Huib Kuijsters & Drika van Strien: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
Geen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 1: | Regel 1: | ||
[[Bestand:SRH-03201.jpg| | [[Bestand:SRH-03201.jpg|400px|link=https://fotoboek-raamsdonk.nl/picture.php?/3339|right|thumb|Gezin Huib en Drika Kuijsters - van Strien]] | ||
{| class="wikitable" style="height: 313px; width: 51.4679%;" width="50%" | {| class="wikitable" style="height: 313px; width: 51.4679%;" width="50%" | ||
|- | |- | ||
| style="width: 39.2781%;" | Adres per 1 januari 1949 | | style="width: 39.2781%;" | Adres per 1 januari 1949 | ||
| style="width: 73.6526%;" | | | style="width: 73.6526%;" |[[Molenstraat 50]] voorheen A59 | ||
[[Molenstraat 50]] voorheen A59 | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 39.2781%;" | Naam || style="height: 28px; width: 73.6526%;" | | | style="height: 28px; width: 39.2781%;" | Naam || style="height: 28px; width: 73.6526%;" |[http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13670&main_person=I43288 Hubertus Johannes "Huib" Kuijsters] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 39.2781%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 73.6526%;" | | | style="height: 28px; width: 39.2781%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 73.6526%;" |7 juni 1894 te Raamsdonk | ||
7 juni 1894 te Raamsdonk | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 39.2781%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 73.6526%;" | | | style="height: 28px; width: 39.2781%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 73.6526%;" |12 januari 1985 te Raamsdonk | ||
12 januari 1985 te Raamsdonk | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 39.2781%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 73.6526%;" | [[:Categorie:Landbouwer|landbouwer]] | | style="height: 28px; width: 39.2781%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 73.6526%;" | [[:Categorie:Landbouwer|landbouwer]] | ||
|- style="height: 10px;" | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: 10px; width: 39.2781%;" | | | style="height: 10px; width: 39.2781%;" | | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 39.2781%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 73.6526%;" | | | style="height: 28px; width: 39.2781%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 73.6526%;" |[http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13670&main_person=I43289 Hendrica Petronella "Drika" van Strien] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 39.2781%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 73.6526%;" | | | style="height: 28px; width: 39.2781%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 73.6526%;" |16 september 1901 te Raamsdonk D333 | ||
16 september 1901 te Raamsdonk D333 | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 39.2781%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 73.6526%;" | | | style="height: 28px; width: 39.2781%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 73.6526%;" |18 april 1998 te Raamsdonksveer | ||
18 april 1998 te Raamsdonksveer | |- style="height: 10px;" | ||
|- style="height: | | style="height: 10px; width: 39.2781%;" | | ||
| style="height: | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: 28px; width: 39.2781%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 73.6526%;" |11 mei 1929 te Raamsdonk | |||
|- style="height: | |||
| style="height: 28px; width: 39.2781%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 73.6526%;" | | |||
11 mei 1929 te Raamsdonk | |||
|} | |} | ||
Regel 41: | Regel 31: | ||
! style="width: 64.7929%;" | Gezin op deze Wiki | ! style="width: 64.7929%;" | Gezin op deze Wiki | ||
|- | |- | ||
| style="width: 48.1953%;" | | | style="width: 48.1953%;" |Johanna Catharina "Jo" Kuijsters | ||
| style="width: 64.7929%;" |† [[Bert Zijlmans & Jo Kuijsters]] | |||
| style="width: 64.7929%;" | † [[Bert Zijlmans & Jo Kuijsters]] | |||
|- | |- | ||
| style="width: 48.1953%;" | Catharina Cornelia "Toke" Kuijsters | | style="width: 48.1953%;" |Catharina Cornelia "Toke" Kuijsters | ||
| style="width: 64.7929%;" | | | style="width: 64.7929%;" | | ||
