Hubke Broeders weduwnaar van Ellis Rekkers: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
kGeen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
(2 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
Regel 12: | Regel 12: | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 35.2438%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 62.5757%;" | [[:Categorie:Bierbrouwerij|bierbrouwersknecht]] / [[:Categorie:Landbouwer|landbouwer]] | | style="height: 28px; width: 35.2438%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 62.5757%;" | [[:Categorie:Bierbrouwerij|bierbrouwersknecht]] / [[:Categorie:Landbouwer|landbouwer]] | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
|- | | | ||
|- | |||
| style="height: 28px; width: 35.2438%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 62.5757%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F2401&main_person=I6509 Elisabeth Petronella "Ellis" Rekkers] | | style="height: 28px; width: 35.2438%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 62.5757%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F2401&main_person=I6509 Elisabeth Petronella "Ellis" Rekkers] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 35.2438%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 62.5757%;" | 24 november 1885 te Waspik | | style="height: 28px; width: 35.2438%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 62.5757%;" | 24 november 1885 te Waspik | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 35.2438%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 62.5757%;" | 21 december 1946 te Raamsdonk | | style="height: 28px; width: 35.2438%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 62.5757%;" |† 21 december 1946 te Raamsdonk | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
|- | | | ||
|- | |||
| style="height: 28px; width: 35.2438%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 62.5757%;" | 23 mei 1912 te Waspik | | style="height: 28px; width: 35.2438%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 62.5757%;" | 23 mei 1912 te Waspik | ||
|} | |} | ||
Regel 30: | Regel 32: | ||
|- | |- | ||
| style="width: 52.3472%;" | Johanna Antonia Broeders | | style="width: 52.3472%;" | Johanna Antonia Broeders | ||
| style="width: 46.886%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/4576 †] [[Rinus Sneijers & Jaans Broeders]] | | style="width: 46.886%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/4576 †] [[Rinus Sneijers & Jaans Broeders]] † | ||
|- | |- | ||
| style="width: 52.3472%;" | Antonius Johannes "Toon"Broeders | | style="width: 52.3472%;" | Antonius Johannes "Toon"Broeders | ||
| style="width: 46.886%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6360 †] [[Toon Broeders & Johanna Kerckhof]] | | style="width: 46.886%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6360 †] [[Toon Broeders & Johanna Kerckhof]] † | ||
|- | |- | ||
| style="width: 52.3472%;" |https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I42277 Godefrida Allegonda "Frida" Broeders | | style="width: 52.3472%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I42277 Godefrida Allegonda "Frida" Broeders] | ||
| style="width: 46.886%;" | † [[Zuster Maria Micheline]] | | style="width: 46.886%;" | † [[Zuster Maria Micheline]] | ||
|- | |- | ||
Regel 48: | Regel 50: | ||
|- | |- | ||
| style="width: 52.3472%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F2679&main_person=I7308 Thomas Adrianus "Thomas" Broeders] - [[:Categorie:Indiëgangers|Indiëganger]] | | style="width: 52.3472%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F2679&main_person=I7308 Thomas Adrianus "Thomas" Broeders] - [[:Categorie:Indiëgangers|Indiëganger]] | ||
| style="width: 46.886%;" | † [[Thomas Broeders]] - [[Thomas Broeders & Dina Schipperen]] | | style="width: 46.886%;" | † [[Thomas Broeders]] - [[Thomas Broeders & Dina Schipperen]] † | ||
|- | |- | ||
| style="width: 52.3472%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I42273 Adrianus Hubertus "Jos" Broeders] - [[:Categorie:Indiëgangers|Indiëganger]] | | style="width: 52.3472%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I42273 Adrianus Hubertus "Jos" Broeders] - [[:Categorie:Indiëgangers|Indiëganger]] | ||
Regel 54: | Regel 56: | ||
|- | |- | ||
| style="width: 52.3472%;" | Petronella Johanna "Nel" Broeders | | style="width: 52.3472%;" | Petronella Johanna "Nel" Broeders | ||
| style="width: 46.886%;" | .... Broeders & Nel Broeders | | style="width: 46.886%;" | .... Broeders & Nel Broeders † | ||
|- | |- | ||
|} | |} |
Huidige versie van 6 apr 2024 om 18:34
Adres per 1 januari 1949 | Engelsewal 13 voorheen C80 |
Naam | Hubertus "Hubke" Broeders |
Geboortedatum | 7 juli 1881 te Raamsdonk |
Overlijdensdatum | † 26 juli 1974 te Raamsdonksveer |
Beroep | bierbrouwersknecht / landbouwer |
Naam vrouw | Elisabeth Petronella "Ellis" Rekkers |
Geboortedatum | 24 november 1885 te Waspik |
Overlijdensdatum | † 21 december 1946 te Raamsdonk |
Huwelijksdatum | 23 mei 1912 te Waspik |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Johanna Antonia Broeders | † Rinus Sneijers & Jaans Broeders † |
Antonius Johannes "Toon"Broeders | † Toon Broeders & Johanna Kerckhof † |
Godefrida Allegonda "Frida" Broeders | † Zuster Maria Micheline |
Theodora Johanna "Door" Broeders | † Drik Kanters & Door Broeders † |
Godefridus Thomas "Goof" Broeders | † Goof Broeders & Jaan van Erp † |
Jan Babtist "Jan" Broeders | † Jan Broeders & Tonny Wintermans † |
Thomas Adrianus "Thomas" Broeders - Indiëganger | † Thomas Broeders - Thomas Broeders & Dina Schipperen † |
Adrianus Hubertus "Jos" Broeders - Indiëganger | † Jos Broeders |
Petronella Johanna "Nel" Broeders | .... Broeders & Nel Broeders † |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? info@genealogie-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |