Henk Oome & Jo van der Linden: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
kGeen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
(29 tussenliggende versies door 2 gebruikers niet weergegeven) | |||
Regel 1: | Regel 1: | ||
[[Bestand:Helaas-nog-geen-afbeelding-beschikbaar.png|thumb|300px|right| ]] | [[Bestand:Helaas-nog-geen-afbeelding-beschikbaar.png|thumb|300px|right|Heeft u een of meerdere foto's of andere informatie van dit gezin, graag een berichtje naar [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl]]] | ||
{| class="wikitable" style="height: 313px; width: | {| class="wikitable" style="height: 313px; width: 45.1744%;" width="50%" | ||
|- | |- | ||
| Adres per 1 januari 1949 | | style="width: 38.3901%;" | Adres per 1 januari 1949 | ||
| | | style="width: 60.3133%;" |[[De Oude Melkhaven 26]] voorheen D33 | ||
[[De Oude Melkhaven 26]] voorheen D33 | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px;" | Naam || style="height: 28px;" | | | style="height: 28px; width: 38.3901%;" | Naam || style="height: 28px; width: 60.3133%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F455&main_person=I1422 Heinrich Joseph "Henk" Oome] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px;" | Geboortedatum || style="height: 28px;" | | | style="height: 28px; width: 38.3901%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 60.3133%;" | 13 december 1915 te Herfeld (Duitsland) | ||
13 december 1915 te Herfeld (Duitsland) | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px;" | | | style="height: 28px; width: 38.3901%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 60.3133%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/1575 †] 26 februari 1983 te Raamsdonk | ||
26 februari 1983 te Raamsdonk | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px;" | Beroep || style="height: 28px;" | | | style="height: 28px; width: 38.3901%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 60.3133%;" |[[:Categorie:Schipper|schipper]] / [[:Categorie:Lederwerker|lederwerker]] | ||
|- | |||
|- style="height: | | | ||
| style="height: | | | ||
|- | |||
| style="height: 28px; width: 38.3901%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 60.3133%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F455&main_person=I1423 Johanna Christina "Jo" van der Linden] | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px;" | | | style="height: 28px; width: 38.3901%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 60.3133%;" |18 juni 1918 te Raamsdonk A103 ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/845 Akte 109]) | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; | | style="height: 28px; width: 38.3901%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 60.3133%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5047 †] 21 januari 2002 te Geertruidenberg | ||
|- | |||
| | | | ||
| | |||
21 januari 2002 te Geertruidenberg | |- | ||
|- | | style="height: 28px; width: 38.3901%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 60.3133%;" |26 december 1940 te Raamsdonk ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/844 Akte 32]) | ||
| | |||
| | |||
26 december 1940 te Raamsdonk | |||
|} | |} | ||
Henk was de zoon van [[Jan Oome & Kee Smolders]] | |||
{| class="wikitable" style="width: 49.7444%;" width="50%" | |||
{| class="wikitable" width="50%" | ! style="width: 47.3684%;" | Kinderen | ||
! Kinderen | ! style="width: 67.3463%;" | Gezin op deze Wiki | ||
! Gezin op deze Wiki | |||
|- | |- | ||
| | | style="width: 47.3684%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F18653&main_person=I55435 Cornelis Johannes "Nellis" Oome] | ||
| style="width: 67.3463%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/2720 †] [[Nellis Oome & Nellie Fikke]] [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/2671 †] | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | | style="width: 47.3684%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13442&main_person=I41965 Geertruida Christina "Truus" Oome] | ||
| style="width: 67.3463%;" |[[Han Verduijn & Truus Oome]] [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/1577 †] | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | | style="width: 47.3684%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F18482&main_person=I55635 Johanna Gerarda "Jannie" Oome] | ||
| style="width: 67.3463%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/1991 †] [[Jan van Strien & Jannie Oome]] [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6221 †] | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | | style="width: 47.3684%;" |Levenloos Oome ♀ | ||
| style="width: 67.3463%;" |† 22 april 1947 ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/886 Akte 48]) | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | | style="width: 47.3684%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/index.php?page=family&tree_id=1&id=F23412&main_person=I41968 Johannes Cornelis "Jan" Oome] | ||
| style="width: 67.3463%;" |Jan Oome & Kitty .. | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | | style="width: 47.3684%;" |Wilhelmus Joseph Oome | ||
| style="width: 67.3463%;" |Wilhelmus Oome * 25-12-1950 † 27-12-1950 | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | | style="width: 47.3684%;" |Hendrikus Johannes "Henk" Oome | ||
| style="width: 67.3463%;" |Henk Oome | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | | style="width: 47.3684%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13441&main_person=I41964 Johannes Hendrikus "Joop" Oome] | ||
| style="width: 67.3463%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/1897 †] [[Joop Oome & Ria Mieris]] | |||
|- | |- | ||
| | | style="width: 47.3684%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/index.php?page=family&tree_id=1&id=F13443&main_person=I41967 Wilhelmina Christina "Wilma" Oome] | ||
| style="width: 67.3463%;" |[[Theo Leenders & Wilma Oome]] | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | | style="width: 47.3684%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F15&main_person=I1378 Christinus Wilhelmus "Tinus" Oome] | ||
| style="width: 67.3463%;" |[[Tinus Oome & Jolanda van der Westen]] † | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | | style="width: 47.3684%;" |Cornelia Liza Adriana "Corrie" Oome | ||
| style="width: 67.3463%;" | | |||
| | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Gezin woonde later [[Stationstraat 6]], wat later is overgenomen door [[Joop Oome & Ria Mieris]] | |||
[[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | |||
[[Bestand:Header-01.jpg| | |||
{| class="wikitable" width="100%" | {| class="wikitable" width="100%" | ||
| Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? [ | | Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? [mailto:info@genealogie-raamsdonk.nl info@genealogie-raamsdonk.nl] of [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl] | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Categorie:Gezinnen_1949_Raamsdonk]] | [[Categorie:Gezinnen_1949_Raamsdonk]][[Categorie:GEEN_FOTO]] |
Huidige versie van 3 apr 2024 om 16:52
Adres per 1 januari 1949 | De Oude Melkhaven 26 voorheen D33 |
Naam | Heinrich Joseph "Henk" Oome |
Geboortedatum | 13 december 1915 te Herfeld (Duitsland) |
Overlijdensdatum | † 26 februari 1983 te Raamsdonk |
Beroep | schipper / lederwerker |
Naam vrouw | Johanna Christina "Jo" van der Linden |
Geboortedatum | 18 juni 1918 te Raamsdonk A103 (Akte 109) |
Overlijdensdatum | † 21 januari 2002 te Geertruidenberg |
Huwelijksdatum | 26 december 1940 te Raamsdonk (Akte 32) |
Henk was de zoon van Jan Oome & Kee Smolders
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Cornelis Johannes "Nellis" Oome | † Nellis Oome & Nellie Fikke † |
Geertruida Christina "Truus" Oome | Han Verduijn & Truus Oome † |
Johanna Gerarda "Jannie" Oome | † Jan van Strien & Jannie Oome † |
Levenloos Oome ♀ | † 22 april 1947 (Akte 48) |
Johannes Cornelis "Jan" Oome | Jan Oome & Kitty .. |
Wilhelmus Joseph Oome | Wilhelmus Oome * 25-12-1950 † 27-12-1950 |
Hendrikus Johannes "Henk" Oome | Henk Oome |
Johannes Hendrikus "Joop" Oome | † Joop Oome & Ria Mieris |
Wilhelmina Christina "Wilma" Oome | Theo Leenders & Wilma Oome |
Christinus Wilhelmus "Tinus" Oome | Tinus Oome & Jolanda van der Westen † |
Cornelia Liza Adriana "Corrie" Oome |
Gezin woonde later Stationstraat 6, wat later is overgenomen door Joop Oome & Ria Mieris
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? info@genealogie-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |