Huib Kuijsters & Drika van Strien: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
kGeen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
(8 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
Regel 7: | Regel 7: | ||
| style="height: 28px; width: 39.2781%;" | Naam || style="height: 28px; width: 73.6526%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13670&main_person=I43288 Hubertus Johannes "Huib" Kuijsters] | | style="height: 28px; width: 39.2781%;" | Naam || style="height: 28px; width: 73.6526%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13670&main_person=I43288 Hubertus Johannes "Huib" Kuijsters] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 39.2781%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 73.6526%;" |7 juni 1894 te Raamsdonk | | style="height: 28px; width: 39.2781%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 73.6526%;" |7 juni 1894 te Raamsdonk D1 ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/1106 Akte 89]) | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 39.2781%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 73.6526%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/2047 †] 12 januari 1985 te Raamsdonk | | style="height: 28px; width: 39.2781%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 73.6526%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/2047 †] 12 januari 1985 te Raamsdonk | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 39.2781%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 73.6526%;" | [[:Categorie:Landbouwer|landbouwer]] | | style="height: 28px; width: 39.2781%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 73.6526%;" | [[:Categorie:Landbouwer|landbouwer]] | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
|- | | | ||
|- | |||
| style="height: 28px; width: 39.2781%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 73.6526%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13670&main_person=I43289 Hendrica Petronella "Drika" van Strien] | | style="height: 28px; width: 39.2781%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 73.6526%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13670&main_person=I43289 Hendrica Petronella "Drika" van Strien] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 39.2781%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 73.6526%;" |16 september 1901 te Raamsdonk D333 | | style="height: 28px; width: 39.2781%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 73.6526%;" |16 september 1901 te Raamsdonk D333 ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/1107 Akte 138]) | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 39.2781%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 73.6526%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/4928 †] 18 april 1998 te Raamsdonksveer | | style="height: 28px; width: 39.2781%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 73.6526%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/4928 †] 18 april 1998 te Raamsdonksveer | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
|- | | | ||
| style="height: 28px; width: 39.2781%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 73.6526%;" |11 mei 1929 te Raamsdonk | |- | ||
| style="height: 28px; width: 39.2781%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 73.6526%;" |11 mei 1929 te Raamsdonk ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/1108 Akte 16]) | |||
|} | |} | ||
Huib was de zoon van [[Josephus Kuijsters & Catharina Kemmeren]] en Drika was de dochter van [[Huib van Strien & Anna de Bont]] | |||
{| class="wikitable" style="width: 51.8567%;" width="50%" | {| class="wikitable" style="width: 51.8567%;" width="50%" | ||
! style="width: 48.1953%;" | Kinderen | ! style="width: 48.1953%;" | Kinderen | ||
Regel 46: | Regel 47: | ||
| style="width: 64.7929%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/1781 †] [[Meeuwis de Bruijn & Corrie Kuijsters]] [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5958 †] | | style="width: 64.7929%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/1781 †] [[Meeuwis de Bruijn & Corrie Kuijsters]] [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5958 †] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 48.1953%;" |Huberta Petronella "Bertha" Kuijsters | | style="width: 48.1953%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I43292 Huberta Petronella "Bertha" Kuijsters] | ||
| style="width: 64.7929%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6988 †] [[Jan van Hooren & Bertha Kuijsters]] | | style="width: 64.7929%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6988 †] [[Jan van Hooren & Bertha Kuijsters]] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 48.1953%;" |Johannes Hubertus "Jan" Kuijsters | | style="width: 48.1953%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I43295 Johannes Hubertus "Jan" Kuijsters] | ||
| style="width: 64.7929%;" |† [[Jan Kuijsters & Rie Verschure]] | | style="width: 64.7929%;" |† [[Jan Kuijsters & Rie Verschure]] | ||
|- | |- | ||
Regel 55: | Regel 56: | ||
| style="width: 64.7929%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/1146 †] [[Piet Kuijsters & Toos van Kleef]] | | style="width: 64.7929%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/1146 †] [[Piet Kuijsters & Toos van Kleef]] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 48.1953%;" |Sjaak "Sjaak" Kuijsters | | style="width: 48.1953%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I60604 Sjaak "Sjaak" Kuijsters] | ||
| style="width: 64.7929%;" | | | style="width: 64.7929%;" |Sjaak Kuijsters & ..... | ||
|- | |- | ||
|} | |} |
Huidige versie van 30 mrt 2024 om 16:37
Adres per 1 januari 1949 | Molenstraat 50 voorheen A59 |
Naam | Hubertus Johannes "Huib" Kuijsters |
Geboortedatum | 7 juni 1894 te Raamsdonk D1 (Akte 89) |
Overlijdensdatum | † 12 januari 1985 te Raamsdonk |
Beroep | landbouwer |
Naam vrouw | Hendrica Petronella "Drika" van Strien |
Geboortedatum | 16 september 1901 te Raamsdonk D333 (Akte 138) |
Overlijdensdatum | † 18 april 1998 te Raamsdonksveer |
Huwelijksdatum | 11 mei 1929 te Raamsdonk (Akte 16) |
Huib was de zoon van Josephus Kuijsters & Catharina Kemmeren en Drika was de dochter van Huib van Strien & Anna de Bont
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? info@genealogie-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |