksdatum | 7 juni 1932 te Loon op Zand |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Maria Theresia "Ria" Verschure | Ria Verschure † |
Adriana Maria Verschure | |
Lucia Petronella "Luce" Verschure | Thom van Strien & Luce Verschure |
Martina Francisca Verschure | |
Petronella Johanna "Nelly" Verschure | † Huub Kuijsters & Nelly Verschure |
Hubertus "Bert" Verschure | Bert Verschure & Bep Oomen † |
Johannes "Han" Verschure - Indiëganger | † Han Verschure & .... |
Johanna H J G Verschure | |
Annie "Annie" Verschure | Jan Janssen & Annie Verschure † |
Johanna Lucia "Joke" Verschure | ....& Joke Verschure † |
Petrus "Piet" Verschure | Piet Verschure & |
Levenloos Verschure | † 30 juli 1953 |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? info@genealogie-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |