Huib Bouwens & Jo Kanters: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
k (Tekst vervangen - "Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de personen op deze pagina?" door "Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina?") |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 1: | Regel 1: | ||
[[File:SRH-02153.jpg|right|400px|Bijschrift Huib Bouwens en Jo Kanters 25 jaar getrouwd?]] | |||
[[File:SRH-02153.jpg|right| | {| class="wikitable" style="width: 53.5032%;" width="50%" | ||
|- | |||
{| class="wikitable" width="50%" | | style="width: 38.0042%;" | Adres per 1 januari 1949 | ||
|- | | style="width: 68.7898%;" | [[Molenstraat_25]] voorheen B49 | ||
| Adres per 1 januari 1949 | |- | ||
| [[Molenstraat_25 | | style="width: 38.0042%;" | | ||
|- | | style="width: 68.7898%;" | | ||
| | |- | ||
| | | style="width: 38.0042%;" | Naam | ||
|- | | style="width: 68.7898%;" | [http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F4&main_person=I10 Hubertus Johannes "Huib" Bouwens] | ||
| Naam | |- | ||
| [http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F4&main_person=I10 Hubertus Johannes "Huib" Bouwens] | | style="width: 38.0042%;" | Geboortedatum | ||
|- | | style="width: 68.7898%;" | 18 aug 1910 te Raamsdonk | ||
| Geboortedatum | |- | ||
| 18 aug 1910 te Raamsdonk | | style="width: 38.0042%;" | Overlijdensdatum | ||
|- | | style="width: 68.7898%;" | 28 dec 1980 te Raamsdonk | ||
| Overlijdensdatum | |- | ||
| 28 dec 1980 te Raamsdonk | | style="width: 38.0042%;" | Beroep | ||
|- | | style="width: 68.7898%;" | arbeider / slager / kastelijn / drager bij de DELA | ||
| Beroep | |- | ||
| arbeider / slager / kastelijn / drager bij de DELA | | style="width: 38.0042%;" | | ||
|- | | style="width: 68.7898%;" | | ||
| | |- | ||
| | | style="width: 38.0042%;" | Naam vrouw | ||
|- | | style="width: 68.7898%;" | [http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F4&main_person=I37 Johanna Wilhelmina "Jo" Kanters] | ||
| Naam vrouw | |- | ||
| [http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F4&main_person=I37 Johanna Wilhelmina "Jo" Kanters] | | style="width: 38.0042%;" | Geboortedatum | ||
|- | | style="width: 68.7898%;" | 19 apr 1918 te Raamsdonk | ||
| Geboortedatum | |- | ||
| 19 apr 1918 te Raamsdonk | | style="width: 38.0042%;" | Overlijdensdatum | ||
|- | | style="width: 68.7898%;" | 20 dec 2002 te Breda | ||
| Overlijdensdatum | |- | ||
| 20 dec 2002 te Breda | | style="width: 38.0042%;" | | ||
|- | |- | ||
| | | style="width: 38.0042%;" | Huwelijksdatum | ||
|- | | style="width: 68.7898%;" | 24 feb 1938 te Raamsdonk | ||
| Huwelijksdatum | |||
| 24 feb 1938 te Raamsdonk | |||
|} | |} | ||
| | ||
{| class="wikitable" width="50%" | {| class="wikitable" width="50%" | ||
|- | |- | ||
! Kinderen | ! Kinderen | ||
|- | |- | ||
| 1 [http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F12&main_person=I8 Henrica Antonneta Maria "Riet" Bouwens] | | 1 [http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F12&main_person=I8 Henrica Antonneta Maria "Riet" Bouwens] | ||
|- | |- | ||
| 2 [http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F2&main_person=I7 Cornelia Johanna "Corry" Bouwens] | | 2 [http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F2&main_person=I7 Cornelia Johanna "Corry" Bouwens] | ||
|- | |- | ||
| 3 [http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13&main_person=I11 Johannes Hubertus Maria "Jan" Bouwens] | | 3 [http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13&main_person=I11 Johannes Hubertus Maria "Jan" Bouwens] | ||
|} | |} | ||
Het is niet bekend vanaf welk moment familie Bouwens in het pand aan de Molenstraat 25 is gaan wonen. We gaan ervan uit dat dat vanaf het huwelijk tussen Huib Bouwens en Jo Kanters is, na 24 februari 1938. | Het is niet bekend vanaf welk moment familie Bouwens in het pand aan de Molenstraat 25 is gaan wonen. We gaan ervan uit dat dat vanaf het huwelijk tussen Huib Bouwens en Jo Kanters is, na 24 februari 1938. | ||
Regel 64: | Regel 60: | ||
{| class="wikitable" width="70%" | {| class="wikitable" width="70%" | ||
|- | |- | ||
| Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? [http://mailto:info@genealogie-raamsdonk.nl info@genealogie-raamsdonk.nl] | | Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? [http://mailto:info@genealogie-raamsdonk.nl info@genealogie-raamsdonk.nl] | ||
|} | |} | ||
[[Category:Gezinnen 1949 Raamsdonk]] |
Versie van 20 jul 2022 12:01
Adres per 1 januari 1949 | Molenstraat_25 voorheen B49 |
Naam | Hubertus Johannes "Huib" Bouwens |
Geboortedatum | 18 aug 1910 te Raamsdonk |
Overlijdensdatum | 28 dec 1980 te Raamsdonk |
Beroep | arbeider / slager / kastelijn / drager bij de DELA |
Naam vrouw | Johanna Wilhelmina "Jo" Kanters |
Geboortedatum | 19 apr 1918 te Raamsdonk |
Overlijdensdatum | 20 dec 2002 te Breda |
Huwelijksdatum | 24 feb 1938 te Raamsdonk |
Kinderen |
---|
1 Henrica Antonneta Maria "Riet" Bouwens |
2 Cornelia Johanna "Corry" Bouwens |
3 Johannes Hubertus Maria "Jan" Bouwens |
Het is niet bekend vanaf welk moment familie Bouwens in het pand aan de Molenstraat 25 is gaan wonen. We gaan ervan uit dat dat vanaf het huwelijk tussen Huib Bouwens en Jo Kanters is, na 24 februari 1938.
Samen kregen ze in ieder geval 3 kinderen.
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? info@genealogie-raamsdonk.nl |