|- | |- | ||
| style="width: 48.1953%;" | [http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F16214&main_person=I43291 Josephus Hubertus "Sjef" Kuijsters] | | style="width: 48.1953%;" |[http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F16214&main_person=I43291 Josephus Hubertus "Sjef" Kuijsters] | ||
| style="width: 64.7929%;" | † [[Sjef Kuijsters & Dingena Kamp]] | | style="width: 64.7929%;" |† [[Sjef Kuijsters & Dingena Kamp]] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 48.1953%;" | Catharina Cornelia "Toos" Kuijsters | | style="width: 48.1953%;" |Catharina Cornelia "Toos" Kuijsters | ||
| style="width: 64.7929%;" | † [[Frans van Steenoven & Toos Kuijsters]] | | style="width: 64.7929%;" |† [[Frans van Steenoven & Toos Kuijsters]] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 48.1953%;" | [http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F16447&main_person=I43293 Cornelia Josephina "Corrie" Kuijsters] | | style="width: 48.1953%;" |[http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F16447&main_person=I43293 Cornelia Josephina "Corrie" Kuijsters] | ||
| style="width: 64.7929%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/1781 | | style="width: 64.7929%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/1781 †] [[Meeuwis de Bruijn & Corrie Kuijsters]] [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5958 †] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 48.1953%;" | Huberta Petronella "Bertha" Kuijsters | | style="width: 48.1953%;" |Huberta Petronella "Bertha" Kuijsters | ||
| style="width: 64.7929%;" | [[Jan van Hooren & Bertha Kuijsters]] | | style="width: 64.7929%;" |[[Jan van Hooren & Bertha Kuijsters]] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 48.1953%;" | Johannes Hubertus "Jan" Kuijsters | | style="width: 48.1953%;" |Johannes Hubertus "Jan" Kuijsters | ||
| style="width: 64.7929%;" | † [[Jan Kuijsters & Rie Verschure]] | | style="width: 64.7929%;" |† [[Jan Kuijsters & Rie Verschure]] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 48.1953%;" | [http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F15556&main_person=I43296 Petrus Jacobus "Piet" Kuijsters] | | style="width: 48.1953%;" |[http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F15556&main_person=I43296 Petrus Jacobus "Piet" Kuijsters] | ||
| style="width: 64.7929%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/1146 | | style="width: 64.7929%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/1146 †] [[Piet Kuijsters & Toos van Kleef]] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 48.1953%;" | Sjaak "Sjaak" Kuijsters | | style="width: 48.1953%;" |Sjaak "Sjaak" Kuijsters | ||
| style="width: 64.7929%;" |[[Sjaak Kuijsters & .....]] | | style="width: 64.7929%;" |[[Sjaak Kuijsters & .....]] | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | [[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] |
Versie van 24 mrt 2023 00:10
Adres per 1 januari 1949 | Molenstraat 50 voorheen A59 |
Naam | Hubertus Johannes "Huib" Kuijsters |
Geboortedatum | 7 juni 1894 te Raamsdonk |
Overlijdensdatum | 12 januari 1985 te Raamsdonk |
Beroep | landbouwer |
Naam vrouw | Hendrica Petronella "Drika" van Strien |
Geboortedatum | 16 september 1901 te Raamsdonk D333 |
Overlijdensdatum | 18 april 1998 te Raamsdonksveer |
Huwelijksdatum | 11 mei 1929 te Raamsdonk |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Johanna Catharina "Jo" Kuijsters | † Bert Zijlmans & Jo Kuijsters |
Catharina Cornelia "Toke" Kuijsters | |
Josephus Hubertus "Sjef" Kuijsters | † Sjef Kuijsters & Dingena Kamp |
Catharina Cornelia "Toos" Kuijsters | † Frans van Steenoven & Toos Kuijsters |
Cornelia Josephina "Corrie" Kuijsters | † Meeuwis de Bruijn & Corrie Kuijsters † |
Huberta Petronella "Bertha" Kuijsters | Jan van Hooren & Bertha Kuijsters |
Johannes Hubertus "Jan" Kuijsters | † Jan Kuijsters & Rie Verschure |
Petrus Jacobus "Piet" Kuijsters | † Piet Kuijsters & Toos van Kleef |
Sjaak "Sjaak" Kuijsters | Sjaak Kuijsters & ..... |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? info@wiki-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |