Henk Niessen & Jo van den Hout: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 31: | Regel 31: | ||
! style="height: 38px; width: 51.7501%;" | Gezin op deze Wiki | ! style="height: 38px; width: 51.7501%;" | Gezin op deze Wiki | ||
|- style="height: 36px;" | |- style="height: 36px;" | ||
| style="height: 36px; width: 41.336%;" | <br> | | style="height: 36px; width: 41.336%;" |Leo Niessen <br> | ||
| style="height: 36px; width: 51.7501%;" | <br> | | style="height: 36px; width: 51.7501%;" | † Leo Niessen & Corrie .. <br> | ||
|- | |||
| style="height: 36px; width: 41.336%;" |Pierre Niessen <br> | |||
| style="height: 36px; width: 51.7501%;" | Pierre Niessen & Ank ... <br> | |||
|- | |||
| style="height: 36px; width: 41.336%;" |Ton Niessen <br> | |||
| style="height: 36px; width: 51.7501%;" | Ton Niessen & Lia ... <br> | |||
|- | |||
| style="height: 36px; width: 41.336%;" |Geert Niessen <br> | |||
| style="height: 36px; width: 51.7501%;" | Geert Niessen & Annemarie <br> | |||
|- | |||
|} | |} | ||
Versie van 29 apr 2023 10:56
Adres per 1 januari 1949 | Molenstraat 8 voorheen A41d |
Naam | Hendrik "Henk" Niessen |
Geboortedatum | 12 augustus 1918 te Vaals |
Overlijdensdatum | † 21 april 1992 te Udenhout |
Beroep | Politieagent |
Naam vrouw | Johanna Paulina Maria "Jo" van den Hout |
Geboortedatum | 3 januari 1921 te Goirle |
Overlijdensdatum | † 15 december 2011 te Tilburg |
Huwelijksdatum | 17 september 1946 te Goirle |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Leo Niessen |
† Leo Niessen & Corrie .. |
Pierre Niessen |
Pierre Niessen & Ank ... |
Ton Niessen |
Ton Niessen & Lia ... |
Geert Niessen |
Geert Niessen & Annemarie |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? info@wiki-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |